Juvelyrikos saloną „Auksinė širdelė“ apgulė vyrai. Į aukso, sidabro, žalvario ir vario dirbinių parduotuvę juos atginė savaitę iki kovo 8-osios galiojančios nuolaidos. Jos taikomos tik vyrams.
„Neatmetame galimybės, kad dalis moterų gali įsižeisti dėl to, kad nuolaida - tik vyrams. Bet mūsų idėja - paskatinti vyrus pagerbti moteriškumą. Jie aktyviai įsitraukė į akciją. Tai rodo, kad Moters diena Lietuvoje gyva, jos tradicijos nenunykusios“, - tvirtino „Auksinės širdelės“ vadovė Jovita Keršanskienė.
Moteris pastebėjo, kad pirkėjai vis labiau vertina vienetinius papuošalus vidutinėmis kainomis - jų apyvarta kiekvieną mėnesį didėja. Pastaruoju metu sparčiai išpopuliarėjo iš kelių metalų - sidabro, žalvario ir vario - sukurti papuošalai.
„Pastebėjome, kad naujoves dažniau renkasi pačios moterys. O vyrai perka klasikinius papuošalus. Kalbant apie aukso papuošalus, anksčiau perkamiausi buvo rusiško raudonojo aukso dirbiniai, o dabar - iš Italijos įvežamo geltonojo aukso darbai“, - pasakojo J.Keršanskienė.
Tarptautinė moters diena palyginti ilgą laiką Lietuvoje laikyta sovietmečio atgyvena. Tik nurimus politinėms aistroms, jį susigrąžino savo tikrąją prasmę. Tai yra diena, kai atkreipiamas dėmesys į lygias vyrų ir moterų galimybes, kai pagerbiamos moterys.
Tarptautinė moters diena - kovo 8-oji - paprastai matoma didžiųjų miestų gatvėse. Jos prisipildo gėlių pardavėjų. Moterims šią dieną dažniausiai dovanojamos raudonos tulpės. Tačiau tradicija kinta - pastaruoju metu Moters dieną padidėja ne tik gėlių, bet ir kitokių dovanų pardavėjų apyvarta. Vyrai perka ir kaklo papuošalus, auskarus, apyrankes, žiedus.
Naujausi komentarai