Specialistų patarimai: kaip išsirinkti kokybišką laisvų rankų įrangą?

 • Teksto dydis:

Kiekvienas atsakingas vairuotojas puikiai supranta, kokia nesaugi gali būti kelionė automobiliu vairuojant ir naudojantis telefonu. Tačiau tai visai nereiškia, kad vairuojant transporto priemonę reikia visai pamiršti apie komunikaciją. Tiesiog vertėtų pasirūpinti laisvų rankų įranga. „Varlė.lt“ specialistai pataria, kaip išsirinkti kokybišką laisvų rankų įrangą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis laisvų rankų įrangą?

„Varlė.lt“ specialistai pataria ypatingą dėmesį atkreipti į tokius laisvos įrangos parametrus ir savybes:

– aukšta garso kokybė;

– galimybė suporuoti su dviem įrenginiais;

– ilgas baterijos veikimo laikas;

– automatinio įjungimo/išjungimo funkcija;

– patvarus korpusas ir tvirtas spaustukas.

Aukšta garso kokybė

Svarbiausias dalykas kalbant apie laisvų rankų įrangą, yra tai, kokią garso kokybę ji gali pasiūlyti. Renkantis laisvų rankų įrangą „Varlė.lt“ specialistai rekomenduoja pasidomėti ne tik tuo, kokį garsiakalbį (ar garsiakalbius, nes kartais jų būna keli) nusprendė integruoti gamintojas, bet ir kokiu aprūpino savo įrenginį mikrofonu. Šiuo atveju labai svarbi triukšmų slopinimo technologija, kuri reikšmingai padidina vedamų naudojantis laisvų rankų įranga pokalbių patogumą. Kai kurie laisvų rankų įrangos modeliai turi aido slopinimo funkciją. Tokia funkcija yra labai naudinga tiek kalbančiai, tiek klausančiai pusei.

Galimybė suporuoti su dviem įrenginiais

Modernios laisvų rankų įrangos privalumas yra galimybė suporuoti ją su keliais įrenginiais. Šią funkciją turi vis didesnis laisvos įrangos įrenginių skaičius. Tai labai naudinga funkcija asmenims, kurie turi asmeninį ir darbinį telefoną visada kartu su savimi. Žinoma, tokio tipo funkcionalumą galima išnaudoti ir kitokiu būdu, pavyzdžiui, suporuojant su laisvų rankų įrangą telefoną ir mp3 grotuvą.

Ilgas baterijos veikimo laikas

Šiuolaikiškos laisvų rankų įrangos baterija turėtų užtikrinti mažiausiai 10–15 val. pokalbių. Žinoma, yra modelių, kurie pasižymi baterijomis, užtikrinančiomis net 45 pokalbių valandas. Pasak „Varlė.lt“ specialistų, šiuo atveju labai naudinga yra garsinio pranešimo apie baterijos lygį funkciją, nes tai leidžia išvengti netikėto laisvų rankų įrangos išsikrovimo netinkamiausiu metu.

Automatinis įjungimas/išjungimas

Didelė dalis modernios laisvų rankų įrangos turi automatinio įjungimo/išjungimo funkciją. Ji realizuojama dėl judesio jutiklio arba vibracijos detektoriaus, todėl kai tik įsėdame į automobilį, laisvų rankų įranga įjungiama, o išsijungia tada, kai jau mums jos nereikia, pavyzdžiui, prisiparkavus arba išlipus iš automobilio.

Patvarus korpusas ir tvirtas spaustukas

Automobilio salonas yra tokia vieta, kur bet kokia įranga susiduria su tikrais išbandymais, pavyzdžiui, ją veikia saulės spinduliai arba visada yra įvairių fizinių pažeidimų rizika. Dėl šios priežasties „Varlė.lt“ specialistai rekomenduoja rinktis patvaraus korpuso laisvų rankų įrangą, kuri yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Taip pat siūloma atkreipti dėmesį į įrangos tvirtinimo būdą. Dažniausias laisvų rankų įrangos gamintojų sprendimas šiuo atveju yra spaustukas, dėl kurio įranga tvirtinama prie skydelio nuo saulės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Opel

Opel portretas
Tik Jabra Freeway. Parot modeliai.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių