Stebuklingos „Fashion Bazaar“ Kalėdos Kaune – kvies anksti pagalvoti apie dovanas

  • Teksto dydis:

Prasidedant gražiausiam metų laikui, žiemai, visi iškart pagalvoja apie Kalėdas ir džiaugsmus, kuriuos jos atneša.

Šeima, draugai, dovanos, skanus maistas, todėl šį kartą „Fashion bazaar“ atkeliauja anksčiau, gruodžio 7 dieną, kad be jokio streso lankytojai ne tik galėtų pasirūpinti dovanomis, tačiau ir paskanauti gardumynų, o gal net rasti naują eilutę šventiniam vakarui.

Jau septintus metus „Fashion bazaar“ organizatoriai kviečia Kalėdoms pasiruošti „Žalgirio“ arenoje. Anot organizatorių, renginyje lankytojai galės be vargo pasiruošti šventėms ir alinančias dovanų, dekoracijų ar drabužių paieškas paversti maloniu bei turiningu užsiėmimu.

Šiame renginyje galėsite išvysti gerai žinomas Lietuvoje dizaineres – Dianą Paukštytę, Rudnę, Jolantą Talaikytę – bei Lietuvą svetur garsinančią dizainerę „Shopytę“, kurios kvies atsinaujinti savo garderobus. 

Kalėdinę nuotaiką sukurianti „Fashion bazaar“ mados mugė skirta stilių, išskirtinumą, kokybę vertinantiems žmonėms bei lietuviškos mados mylėtojams.

Visus, kurie nespės apsilankyti Kaune, „Fashion bazaar“ organizatoriai kvies gruodžio 14d. atvykti į „Siemens“ areną Vilniuje.NAUJAUSI KOMENTARAI

c

c portretas
koks pavadinimas tokios ir prekes,viskas is rytu azijos...stai jai butu madu muge ar turgus tai didele dalis butu vietines gamybos...
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių