Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 7 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 7-ajai, antradieniui.

AVINAS. Sėkminga diena. Būsite smalsūs ir komunikabilūs, lengvai gausite pageidaujamą informaciją, susitarsite dėl naujų sutarčių ir pan. Aplinkiniai gali pateikti gerų pasiūlymų.

JAUTIS. Šiuo metu jums rūpės turtiniai, komerciniai reikalai, galbūt keisite įkainius, tvarkysite buhalteriją, derėsitės ir pan. Pats metas dėti pamatus suplanuotai veiklai, pasirūpinti materialine gerove, verslo reformomis.

DVYNIAI. Diena turėtų būti šauni. Pozityvus nusiteikimas bei kūrybiškumas padės įveikti nemažą problemą. Tikėtina, kad užsitikrinsite kitų pritarimą ar net populiarumą. Puikus metas ir meilės romantikai.

VĖŽYS. Profesinėje veikloje šiandien labiausiai pasireikšite, jeigu dirbate medicinos, socialinėje sferoje. Jei turite galimybių, tikriausiai būsite linkę paremti menininkus, ligonius, finansuoti socialinius, kultūros projektus.

LIŪTAS. Produktyvi ir sėkminga diena. Turbūt dalyvausite susirinkime, pristatyme. Kitų raginami galite prisiimti naują atsakomybę. Regis, sulauksite įvertinimo, pripažinimo. Nusimato naudingi susitarimai.

MERGELĖ. Šiandien puikiai seksis tvarkyti dalykinius reikalus. Visos jūsų iniciatyvos bus įvertintos, jeigu tik neignoruosite kitų žmonių pastangų bei teisių, o pasitelksite juos bendram tikslui. Gerų vilčių teiks ir meilė, vaikai.

SVARSTYKLĖS. Diena turėtų būti šauni. Galbūt susipažinsite su įtakingu asmeniu, dalyvausite turiningame renginyje. Sėkmingai spręsite mokslo bei politikos klausimus. Iš toli gausite žinią.

SKORPIONAS. Šiandien svajosite apie finansinę sėkmę, aukštesnę gyvenimo kokybę. Susidarykite nedidelį, bet realų planą ir mėginkite jį įgyvendinti. Jums gali pavykti šį tą pakeisti arba atsisakyti to, kas buvo nenaudinga ar tiesiog nepriimtina.

ŠAULYS. Palanku tvarkyti partnerystės, bendradarbiavimo reikalus, spręsti teisinius klausimus. Visgi gerai pagalvokite, ar verta rimtai įsipareigoti. Turite rasti nedviprasmišką atsakymą.

OŽIARAGIS. Šiandien netingėkite pasiraityti rankovių ir imtis darbų, nes diena bus produktyvi. Galite imtis anksčiau suplanuotos veiklos, išbandyti savo jėgas ten, kur reikia energijos, kūrybiškumo.

VANDENIS. Šiandien gyvensite ne vien rūpesčiais, nes turėsite progų pasidžiaugti kitų dėmesiu, viliojamais pasiūlymais, kūrybine sėkme, vaikų laimėjimais. Galite tikėtis ir nekasdienių įspūdžių. Neatsisakykite siūlomos vakaro atrakcijos.

ŽUVYS. Būsite nusiteikę daug dėmesio skirti namams, šeimai. Galite šiek tiek nerimauti dėl artimų žmonių. Svarbiausia, elkitės draugiškai, taktiškai. Tuomet nieko nesugadinsite, o vėliau savaime viskas pakryps į gerą pusę.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sandra

Sandra portretas
Pupa oga
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių