Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 4 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 4-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Rami, optimizmo teikianti diena. Jeigu turite konkrečius, realius savaitgalio planus, be vargo ar net su malonumu juos įgyvendinsite. Aktyviai reikšitės namuose ir tarp pažįstamų. Visgi nuotaikos ir emocijos bus labai nepastovios.

JAUTIS. Svajosite apie nelengvai įgyvendinamus dalykus. Galbūt imsitės kūrybinių sumanymų. Būtų gerai, kad pasilaikytumėte sveikos dietos, gerai pailsėtumėte. Saugiausi, laimingiausi jausitės savo jaukiuose namuose.

DVYNIAI. Tam tikras pomėgis ar vienadienis interesas sukels energijos antplūdį. Tai gali būti susiję su kolektyviniu sambūriu, draugų susitikimu. Visgi vakare jums norėsis ramios asmeninės erdvės, be jokio šurmulio.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę diskutuoti apie globalines problemas, politiką, keliones, užsienį, svetimas kultūras ir pan. Regis, turėsite neįprastų pašnekovų, todėl pasikeitimas informacija bus naudingas. Vakare tikėtinas įdomus renginys.

LIŪTAS. Tikriausiai stabilizuosis santykiai su kai kuriais žmonėmis, dings įtampa, nepasitikėjimas. Diplomatiškai bendrausite, keisitės nuomonėmis, stengsitės viską įvertinti kuo objektyviau. Iš užsienio galite sulaukti svarbaus svečio ar žinios.

MERGELĖ. Augs noras sublizgėti kai kurių pažįstamų, draugų akyse. Būsite linkę girtis, ne pagal išgales tenkinti savo ir kitų įnorius. Vakare galimas romantiškas pasimatymas arba nekasdieniška pramoga.

SVARSTYKLĖS. Šiandien noriai bendrausite ir tai padės atgaivinti ryšius, pažintis. Nevenkite kompanijos, tačiau pagal galimybes atlikite kai kuriuos susikaupusius darbus. Vakaras gali būti aistringas, jeigu jį praleisite su patinkančiu asmeniu.

SKORPIONAS. Regis, jus įtrauks ūkiniai, buitiniai darbai. Tikriausiai jums labai parūps įvaizdis ir visa, kas padeda atrodyti gražiau bei jaustis šauniau. Galbūt kreipsitės į grožio specialistus su ypatingais pageidavimais ir būsite jų suprasti.

ŠAULYS. Savo žavesiu žadinsite romantiškas emocijas ir seksualinius troškimus. Jus atakuos draugai ir gerbėjai. Galite atnaujinti santykius, pradėti viską iš pradžių, jeigu jums svarbus ryšys patyrė laikiną krizę.

OŽIARAGIS. Šiandien nemėginkite išsisukti nuo šeiminių pareigų, buitinių rūpesčių. Namų židiniui teikite pirmenybę. Net ir nedideles problemas derėtų spręsti pasitarus su artimaisiais. Taip bus ir ramiau, ir klaidų tikimybė mažesnė.

VANDENIS. Svajosite apie malonius susitikimus, keliones. Suintensyvės kontaktai su giminaičiais ar kaimynais. Galbūt gausite iš jus dominančio žmogaus laišką, pasiūlymą arba patys jį teiksite.

ŽUVYS. Būsite nusiteikę tvarkyti ūkinius, buitinius reikalus, prekiauti ar apsipirkinėti. Tikėtinas savo materialinės padėties įvertinimas, pajamų ir išlaidų planavimas. Tai išties būtų prasminga.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių