Šešių vaikų mama vos neįgrūdo vieno iš jų į karštą orkaitę

Grįžti į straipsnį

WoWo

WoWo portretas
Isprotejusi iskrypele! Uzmusti mazai ta parazite!

Matyt \\\\\.../////

Matyt  \\\\\...///// portretas
pipirų nerado?

Vilniuj daug tokių kur iš embrionų liekanų daro vaikus

Vilniuj daug tokių kur iš embrionų liekanų daro vaikus portretas
Ir iš to gyvena. Sąrašą pradėsiu, tęskite: dvi metinės narkomanės dabar jau senyvo amžiaus eglė grabliauskaitė trusikienė, nesveika, išsigimus naminė, nedarbingas, vaidina menininke ir paskutiniu metu įsijautęs į rolę universiteto šiukšliadėžė, jai taip atrodo, yra pajuokos objektas, išdžiūvusi, lindo į žydų padugnių istoriją, iš to uždirbo, ji pati nenormali, beprotė. Toliau 1966 gimimo narkomanė iš kūno primenanti statinę su išmatomis, kliedėdavo, kad pastojus nuo šventis dvasios, nepagydoma miliuv enė, viso Vilniaus pajuokos objektas, turi vaikų tokių kaip gyvuliai, padaryti iš abortų liekanų, nuolat apsvaigusi nepamena kas ją dulkino...tęskite sąrašą ur rodykit kokie jų vaikai ir ką jie išdarinėja tie Vilniaus atliekos iš padugnių. Ne Amerikoje bėdos, Vilniuje tų išsigimusių nenormalių daugybė.

Manau

Manau portretas
"po savo nosim žiūrėkit" ir "Vilniuj dar yra baisesnių" vienas ir tas pats, tačiau labai nesveikas asmuo. Žmogau, susirūpinkite sveikata.

Pilnas Vilnius dar baisesnių

Pilnas Vilnius dar baisesnių portretas
Paimkit bet kurią žinomo profesoriaus ar prokuroro, juristo, mediko, šou žmogaus aplinką ir dar šiurpiau rasit. Pas žydus motina su sūnumi dulkinasi. Kol tam sūnui sueina 50 metų. Tada jis tampa ar zoofilu ir dulkina avis, ožkasPavilny, kartais ir kiaules, nes dažniausiai jie turi kur nuvykt į kaimo vietoves. Ir tada tas žydas bna arba dėstytojas iš MRU, ar iš Muzikos akademijos edukatorius, kur vaikus prievartauja pasikvietęs atseit mokyti drožti birbynę, yra dar kita rūšis. Vilniaus markomanės žydės. Dažniausia prudnikovaitės ar kokios vuceministrės, teisėjos atvejis. Tai tokios nuo ryto skutasi barzdą juodą kaip gyvuliaibir depiliuojasi, kad žmonėse galėtų būti. Dvokia jos, kaip bravo ras, jų išmatos užsilaiko ir žydė su savo išmatom vaikšto pusę metų ar ilgiau. Tokios vaikų nepagimdo. Nusiperka kokią aborto liekanų ir būna eglės grabliauskaitės,vtokios pabaisos kaip oakaruokliai sudžiūvę dvi metiniai transvestitai, vaikai jų bijo, dvokia, tas yra lavonai su žmogaus dokumentais.

Jonaitis

Jonaitis portretas
Yra kaip yra.

ir vis dar

ir vis dar  portretas
rašo- ,,mama''. KOKIA ji mama? Ji-PABAISA. Galėtų bent rašyti-MOTINA.

Taip,

Taip, portretas
tokių saviškių mūsų laikinai "valdantieji" narkomanai skuba prisivežti tūkstančius.

...

... portretas
kontraceptinių priemonių nevartojimo rezultatas

žiauru

žiauru portretas
Ar buvot geri, vaikučiai? Šaunuoliai, tuoj mamulė duos jums kokos...

visa amerika stai is tokiu sudaryta

visa  amerika  stai is tokiu sudaryta portretas
narkomanai ,iskrypeliai , aferistai vagys ,gangsteriai --kotokiu amerikoj paprasciausiai --nera...

////

//// portretas
Sitos Valstijos mums ne pavyzdys

Ka ka

Ka ka portretas
O ko dar tiketis is spalvingoju?

Po savo nosimi žiūrėkit

Po savo nosimi žiūrėkit portretas
Vilniuje daug narkomanių, turi po du, tris, keturis vaikus, dažniausia surinktus iš abortų liekanų, nesveikus. Tos narkomanės daug reklamuojasi, joms reikia dėmesio. Vaikai yra jų pragyvenimo šaltinis, iš ligonių vaikų vaistų jos pasipelnyti, išsivalo tokius su narkotikais, pardavinėja, be to, už nesveikus vaikus gauna didelius pinigus, visuomenėj demonstruojami kaip mamytės super. Yra iš viso kuriozų. Po Vilnių bastosi Ugly Grabliauskaitė Trusikuenė, tokia apie dviejų metrų bjauri džiūsta. Reklamuojasi non stop, skleidžia žalingą visuomenei gyvenimo būdą, yra išsigimusi. Gyvena tai iš aferų, tai iš vaikų keturių išsigimusių, tai nelenda į akademiją ar universiteto, kur yra daugiau tokių kaip ji gamtos išdaigų.

Anonimas

Anonimas portretas
Ir tokua šešis vaikus turi...

As

As portretas
O ko tiketis is jankiu ?

Žilvinas

Žilvinas portretas
Turbut ir alkoholike ir narkomane.

Galerijos

Daugiau straipsnių