Įspėja: prekybos centro „Akropolis“ tualete – mirtinai pavojingas radinys

 • Teksto dydis:

Šeštadienio rytą „Facebook“ paskyroje „Riebus katinas“ paviešinta fotografija sukėlė nerimą net ir visko mačiusiems – Kauno „Akropolio“ tualete ant žemės rastas numestas panaudotas švirkštas. Žmones ragina būti atidiems – iki nelaimės gali sekti tik vienas žingsnis.

Nors nepranešama, kad žmonės būtų rimtai nukentėję, tačiau situacija galėjo pakrypti daug baisesne linkme. Radusieji švirkštą nuogąstauja, kad tokius pavojingus daiktus gali rasti ir vaikai, kurie užsuka į tualetus. Smalsumo vedini jie gali juos paimti, todėl kyla rimta grėsmė užsikrėsti kokia nors liga. Ne paslaptis, kad viešai prieinamus tualetus yra pamėgę piliečiai, kurie vartoja narkotikus.

„Būkite atsargūs užsukę į Kauno „Akropolio“ WC. Abejoju, kad šitą adatą paliko koks kraujo donoras, pridavęs kraują tualete.... Prieš leisdami mažus vaikus į prekybos centro tualetą, jį gerai apžiūrėkite, kad jūsų vaikas netyčia radęs tokį siurprizą nepasiimtų jo apžiūrėti ir, neduok Dieve, juo nesusižeistų – neįsidurtų“, – rašoma „Riebus katinas“ feisbuko paskyroje.

Įkeltoje nuotraukoje matyti, kad prie ant grindų numesto švirkšto telkšo ir kraujas, o tai dar labiau kelia nerimą dėl galimos užsikrėtimų tikimybės. Ne vienas internautas po paskelbtu įrašu piktinosi ir teigė nesuprantantis, kodėl prekybos centro valytojai leidžia tokiems radiniams laisvai mėtytis.

„Atrodo, kad šiukšlinių nėra, būtinai reikia ant žemės numest, kad kas susižeistų ir užsikrėstų“, – rašė moteris. Jai antrino ir kiti, kad toks elgesys nėra dovanotinas, sekant komentarams: „Žiauru“, „Baisiau ir negali būti“, „Visiems svarbu apsižiūrėti aplinkui“.

Portalas kauno.diena.lt susisiekė su prekybos centro atstovais ir paprašė pakomentuoti šią situaciją. Pasak Kauno „Akropolio“ valdytojos Brigitos Levenauskienės, bus siekiama, kad tokie atvejai nepasikartotų.

„Atsiprašome lankytojų dėl šios patirties ir matytų vaizdų, tačiau prekybos centras yra atviras pastatas, į kurį gali patekti visi. Apsaugos darbuotojų komanda reguliariai prižiūri visas prekybos centro erdves, įskaitant ir tualetų patalpas, siekdama užkardyti visus tokius neleistinos ir nusikalstamos veiklos atvejus. Klientų saugumas mums yra labai svarbus, todėl pačiu artimiausiu metu įvertinsime, kokių dar papildomų priemonių galime imtis, jog tokie atvejai ateityje nepasikartotų“, – komentare dėstė valdytoja.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tokio ,,gėrio”

Tokio ,,gėrio” portretas
Visur mėtosi. Eidama į darbą dažnai tai laiptinėje, tai kieme matau.

Radinys..

Radinys.. portretas
Čia gi adatos kateteris reikalingas paimti kraujo mėginį. Gal žmogus užpakalį valėsi, užkabino, nulėkė nuo rankos prastai pritvirtintas ...o tasai nusirideno kažkam tarpukojį. Tai ar turėjo landžioti po visas kabinas ieškotis?

Sniege

Sniege portretas
Nu nupušeje visai!!! Ta valytoja gal ir uzpakali turetu nubraukt? Pirma-mazyliai i wc eina su tevais. Antra- gi taip visus bomzus, narkosas mylit. Cia tik pradzia.... Bus baisiau.... Taikykites ir laizykites...
VISI KOMENTARAI 55
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių