Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 12 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 12-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Gali užplūsti prisiminimai, ilgesys ir abejonės. Nesiknaisiokite senose nuodėmėse ir nuoskaudose. Vaikai gali prikrėsti eibių, už kurias atsakysite jūs. Arba nuostolių galite apturėti dėl kitų priežasčių. Galbūt pasijusite išnaudojami.

JAUTIS. Sunkoka bus suderinti verslo, mokslo ir kitus reikalus. Kažko svarbaus galite nepastebėti šeimoje. Atkreipkite dėmesį į šeimos narių ir savo emocinę būklę. Neišpūskite smulkmenų, pamąstykite apie tai, kas iš tikrųjų svarbu.

DVYNIAI. Būsite komunikabilūs ir dinamiški. Mokėsite efektyviai išnaudoti kiekvieną minutę. Galite be vargo susitarti dėl aktualių jums dalykų, paslaugų. Galima netolima kelionė.

VĖŽYS. Šiandien bus nelengva susitarti su kitais ir neprarasti savitvardos, optimizmo. Gali atsirasti rimtų konkurentų. Jums vertėtų peržiūrėti savo planus, paieškoti aukso vidurio ten, kur būtina suderinti interesus.

LIŪTAS. Jei pulsite ieškoti pikantiškų nuotykių arba velsitės į intrigas, galite apsvilti sparnelius. Verčiau racionaliai planuokite savo veiksmus ir nepasitikėkite akla sėkme.

MERGELĖ. Šiandien daugiau laimėsite, jeigu būsite kuklūs ir įžvalgūs. Galite pajudėti pirmyn narpliodami painius reikalus. Galbūt teiksite ar gausite labdarą, pirksite medikamentus, vaistus arba turėsite su tuo susijusių rūpesčių.

SVARSTYKLĖS. Galimas ne itin malonus pokalbis, kažkoks nesusipratimas arba papildomi įpareigojimai, reikalavimai. Asmuo, kurį laikėte savo draugu, gali pasielgti savanaudiškai.

SKORPIONAS. Stiprių emocijų gali sukelti kažkoks susitikimas, kelionė, netikėtai gauta žinia arba naujienos iš toli esančių bičiulių, pažįstamų. Jeigu studijuojate, teks skirti laiko rimtam pasimokymui.

ŠAULYS. Aktualūs gali būti reikalai, susiję su tarptautiniais ryšiais, socialiniais tinklais, studijomis. Pasistenkite įgyti didesnį kitų žmonių pasitikėjimą. Naujai užmegzta pažintis nebus tokia paviršutiniška, kaip jums gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

OŽIARAGIS. Tikėkitės stiprių įspūdžių bei pojūčių. Tačiau daug kas, kuo šiandieną norėsis patikėti, tebus jūsų ambicijų vaisius. Nepraraskite žmoniškumo, tolerancijos jokiose situacijose. Apdairiai elkitės su bendrais ir svetimais pinigais.

VANDENIS. Ne viskas sklandžiai klostysis asmeniniuose santykiuose, šeimoje. Jūsų antroji pusė gali reikalauti labiau prisidėti prie bendro biudžeto. Valdykite savo emocijas, nepasiduokite aklam pykčiui.

ŽUVYS. Galimas įvykis ar sprendimas, susijęs su vaikais, meilės reikalais. Rūpesčių gali sukelti neatliktos pareigos. Jeigu namo parsinešėte darbo turėdami tikslą jį laiku pabaigti, tai ir pasistenkite veikti pagal planą.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių