Festivalyje „Gertrūdos vasara“ būrį gerbėjų pritraukė scenos legenda O. Vyšniauskas

Saulėtą antradienio vakarą Kaune, festivalyje „Gertrūdos vasara“, skambėjo gražiausios Ovidijaus Vyšniausko dainos.

Jaukiame Marijonų vienuolyno kiemelyje šalia Šv. Gertrūdos bažnyčios susirinko būrys O. Vyšniausko muzikos gerbėjų. Atlikėjas koncertą pradėjo daina „Žvaigždė žalia“, kurią sekė audringos scenos legendai neabejingų gerbėjų ovacijos.

„Šiandien, nežinau, kokį vakarą darykim – šokių ar dainų?“, – prasidėjus koncertui klausytojų klausė O. Vyšniauskas. Vakaras išties buvo pripildytas gražiausių atlikėjo dainų ir gerbėjų šokių.

Atlikėjas ne tik atliko savo žymiausius kūrinius, bet ir visą vakarą šiltai bendravo su klausytojais. „Aš žinau, kad iš čia esančių yra daug geriau dainuojančių už mane. Jūs dainuokit, o aš pritarsiu“, – juokavo atlikėjas ir kvietė dainuoti kartu.

Koncertui jau įsibėgėjus atlikėjas paklausė klausytojų „Ar yra tas, kuris šiandien švenčia gimtadienį?“ Nedrąsiai pakilo dvi rankos – Astos ir Minarijos. Gimtadienį švenčiančias moteris žiūrovai apdovanojo gausias plojimais, o atlikėjas pasveikino daina „Su gimtadieniu“.

Aš žinau, kad iš čia esančių yra daug geriau dainuojančių už mane. Jūs dainuokit, o aš pritarsiu.

Vakaras buvo užpildytas nuoširdžių O. Vyšniausko dainų, pokalbių su klausytojais, juoko ir gausių žiūrovų ovacijų atlikėjui. Koncertą atlikėjas užbaigė žymiausiomis savo dainomis – „Saulė leidžias“, „Išdalinau“ ir „Žemyn upe“, kurias žiūrovai klausė atsistoję bei palydėjo plojimų banga.

Po koncerto gerbėjai atlikėjui negailėjo gražių žodžių. „Koncertas labai patiko. Tai buvo antras ar trečias O. Vyšniausko koncertas, kuriame esu buvusi ir eisiu tol, kol dainuos“, – įspūdžiais dalijosi klausytoja Aistė.

Pagyrų atlikėjui negailėjo ir gerbėja Ramunė: „Labai patiko koncertas, aš myliu O. Vyšniauską“, – sakė ji. Ramunė taip pat minėjo, kad apsilankys ir kituose festivalio „Gertrūdos vasara“ renginiuose. „Į R. Dambrausko koncertą tikrai eisiu ir, jei spėsiu, planuoju apsilankyti N. Malūnavičiūtės ir O. Ditkovskio koncerte“, – pasakojo Ramunė.

Lietuviškos muzikos gerbėjų laukia dar ne vienas festivalio koncertas. Prie Šv. Gertrūdos bažnyčios liepos 21-ąją skambės Nedos Malūnavičiūtės ir Olego Ditkovskio muzikiniai monologai. Liepos 22-iosios vakarą „Ne tik apie meilę“ dainuos Ona Kolobovaitė ir Egidijus Bavikinas. Liepos 23-iąją įvyks naujojo Juozo Erlicko kompaktinio disko „Mėlynoj stotelėj“ pristatymas. Taip pat liepos mėnesį festivalį aplankys linksmieji klasikai Zbignevas Levickis ir Daumantas Slipkus bei dainininkas Romas Dambrauskas.

Rugpjūtį Marijonų vienuolyno kiemelyje klausytojų lauks aktorė Larisa Kalpokaitė, grupė „Vairas“, Saulius Bareikis ir Olegas Ditkovskis, o festivalį užbaigs grupė „Nerija“.NAUJAUSI KOMENTARAI

gerbiame

gerbiame portretas
lietuviškasis DžO KOKERIS .

kaimo lygio koncertai

kaimo lygio koncertai portretas
kaimo lygio koncertai...... Ypatingai Ovidijus..... pats tingi dainuoti, tai MIKROFONĄ kiša žiūrovams, kas šlykščiai sugadina Dainas..... Dainininkas privalo dainuoti pilnai , o jeigu žiūrovams patiks JIE Jam ir ..... PRITARS

Kristina

Kristina portretas
Buvauuuuuu žiauriai patiko, šilta, gražu ir gera muzika, o maestro aukščiausiam lygyje :) kuo daugiau tokių koncertų:)
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių