Kauniečiai: vienoje Senamiesčio gatvėje vairuotojai lekia kaip autostradoje

Į portalo kauno.diena.lt redakciją kreipėsi dažnai Senamiestyje besilankantys kauniečiai ir išdėstė, su kokia problema nuolat susiduria. Pasak miestiečių, vairuotojai visiškai nepaiso kelio ženklų ir Senamiestyje esančia A.Jakšto gatvele nuolat važinėja viršydami greitį.

Didelis greitis

A.Jakšto gatvelė nėra ilga, eina nuo Kauno pilies automobilių stovėjimo aikštelės iki Rotušės aikštės, tačiau vairuotojai net ir tokioje nedidelėje atkarpoje sugeba paspausti greičio pedalą, taip sukeldami pavojų pėstiesiems, kurių čia netrūksta.

Kai taip laksto, iki nelaimės yra vos vienas žingsnis.

„Nesu abejingas Kaunui, todėl nusprendžiau išsakyti, kokia problema egzistuoja A.Jakšto gatvėje. Nors čia yra įrengtas greitį ribojantis kelio ženklas, tačiau vairuotojai jo nepaiso. Būna pralekia ir 80 km/val. greičiu. O juk šia gatve nuo Kauno pilies iki Rotušės aikštės eina nemažai miestiečių ir turistų, tad jiems tikrai nėra saugu. Kai taip laksto, iki nelaimės yra vos vienas žingsnis“, – pažymėjo kaunietis Valdas.

Jis tikino, kad pažaboti nedrausmingus vairuotojus padėtų papildomos greičio mažinimo priemonės. Vyras siūlė šioje gatvelėje įrengti kalnelius ar kitas priemones, kurios priverstų vairuotojus pristabdyti.

Imsis priemonių

Kauno miesto savivaldybės atstovai portalui kauno.diena.lt teigė, kad greičio problema A.Jakšto gatvėje yra žinoma. Apie tai skundėsi ne tik miestiečiai, bet ir netoli įsikūrusi kunigų seminarija, todėl bus imtasi atitinkamų eismo saugumo priemonių.

„Problema mums žinoma. Dėl A. Jakšto g. buvo svarstyta Eismo saugumo komisijoje“, – pažymėjo Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

Eismo saugumo komisija įvertino tai, jog A.Jakšto gatvėje jau įrengti greitį ribojantys ženklai, yra siauri šaligatviai, o jais nuolat eina didelis turistų srautas, vieningai pritarė, jog turi būti užtikrintas saugumas ir imtasi priemonių. komisija pavedė savivaldybės administracijos direktorių įpareigoti Miesto tvarkymo skyrių A.Jakšto ir Papilio gatvių sankirtoje įrengti iškilią sankryžą. Tam pritarė ir policija.

„Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai, analizuodami eismo saugumo situaciją A. Jakšto g,. pastebėjo, kad dažnai nesilaikoma greičio ribojimo, vykstant intensyviam pėsčiųjų judėjimui. Atsižvelgiant į tai, dar  2019 m. gruodžio 11 d. Kauno miesto savivaldybės administracijos Eismo saugumo komisijai Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai pateikė siūlymą dėl įrengimo trijų greičio mažinimo priemonių (kalnelių) ir kelio ženklų Nr. 151 „Greičio mažinimo priemonė“ A. Jakšto g., Kaune. Komisijoje buvo priimtas sprendimas įrengti greičio mažinimo priemones. Tikimasi, kad artimiausiu metu tai bus įgyvendinta“, – teigiama atsiųstame komentare.


Šiame straipsnyje: A. Jakšto gatvėkauniečiaiskaitytojo naujienaeismas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Darykite kaip as dariau

Darykite kaip as dariau portretas
O jus ten viniu pabarstykite ir nevazines daugiau tenai automobiliai. As. Ienoje vietoje pabarsciau, kad naktimis nevazinetu greitai, nes nera mieganciunpolicininiu ten, is karto susiprato ir perlenkia sita gatve.

Anonimas

Anonimas portretas
kokiu būdu nustatė tas melagis greitiį : Būna pralekia ir 80 km/val. greičiu. Daugiau panašu kad atstovauja tiems kas susije su kalniukų organizavimu .

Anonimas

Anonimas portretas
parašykite apie įvykius šitojew gatvėje . siūlau lopui patylėti jei nieko neišmano
VISI KOMENTARAI 28
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių