„Meno parko“ galerijoje – tėvo ir sūnaus paroda

„Meno parko“ galerijoje – tėvo ir sūnaus paroda

2014-02-27 15:59

Kovo 6 d. „Meno parko“ galerijoje bus surengta menininkų Jono ir Igno Maldžiūnų paroda LA MA YU RU, kurios kūrybinė emocija gimė mažame budistų miestelyje Himalajų viršukalnėje.

Kovo 6 d. „Meno parko“ galerijoje bus surengta menininkų Jono ir Igno Maldžiūnų paroda LA MA YU RU, kurios kūrybinė emocija gimė mažame budistų miestelyje Himalajų viršukalnėje.

Tai antrą kartą rengiama tapytojo Jono ir fotomenininko Igno Maldžiūnų paroda. Praėjus 25-iems metams po pirmosios grafikos parodos, kūrybai pasirinkę jau kitas technikas, tėvas ir sūnus vėl kartu. Šį kartą dueto inspiracija tapo Lamayuru – vieta erdvėje, laike, santykiuose ir vienatvėje. Tai tarsi tikslas, į kurį žmogus eina jo nesitikėdamas, nenumatydamas. Mažas budistų miestelis Himalajų viršukalnėse Maldžiūnams tapo būtent tuo tikslu, suteikusiu kūrybinę satisfakciją – tą netikėtą stebuklą, kurio pasekoje gimė ši paroda.

J. Maldžiūnas šįkart eksponuoja du tarpusavyje susijusius mišrios technikos ciklus: 2002 m. sukurtą „Atsisveikinimą su Nemunu“, kuomet jis pradeda tapyti ne tik akrilu, tušu, bet ir ugnimi, daugiasluoksniais popieriaus klojiniais, plėšydamas ir klijuodamas paveikslusišgauna erdvinį efektą. Naudodamas tą pačią techniką, inspiruotas mėnesius trukusios tėvo ir sūnaus kelionės po tolimuosius Rytus,  2013-2014 m. savo tapybos pagrindu pasirenka sūnaus Igno fotografijas. Tai antras J. Maldžiūno darbų ciklas, kuris yra betarpiškai susijęs su I. Maldžiūno eksponuojama fotografija.

Kaip visada gaivi ir gili Igno darbų serija, sukurta 2012 m. Lamayuru apylinkėse, pralaukė savo eilės ir įgavo naują prasmę. Dvi kūrybinės sielos susiliejo į vieno mažo stebuklo inspiruotą reiškinį – „Meno parko“ galerijoje atidaromą parodą.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų