Katalikų – kiek mažiau, įvairovės – daugiau

Grįžti į straipsnį

Rima

Rima portretas
Tikrai tikinčių yra daug kartų mažiau, iš kur statistiką tokią ir traukia.

.oOo.

.oOo. portretas
O ar klausė kas manęs, noriu ar nenoriu būti apkrikštytas? Pagriebė ką tik gimusį, nubogino į bažnyčią, užpylė vandens ant galvos, kažką pamakalavo ir še, jau esi krikščionis ir dar katalikas. Dabartės gali laikyti save laisvamaniu, gali kuo tik nori, bet niekas nesiteikia paaiškinti, kaip formaliai to velnio išmislo atsikratyt, kaip de jure tapti laisvu ir nepriklausomu nuo kažkokių prieš 2000 metų sugalvotų prietarų.

Pranas

Pranas portretas
Kokie katalikai, žmonės rimtai neziuro į šitą dalyką, į bažnyčią eina keli procentai, pas žmones senus paklausi, ar tikit pomirtiniu gyvenimu, atsako, ai vaikeli, jau čia viskas šitoje žemėje pasibaigs, tai sakau jus netikintis, tai atsako, kaip radom taip paliksim, sris metais tokios rimtos apklausos ir nebuvo šituo klausimu, procentą dėjo iš lubų, Bažnyčiai nelabai net ir įdomus žmonių dvasinis gyvenimas, svarbu, krikštynos, vestuves, laidotuvės,. mišios, na apmokamos paslaugos, komersija, o ar tiki tas klientas, taip aš nesuklydau, klientas!!!? ar ne, niekam neįdomu kokia jo pasaulėžiūra, svarbu tu moki, tai įra didžiausia veidmainystė, ir iš bažnyčios pusės ir iš vadinamųjų tikinčiųjų, dabar daugelis religingi , kad tai madinga arba naudinga, tai tapo kaip netikras pinigas!!!

tačiau

tačiau portretas
Nuo per didelės įvairovės viskas virsta beforme mase ir galiausiai išvirsta į nieką

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Būtų žmonės žinoję,kad katalikų bažnyčia palaikys koncervus ir jų taikomą reketą,nes būtent per koncervus bažnyčia siekia valdyti valstybę,tas procentas būtų buvęs kur kas žemesnis.

Katalikiškos mokyklos mokinys.

Katalikiškos mokyklos mokinys. portretas
Kiek iš tų "katalikų" eina į bažnyčią sekmadieniais?Kauno arkivyskupija buvo paskelbus ataskaitą,kad apie 7%.Tie 70%+ procentai reikalingi tam,kad katalikų bažnyčia gautų valstybės paramą,kuri išmokama iš biudžeto,kurį suneša dauguma tie,kurie bažnyčioje buvo tik savo krikšto dieną.Kadangi yra krikštyti,tai ir nurodo,kad yra katalikai.Jeigu apklaustų,kiek realiai žmonių lanko bažnyčią,kaip priklauso,procentas būtų gėdingai graudus.

Simas

Simas portretas
Tas surašymas iš lempos.

Arminas

Arminas portretas
užeinu į būžnycią, visas kazachstanas su evenkija - vieni lietuviai !!!

simonas b1b1agalv15

simonas b1b1agalv15 portretas
kodėl nepaminėjote konservatorių religijos

Spaliukas

Spaliukas portretas
Įdomu kas taip ėmė ir suskaičiavo ? Tipo čia reklama mūsų daug mes Jėga!!!! Bandymas pritraukti kuo daugiau į tą Utopinę religija Valstybinio masto Sekta

4

4 portretas
Daug dar nesveiko proto žmonių Žemėje. Kuo greičiau pasveiks, tuo mažiau karų bus planetoje
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių