Naujausias mokslininkų tyrimas šokiruoja: laukia badas, konfliktai, masinė migracija

Grįžti į straipsnį

Antanas

Antanas portretas
Laimingi bus tie, kurie turės savą daržą.

nuomonė...

nuomonė... portretas
ką gi reik sunaikint visą techniką,pasikinkyt arkliukus statyt burlaivius plaukiojimui po jūras skraidyt nebent oro balionais ir klimatas atšals -pagalvokim apie tai ,kad mūsų palikuonis galėtu ramiai gyvent

Fritzui

Fritzui portretas
Ne veisimasi kontroliuoti, o nežabotą gamybą, kai prigamin ama milijonai tonų niekam nereikalingo šlamšto, prikimšto chemijos, nuodijančios žmones ir gamtą.

Pelėda

Pelėda portretas
Šis straipsnis aktualus tik "tikintiems mokslu".

Kęstas

Kęstas portretas
Tik Kinija gali pagaminti pakankamai akumuliatorių, saulės ir vėjo energetikos pajėgumų bei elektromobilių, kad sustabdyti klimato katastrofą. Šelpdami nevykėlius, bandančius konkuruoti čia su Kinija, jūs tik švaistote pavėjui mūsų mokesčių pinigus. Įvesdami didžiulius muitus Kinijos prekėms, jūs tik lėtinate Vakaruose perėjimą prie švarios energijos, paliekate mus dvokiančiame pasaulio užkampyje. Toliau degindami iškastinį kurą, mes kasdien pagreitiname klimato katastrofą. Žmonės tai supranta, niekas iš daugumos pasaulyje neatsisako Kinijos gaminių šioje situacijoje, niekas neparemia Vakarus. (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)

Algirdas

Algirdas portretas
Aktualu butu nustot perdėt.

zzz>>Fritz

zzz>>Fritz portretas
Norite būti iškastruotas? ar teisingai supratau?

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Privalome, kol dar ne vėlu, įsiklausyti į mokslininkų pastabas. Totalitarines ambicijas atidėkime į šalį, palauks tinkamesnių laikų. Dabar privalome siekti klimato sureguliavimo visomis turimamomis jėgomis ir ištekliais. Delsti nevalia, pražūtinga. Po dabarties sąlygų susiklosčiusioje situacijoje laikas imtis radikalių priemonių.

Viskas bus gerai , is miestu liks vaidukliai

Viskas bus gerai , is miestu liks vaidukliai portretas
Kaimas pilna ta zodzio prasme zydes…

Hanibalas

Hanibalas portretas
kol tiesiems valdžioje rūpės tik pinigai surenkami kvailiausiomis nepamatuotomis baudomis . Kaip yra Lietuvoje ir dar kur .. Jokios kalbos apie rimtą požiūrį į tai kas vyksta nebus . nes klimato kaita nuo baudų tikrai nepriklauso . nuo baudų priklauso tik geresnis biurokratų ar kitų valdžioje pirsčiojančių gyvenimas .

Fritz

Fritz  portretas
Stabdyti zmogenu populiacija sioje Planetoje. Planeta gali pakesti tik 2-3 Milijardus zmogenu. Nesumazinus populiacijos pasekmes bus baisios. Kastracija, sterilizacija po 1 vaiko. Kitas varijantas, gamta ir tarpusavio zudynes sumazins zmogenu populiacija. Tai gal geriau reguliuoti veisimasi?

che

che portretas
kas finansavo šitą tyrimą? tokie ir rezultatai? duomenys analizuoti nuo 2018 m? ištyrę 6 metus jau gali spręsti apie tai kas bus ateityje? Ar čia tikrai mokslinis tyrimas? o kur duomenys kad tai dėl žmogaus veiklos? Klimatas žemėje keitėsi ir tada kai žmogaus nebuvo. Klimatas natūraliai keičiasi, bet yra planų pasidaryti gerus pinigus? ....

Taigi

Taigi portretas
Lietuvoje sunaikinta pramonė, na ar labai atšalo pasaulis? Matai kaip lietuviai pasiaukojo, beveik trečdalis turėjo išbėgti iš tėvynės? Bet klimatas neatšalo? Ką dar sugalvos? Gal susukti pandemijų aferas ir štručyti žmones, kad gobšūs turtuoliai jaustųsi patogiai?

Dėmesio

Dėmesio portretas
Į Lietuvą žydų neįsileidžiame. Tie, kurie užsilikę, dvės lėtai. Dirieji čečėnai ir oakestiniečiai darys žydiško mėsis faršą, šers tuo faršu tarnybinius šunis.

Galerijos

Daugiau straipsnių