Artėja lemiama akimirka: krepšinio sirgaliai triukšmingai sugužėjo į areną

  • Teksto dydis:

Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto" sirgaliai užgniaužę kvapą laukia kuo baigsis šių principinių varžovų penktoji finalo dvikova, lemsianti, kuri krepšinio komanda taps naujaja Lietuvos krepšinio lygos čempione.

„Žalgirio“ sirgaliai Vienybės aikštėje, į kurią plūdo vis plūdo žmonės, iš pradžių entuziastingai repetavo skanduotes.

Aktyviausi būrėsi prie eisenos organizatorių, kiti viską stebėjo būdami kiek atokiau, tačiau retas kuris neturėjo „Žalgirio“ atributikos, nebuvo pasipuošęs šios komandos arba tiesiog vienspalviais žaliais marškinėliais.

„Žalgirio“ komandos istorija – toli siekianti, kaip ir jos gerbėjų amžiaus cenzas. Čia pat neseniai vaikščioti pramokęs bamblys ir itin garbaus amžiaus sirgalius. Amžiaus įvairovė  – didžiulė, siekis palaikyti savo komandą – beribis. Ir visa tai buvo galima išvysti jau Vienybės aikštėje, o po to ir eisenoje arenos link. 

Tai, kas vyko aikštėje, stebėjo ir Viešojo saugumo tarnybos, ir policijos pareigūnai. Dėl eisenos buvo laikinai apribotas eismas K. Donelaičio ir Kęstučio g. atkarpose.

„Keliausime į areną garsiai ir galingai, o vėliau visa tai privalėsime perteikti ir komandai rungtynių metu. Tiek eisenoje, tiek jau arenoje laukia maksimalus išsitaškymas. Tiesiog negali to praleisti! Atiduodame visas savo jėgas komandai ir padarome, kad titulas grįžtų ten, kur jam ir vieta!“, – ruošdamiesi lemiamai dienai rašė žaliai balti sirgaliai.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempiono vardą ginančio Vilniaus „Ryto“ sirgalių eisena startavo nuo Kauno geležinkelio stoties. Dauguma jų į šį lemiamą – penktą – finalo mačą atvyko traukiniu.

J. Lasauskaitės nuotr.

„Ryto“ sirgaliai „B Tribūna“ rungtynes vadino istorinėmis, nes tikisi antrą kartą iš eilės vadintis stipriausia šalies krepšinio komanda.

Žūtbūtinė kova dėl čempionų žiedų – 17 val. Bilietai į šias varžybas seniai išpirkti.

Didžiulė vieną iš komandų palaikančiųjų minia kelia nerimo policijai, tad Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai taip pat ruošėsi šiai krepšinio fiestai. 

„Kauno mieste dirba sustiprintos policijos pareigūnų pajėgos, kurios užtikrins viešąją tvarką. Krepšinio entuziastų prašome būti sąmoningais ir atsakingais, laikytis galiojančių teisės aktų“, – ragino Kauno policijos atstovė. Lyga taip pat prašo sirgalių susilaikyti nuo provokacijų ir incidentų.

Pagrindo nerimui yra, nes per praėjusias LKL rungtynes Kaune buvo užpulti keli fanai, o vienas jų buvo sužalotas. 

Konfliktas užfiksuotas birželio 6 d. apie 21.30 val. Karaliaus Mindaugo pr.

„Pareigūnai aiškinasi aplinkybes, smurtavę asmenys yra užfiksuoti. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Nemuno policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. (Viešosios tvarkos pažeidimas)“, – nurodė atstovė.

Už minėtą pažeidimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. 

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Kepšinis-bulvekasis

Kepšinis-bulvekasis portretas
jokia religija. Tai iškrypėlių sekta. Kaip žinia, psich ligoniai turi labai daug jėgos, todėl normiai visuomenei yra pavojingi.

Kaunas

Kaunas portretas
Strėlei-nenusišnekėk,kas tie mes?

STRĖLĖ

STRĖLĖ portretas
Mums nereikia šių varžybų. Baigėsi vadinamosios eurolygos triukšmas, ir vėl? Kiek galima? Kavinėse nėra laisvų vietų atsisėst, aplinkui daugybė triukšmadarių, fanatikų...Juos visus susemt, ir jų energiją panaudot miesto tvarkymui, arba statybos darbams! Kodėl pas mus kiekvieną savaitgalį vyksta suirutė, na kodėl? rEIKIA BAUGTI ŠĮ BALAGANĄ! Tegu už miesto ribų rengia varžybas!
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių