Aistros dėl Nemuno krantinės gatvės projekto neblėsta: miestas kviečia į atvirą diskusiją

 • Teksto dydis:

Nerimstant nepasitenkinimo audroms dėl Nemuno krantinės gatvės projekto Šančiuose, miestas gyventojus kviečia į diskusiją ir žada atsakyti į visus rūpimus klausimus.

„Duobėtas dulkantis žvyrkelis, chaotiškas automobilių parkavimas ant nuniokotos žalios vejos, pavieniai sukrypę suoliukai ir šiandieniniam lankytojų srautui pernelyg siauras senasis takas. Tokį vaizdą kasdien mato daugybė aplinkinių gyventojų ir pasivaikščiojimus bei dviračių pramogas mėgstančių kauniečių“, – pastebimus trūkumus Kauno miesto savivaldybės feisbuke vardija miesto valdžios atstovai.

Socialiniame tinkle pasidalyta ir nuotraukomis, kuriose užfiksuoti miesto nepuošiantys vaizdai.

„Ši vietovė gali ir turi būti vaizdinga Kauno erdve. Šančiai – svarbi miesto dalis visai šalia centro, todėl nusipelno deramos priežiūros ir elementaraus sutvarkymo. Esame tikri, kad natūralus šiuolaikiško miesto vystymasis gali derėti su gilia mikrorajono istorija ir geriausiais visų žmonių interesais. Nėra ką slėpti, kad 2019 metais parengtas Nemuno krantinės gatvės projektas neatitiko nei mūsų, nei vietos bendruomenės lūkesčių. Sulaukėme daugybės pastabų, įžvalgų ir komentarų. Atsižvelgėme į visus argumentuotus ir objektyvius gyventojų norus“, – dėstoma feisbuke.

Pasak miesto valdžios atstovų, kovo 23 d. 17 val. bus pristatyti parengti nauji projektiniai pasiūlymai.

Dalyviai kviečiami prisijungti paspaudę šią nuorodą. Ji aktyvuosis likus valandai iki renginio pradžios.

Primename, kad šeštadienį keliasdešimt Žemųjų Šančių bendruomenės atstovų Nemuno pakrantėje surengė protesto akciją „Išvyniok Kauno valdžios dovaną Šančiams“. Tam nesutrukdė ir šalyje paskelbtas karantinas.NAUJAUSI KOMENTARAI

kaunietis

kaunietis portretas
Man TIKRAI nesuprantama, kodėl grupelė savanaudžių nenori leisti įgyvendinti šaunią idėją - nutiesti gatvę, sutvarkyti dviračių ir pėsčiųjų takus, įrengti , sutvarkyti vaikų ir sportui aikšteles,...palengvinti miestiečiams atvykimą į pliažą, kurių Kaune tikrai yra trūkumas ? Kodėl? Ar tai jų žemė? Jų upė, pliažas? Ši destruktyvi gauja [ kitaip jos nepavadinsi ] visaip stengiasi uzurpuoti miestiečių gera, visaip bando sutrukdyti kauniečiams lengvai pasiekti ne tik Kauno marias, Lampėdžių ar Panemunės paplūdimius, bet ir šią gražią ir gerą vietą "pasipliažinti". Apgailėtini.... Tikrai tikiu , kad kelias bus, dviračių takas bus, pėsčiųjų takas bus, ...maudynių vieta taip pat bus VISIEMS.

Mistas

Mistas portretas
Šančiai Kauno dalis. Labai graži istorinė miesto dalis, kuri nesunkiai pasiekiama esamomis gatvėmis. Šančiškiai jau seniai prašo, kad būtų sutvarkyti pėsčiųjų ir dviračių takai, kad būtų įrengtos aikštelės. Bet ne ištisinė gatvė... Deja, siauros grupelės turtiniai interesai, kuriems ir tiesiama ši gatvė, yra pasiruošusi iš kauniečių atimti dar vieną rekreacinę poilsio zoną, kuri yra lengvai pasiekiama iš centro, Žaliakalnio ir kt rajonų. Žmonės pasiilgę gamtos be automobilių išmetamų dujų, jie pasiilgę paukščių, žalumos, poilsio...o visa tai dings atsiradus gatvei...

Nuomone

Nuomone portretas
Šančių gyventojams reikėtų neužsimiršti, kad Nemuno pakrantė nėra jų asmeninė nuosavybė - ja turi teisę naudotis visi miestiečiai. Aišku, niekam nemalonu, kai užburgs po langais buldozeriai, bet sutvarkius takus, laiptelius, priėjimą prie Nemuno, manau daugiau bus patenkintų, negu nepatenkintų.
VISI KOMENTARAI 35
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių