Gamta – nesibaigiantis stebuklas Pereiti į pagrindinį turinį

Gamta – nesibaigiantis stebuklas

2009-10-26 23:59

Tikriausiai ne vienam jūsų bičiuliai elektroniniu paštu yra atsiuntę akį ir sielą raminančių fotografijų gamtos tema. Musės portretas, rasa it deimantais aplipęs žiogas, akimirka, kai bunda miškas – kasdieniškų, bet unikalių akimirkų įamžina ir šalia mūsų gyvenantys gamtos mylėtojai. VDU Kauno botanikos sode atidaryta gyvosios gamtos fotografijos paroda, kurioje 25 autoriai pateikė 90 nuotraukų, stulbinančių grožiu ir netikėtu žvilgsniu į įvairius Lietuvoje pastebėtus gyvūnus.

Dauguma autorių nėra tikri šios srities profesionalai, tačiau jų nuotraukų visada galima pamatyti fotografijų gamtos tematika parodose. Kaip sakė parodą rengusi Botanikos sodo dailininkė Regina Sipavičienė, nuotraukos atspindi jų autorių – ornitologų, žurnalistų, auditorių ir kitų profesijų atstovų – pastabumą, nepaprastą kantrybę, ištvermę, požiūrį į gamtą, tapusią jiems antraisiais namais.

Paroda, kuri atidaryta Botanikos sodo oranžerijoje, jau pirmąją dieną sulaukė susidomėjusių lankytojų. Paroda veiks iki pavasario.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų