Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 26 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė vasario 26-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Šiandien derėtų būti itin santūriems ir draugiškiems su aplinkiniais, nes kitam žmogui padaryta skriauda grįš jums patiems. Komercinius ir prekybinius sandorius sudarinėkite labai apdairiai.

JAUTIS. Turėsite nemažai rūpesčių. Išgirsite įvairių nuomonių jus dominančiais klausimais, ir tai dar labiau sujauks jūsų supratimą apie tai, kaip geriau pasielgti.

DVYNIAI. Jūsų reakcija bus sulėtėjusi, todėl vargins greitas tempas, kitų žmonių reiklumas, dalykiškumas. Pažįstamas žmogus gali jūsų prašyti abejotinos paslaugos arba mėginti įpiršti nevertingą prekę.

VĖŽYS. Tikriausiai atsiras kliūčių, dėl kurių teks koreguoti nusibrėžtus planus. Susitikimai, pokalbiai su draugais, pažįstamais kažkiek padės jums susivokti savyje ir situacijoje, tačiau to per mažai, kad pavyktų priimti teisingus sprendimus.

LIŪTAS. Nelengva bus susitarti dėl dalykinių sprendimų. Nesklandžiai judantys darbai pasiglemš didelę dalį jūsų energijos. Būtų gerai, jei sugebėtumėte įtraukti į veiklą tinkamus žmones. Jų dėka gali pavykti atlikti tai, kas atrodė neįmanoma.

MERGELĖ. Pokalbis su specialistu, įdomiu pažįstamu gali paskatinti sutvarkyti dokumentus, juridinius ar finansinius formalumus. Tačiau galite sulaukti ir nemalonių pastabų, kritikos.

SVARSTYKLĖS. Nelengvai seksis pasidalinti įtakos sferas, derėtis, rasti rėmėjų. Dėl aferų, pinigų, išlaidų galimi nemalonumai ar šiaip įtampa. Galbūt naujai įvertinsite santykius su žmonėmis, kuriuos seniai pažįstate.

SKORPIONAS. Jūsų reikalų eiga stipriai priklausys nuo kitų žmonių nusiteikimo, palankumo ir įvertinimo. Situacija parodys, kas stipresni ir gudresni – jūs ar jūsų konkurentai. Jei suklydote ir dabar tai paaiškėjo, stenkitės ištaisyti padėtį.

ŠAULYS. Bus nelengva dėl kažko svarbaus susitarti, susiderėti. Gali būti, kad nesutaps norai, tikslai ir materialinės galimybės. Nenuleiskite rankų – ieškokite pozityvaus sprendimo. Saugokite sveikatą, labiau prižiūrėkite vaikus.

OŽIARAGIS. Būsite kūrybingi, veiklūs. Vis dėlto galite gauti šiek tiek mažiau atlygio ar dėmesio, nei tikėjotės. Opus bus ir autoriteto klausimas. Tačiau nuotaiką praskaidrinti gali gautas e. laiškas.

VANDENIS. Šiandien plušėsite be didelio ūpo. Darbo bus daug, tačiau vargu ar pavyks gauti planuotų pinigų, sudaryti pelningą sutartį. Vakare labiau parūps veikla, susijusi su mokslu, informacija.

ŽUVYS. Kur reikia ir kur nereikia, rodysite iniciatyvą, stengsitės būti pastebėti. Kad ši diena nenuviltų, verčiau nereikalaukite per daug iš tų, kurie gali, bet nenori suteikti kažkokios informacijos, tarpininkauti.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių