Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 11 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 11-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Užplūs prisiminimai, padidės emocinė įtampa, apmaudas. Nesikoncentruokite į neigiamus dalykus – kas buvo, tas buvo. Verčiau leiskite pasireikšti savo kūrybingumui, meilės jausmams.

JAUTIS. Tikriausiai teks nemažai bendrauti, galbūt duosite ar imsite interviu. Vis dėlto kai kurie jūsų planai gali susprogti tarsi muilo burbulas. Geriau būtų nepasitikėti abejotina informacija.

DVYNIAI. Lengvabūdišku elgesiu jūs galite pakirsti artimo žmogaus pasitikėjimą. Saugokitės vagių ir savo pačių neatsakingumo. Neieškokite laimės kažkur toli. Branginkite jausmus tų, kurie jus vis dar myli.

VĖŽYS. Gali paaiškėti, kad jūsų planai nelabai sutampa su artimo žmogaus planais ar norais. Vienas iš jūsų galvos vien apie šiandienos poreikius, o kitam rūpės ateities perspektyva.

LIŪTAS. Įsivyraus vidinio nerimastingumo atmosfera. Labiau pasikliaukite blaiviu protu bei intuicija nei abejotinais patarimais, už kurių gali slypėti savanaudiški, šališki interesai. Nežiopsokite kelyje.

MERGELĖ. Šiandien bandysite į pagalbą pasitelkti draugus, partnerius, kad ir kokios pagalbos jums reikėtų. Mažiau problemų patirsite, jei jums nepatinkančio pasiūlymo, įpareigojimo atsisakysite iš karto.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai prasiplės įtakingų pažįstamų ratas, bus susitarta dėl svarbaus reikalo, renginio, tačiau daug ką gali sugadinti jūsų nepunktualumas arba nepakankamas atsakingumas.

SKORPIONAS. Nevengsite atskleisti savo minčių, idėjų ir jausmų, bet darysite tai taip originaliai, kad jūsų gali niekas nesuprasti. Galite išprovokuoti nemalonias reakcijas.

ŠAULYS. Pažįstamas žmogus gali prašyti paskolos arba reikalauti, kad grąžintumėte skolą ar pasiaiškintumėte dėl kokio nors savo poelgio. Vakare pasisaugokite provokacijų, vagysčių, avarijų.

OŽIARAGIS. Galite susitikti su buvusiu partneriu ar pažįstamu, grįžusiu iš kelionės. Nelįskite į abejotinas avantiūras. Tam prireiktų gerokai patuštinti ne tik savo, bet ir partnerių kišenes, o garantijų niekas nesuteiks.

VANDENIS. Tikriausiai norėsis keisti įprastą gyvenimo ritmą, mitybos įpročius. Kad išvengtumėte nesusipratimų bendraudami, pasistenkite neįkyrėti moralais, nepiršti savo nuomonės.

ŽUVYS. Šiandien labai rūpinsitės vaikais, jų gerove. Didesnio dėmesio sulauks ir antroji pusė, mylimas žmogus. Tikėtini nesklandumai, susiję su numatytais susitikimais, renginiais ar išvykomis. Atsargiai kelyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

sidonijai kulikauskienei

sidonijai kulikauskienei portretas
baik blaskytis su savo horoskopais ir mulkinti lietuvius,uzdirbi gerai -busi patikrinta VMI ir perduota FNTT-
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių