Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 15 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 15-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Darbo reikaluose nepraraskite humoro jausmo ir gebėjimo lanksčiai elgtis su principais – kur reikia, nusileisti, o kur reikia, paspausti. Galite susitikti su asmeniu, iš kurio tikitės paramos, palaikymo, o galbūt meilės.

JAUTIS. Nebloga diena pasimatymui, sportui bei užsiėmimams su vaikais, jų lavinimui. Su mylimu žmogumi galite aptarti santykių perspektyvas. Galimos malonios staigmenos.

DVYNIAI. Stengsitės prisiderinti prie šeimos, partnerio, visuomenės keliamų reikalavimų bei aplinkybių. Galite ką nors nupirkti buičiai palengvinti. Neatidėkite, jei reikia ką nors suremontuoti, pataisyti.

VĖŽYS. Jums turėtų pavykti sėkmingai išlaikyti egzaminą, susitarti dėl aktualaus darbo, užsakymo, informacijos. Galbūt jums pasitarnaus giminaičiai, kaimynai ar pažįstami. Atsakykite į gautus laiškus, pranešimus.

LIŪTAS. Ši diena žadins norą dirbti, sportuoti, tvarkytis, rūpintis grožiu, sveikata. Jeigu ieškote uždarbio šaltinio arba darbo, būsite ypač aktyvūs. Tai gali pasiteisinti. Pastangos ir susitikimai jūsų nenuvils.

MERGELĖ. Gali padaugėti kūrybinės energijos ir galimybių. Kai kurie projektai turės galimybę įsikūnyti. Kažkoks žmogus arba įvykis suaudrins jausmus, nuteiks kelionei, meilei ar kt.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums stigs energijos, tačiau su kaupu bus fantazijų ir filosofinių pamąstymų. Regis, mieliau bendrausite virtualiai nei realiai. Saugokitės apsinuodijimo, infekcijų, nevartokite svaigalų, neaiškių vaistų.

SKORPIONAS. Ši diena gali lemti pokyčius verslo, profesijos srityje arba patys jų tikslingai sieksite. Asmeninių santykių, jausmų srityje ims daugėti romantikos. Visgi vakarui nieko neprisiplanuokite, nes stokosite energijos.

ŠAULYS. Šiandien geriau seksis, jeigu dirbdami rimtai įsigilinsite į dokumentus, reikiamus duomenis, informaciją. Su kitų pagalba turėtumėte lengvai tai įveikti. Galite gauti aktualią žinią.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite linkę ieškoti atsakymų į svarbius būties klausimus, spręsti globalines problemas, orientuotis į ateitį. Pravartu pagalvoti apie būtinas reformas. Neatsisakykite vykti į siūlomą renginį, pasimatymą.

VANDENIS. Regis, mintys intensyviai suksis apie pinigus, meilę, vaikus. Jeigu dabar investuojate į nekilnojamąjį turtą, veikiausiai nepasigailėsite. Turbūt sulauksite realios paramos arba erotiškai nusiteikusio asmens dėmesio.

ŽUVYS. Regis, padaugės ūpo bendrauti, aiškintis santykius, ieškoti kompromiso, bendradarbiauti, partneriauti, netgi konkuruoti. Išsakysite savo poziciją, ir tai įneš konkretumo. Ryžtas, tvirti argumentai jums gali atverti daug durų.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Bite

Bite portretas
Kaip tik si diena man buvo nesekminga.Taip pat ypac pablogejus sveikata.Liutas.Rasot,abile-nesamones.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių