Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 14 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 14-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Diena bus nebloga, jeigu sugebėsite į daugelį dalykų pažvelgti naujai. Jums gali tekti viešai reikštis, demonstruoti, ką sugebate, arba mokyti kitus, dalintis patirtimi. Saugokitės traumų, nuostolių.

JAUTIS. Aktyvi, įvykių kupina diena. Turbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, žiniasklaida ar su publika, laikyti egzaminus ar mokyti, šviesti kitus. Galite sulaukti perspektyvių pasiūlymų, galbūt kol kas netiesiogiai.

DVYNIAI. Nesidrovėkite paprašyti aplinkinių, kad jums padėtų susivokti situacijoje, susidoroti su problemomis, antraip galite persitempti. Apdairiau elkitės su pinigais, santaupomis.

VĖŽYS. Šiandien sugebėsite susikalbėti net su aršiais oponentais, įtikinti juos savo argumentais ir tuo, kuo siekiate įtikinti. Galite sudaryti naudingą sandorį. Jūsų pasiūlymai neliks be atsako. Meilės bei seksualiniai lūkesčiai taip pat gali pildytis.

LIŪTAS. Neblogas startas tikėtinas, jei ruošiatės steigti ar moderninti įmonę, ieškotis kito darbo, pradėti lankyti sporto klubą, įsigyti naujos technikos, keisti įvaizdį. Meilės pagundoms šiandien galite pasiduoti, tik nepraraskite saiko.

MERGELĖ. Tikriausiai su nebloga nuotaika kibsite į darbus. Padidės jūsų kūrybinis potencialas. Regis, prioritetą teiksite vaikų reikalams, kūrybiniams projektams, artimų žmonių siekiams ar laimėjimams. Galbūt ir patys sublizgėsite scenoje ar pan.

SVARSTYKLĖS. Galima vidinė sumaištis, emocinė įtampa dėl asmeninių ar su jumis susijusių žmonių problemų. Buitinė ruoša padės atitrūkti nuo tokių minčių. Dar geriau atpalaiduotų meilės romantika, skanus maistas, jaukumas.

SKORPIONAS. Šiandien draugiškai bendrausite su aplinkiniais ir turbūt nekils jokių nesusipratimų ar nuoskaudų. Regis, aktyviai reikšitės socialiniuose tinkluose, domėsitės įvairia informacija, jos ieškosite, skleisite. Tiktų tartis dėl reklamos, mokymų, pervežimų.

ŠAULYS. Gali nudžiuginti mokslinių tyrimų, publikavimui skirtų darbų ar egzaminų geri įvertinimai, reklaminių projektų sėkmė. Jus gali pasiekti naujienos iš pažįstamų asmenų.

OŽIARAGIS. Gana palanki diena verslo, nuosavybės reikalams, dizainui, kūrybiniams projektams, meilei. Gali pavykti sudaryti pageidaujamą sutartį, sužavėti dominantį asmenį. Regis, teks taikytis prie naujovių, galbūt net surizikuoti.

VANDENIS. Pažįstamas asmuo gali prašyti patarimo ar siekti jūsų dėmesio. Visgi dėl pasaulėžiūros dalykų galite nesutarti su kai kuriais draugais ir tai ardys draugystės tiltus. Nebūkite kategoriški, nes ir jūs galite klysti. Regis, stipriai veiks meilės vilionės.

ŽUVYS. Puiku, jeigu ši diena bus rami ir nepareikalaus iš jūsų skubėjimo, įtempto darbo. Norint išlikti sveikiems ar pagerinti savo būklę, rekomenduojama daugiau ilsėtis, atsiriboti nuo žmonių gausos. Kvapą gniauš meilės nuojauta ar potyriai.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių