Pasipylus kritikai dėl paminklo A. M. Brazauskui – Kauno mero atkirtis

Grįžti į straipsnį

nesutikčiau ir turiu nemaža argumentų

nesutikčiau ir turiu nemaža argumentų portretas
su visa pagarba, ale žiūrėkim ką Lietuvai davė tų visų prezidentų darbas ? Tikrai jų indėlis per menkas ,kad būtų vertas paminklo. Štai poetams , kompozitoriams - tikriesiems lietuviškos kultūros garsinusios Lietuvą ,žadinusius lietuviškumą atstovams : S.Neriai , J.Marcinkevičiui , lietuviškos abėcėlės kūrėjui Jablonskiui (žydui ,jei ką ) - tiems paminklų trūksta. O politikai ir taip savo liaupsinimui leidžia tikrai per daug.

Krabai

Krabai portretas
Amb galva fliugerio vietoj ant vilniaus savivaldybes stogo....rodytu is kur vejas pucia...kaune duobes kiemuose asfaltuot nera uz ka...korupcijos tevas....bet svarbiausa lozoraicio mirtis nenustacius mirties priezasties po kristinos pateiktu pusryciu draugystes viesbuty.....lukasenka daug konkurentu uzkase miskuose aplink minska....putino konkurentai nusaunami, nunuodyjami......galvojat kgb norejo prileist prie valdzios lietuvos amerikieti? Juk lauke prichvatizacija... amb melagystes parode jo kaip funkcionieriaus veida.....kaunui nereik tokio....tegul is floridos kristute ar dukreles issitraukia is banku pinigeliu sponsoriui... ne tiek per ji uzdirbo..tautos cia kist nereikia..pakankamai apvoge.

A

A portretas
Tai gal tegul stato, tik savo kieme ! Dar gali prie prichvatizuoto viešbučio , arba pas Kristutę kieme . Gal jau užtenka vieno "štolco" Laisvės alėjoje ? Nebjaurokit Kauno !

Vatnykas

Vatnykas portretas
Šaunuolis Krabas, nelenda i subinę konservams, turi savo nuomonę. Pagarba jam už tai. Rinksim meru vėl. O landsbergines šiukšles gales mauti lauk, vos tik pablogės situacija. Ir loti iš kokios nors Čikagos....kaip anie "vaduotojai "...

draugystė tai draugystė

draugystė tai draugystė portretas
LKP CK pirmojo sekretoriaus draugė bufetava pavogė visą Šešupę. Apie 5mln litų vertės. Tiesa, valstybė gavo dalį - 500. Bufeto kristutei iškėlė bylą bet CK pirmasis draugę pridengė ir kol buvo valdžioje suėjo senatis.

Cha

Cha portretas
Kam jam paminklas, kai pavogė Draugystės viešbutį

Arvydas

Arvydas portretas
Dvasios skurdžius,rusų verslininkas Matijošaitis yra vienas iš daugelio sovietinės okupacijos aukų.Tokio paminklo statymas yra panieka Stasiui Lozooraičiui,,kurį nužudė AMB sovietinė nomenklatūra.AMB kaltas dėl masinės lietuvių emigracijos,totalios "prichvatizacijos". Stasys Lozoraitis akcentavo investicijas iš užsienio,raudona nosim AMB prieštaravo - "išparduosit Lietuvą"..

pritariu

pritariu portretas
> Pikti...jūs toliau ramiai laižykite Wilno rudą vamzdį, o Kaunas kaip nors ir be jūsų patarimų apsieis. Dabar Kaunas Lietuvos miestas Nr. 1, o Wilno ruskynas , šiukšlynas ir rudanosių šabakštynas. p.s. nepamirškite vėl gatves išplatinti :)

Pikti ketvirtos kartos KAUNIEČIAI

Pikti ketvirtos kartos KAUNIEČIAI portretas
Lauk tą vičiūnų kaimo mužiką iš KAUNO.Tegu ta vagių -aferistų mafijinė šeimynėlė stato tą komunisto -pabaisos sk.savo kieme vičiūnų kaime.Parazitai.Dabar atseit "atsikratė" russ rėmėjų-mylėtojų šleifo,tai baigia galutinai sudarkyti KAUNĄ.Reikia jį vyt iš KAUNO kuo greičiau.LAUK.

Anonimas

Anonimas portretas
Žydrosios pakirkšnukės tegu KGB senolio niekada neišrinkto į prezidentus gaktoje ropinėja, o tauta , piliečiai ir savivalda patys nuspręs.

manau

manau portretas
Ne žydriesiems išverstaskūriams aiškinti, tauta išrinko prezidentu, tauta ir vietą pagerbimui suras. Eikit vaivorykštinėmis perėjomis trepsėti laižant rudus ledus.

....../

....../ portretas
Kaunas dar ne LIETUVA , bet Lietuvos miestas... Kaune daug kas laimėjo ir pralaimėjo... gal įamžinkim KUPČINSKĄ ? Lozoraitį labai gerbiu, bet nevaidina jokios rolės populiarumas . Tada labai populiarūs buvo Lietuvos banditai : daktarai ,tulpiniai, agurkiniai ir kiti... --- Na ir kas ,kad Kaune- labai gerb. -LOZORAITIS laimėjo , bet visoje šalyje triuškinančiai laimėjo BRAZAUSKAS ... tai parodo ne tik žmogaus pasitikėjimą , pagarbą bet ir populiarumą... . Laikas daug kam suvokti ,kad negali mėšlas prilipti visur . Šis žmogus buvo gerbiamas LIETUVIŲ tautos net TSRS LAIKAIS... visuomenės pagarba užtarnaujama žmogiškais dalykais : sakiniais , darbais ,dėmesiu , pagalba... . Aplamai niekinami tie ,kurie asmeninius dalykus gvildena , turtus skaičiuoja... savo nematydami gyvenimus... " Durniai " esat , NES VISI VISKĄ ŽINO IR BE TOKIŲ KOMENTARUOSE PAVAMBRĖJIMŲ-- BENT JAU TĄ TIESĄ PRIPAŽINKIT IR SAVE BLOGAI NEREKLAMOKIT ... NA NERODYKIT ,KAD NEPARUOŠTI GYVENIMUI...ir taip nusivylę esam....

> Egiui

> Egiui portretas
Jūs rimtai toks beviltiškas ? Jūsų " geriau " ir lieka jūsų :) Įsiamžinkite :) Diskusija vyksta dėl PIRMO po nepriklausomybės atgavimo prezidento paminklo. Prezidento, kurio prašymu mes esame ES ir Nato . Be jokių " geriau/ blogiau " . PIRMO PREZIDENTO , kurio pavardė A.Brazauskas . Kaip nesuprasti ....gal ką vartojate ?

mentas

mentas portretas
yra mentas

Egis

Egis portretas
Geriau jau S.Lozoraičio atminimą įamžint Kaune, kai per prezidentinius rinkimus būtent Kaune akivaizdžia balsų persvara įveikė A.Brazauską ir S.Lozoraitis tuo metu buvo žymiai populiaresnis Lietuvoj, nei A.Brazauskas. Galėtų būti S.Lozoraičio biustas tarkim prie Karo ir Istorijos muziejaus kažkur netoli Laisvės paminklo, nes jis gi buvo Italijoj išlikusios Lietuvos ambasados prie šv.sosto Vatikane ir Lietuvos ambasados JAV ambasadorium per visą Lietuvos valstybės okupuotos Sovietų Sąjungos laikotarpį. Taip,kad S.Lozoraitis buvo ištikrųjų istorinė kovojusios už laisvę ir nepriklausomybę lietuvių tautos asmenybė, skirtingai, nei Kauno merui taip trokštant pagerbt buvusį LKP CK pirmąjį sekretorių

Blyn

Blyn portretas
Kairys ir kiti valdančiųjų subinlaižiai priešinasi, puikiai suvokdami, jog jiems paminklų niekad ir niekur, išskyrus kapines, nestatys. O kai kurių po metų ir neprisimins - nebent keikdami. Todėl ir svaičioja jie - pavydu juk… Nors Brazauskas ir nebuvo angelu, kaip ir kiti prezidentai, tame tarpe ir dabartinis, bet jau bent jau Lietuvai jis nepadarė nieko blogo - ne taip , kai kai kurie prieštaraujantys paminklui. Šaunuolis meras, manau ir jam kažkada miestas paminklą statys - miestą tikra puošmena padarė.

Giedrė

Giedrė portretas
Reikia išklausyti prezidento Nausėdos nuomonę dėl paminklo

....../

....../ portretas
>LiberkoncerVatoms> labai teisingai parašei , tik pamiršai parašyti ,kad BRAZAUSKAS sustabdęs Perestrojkę ,kažkodėl APSIGALVOJO ir atšaukė.[ DAUG KUR PRIVERTĖ APSIGALVOTI ].... Suteikė galimybę toliau apvaginėti LIETUVĄ... Smurtinės jėgos- Landsbergių - veiksmai privertė ir "išprievartavo" ir jūs šunsnukiai drįstat BRAZAUSKĄ vaginti, prikišti vienintelį objektą - Draugystės viešbutį ... . Šunsnukiai jūs, žmogus triuškinančiai laimėjęs gausių rinkėjų aktyvumu prezidento rinkimuose tikitės užpilti šūdais? pššššš . Šunsnukiai buvot tada ,šunsnukiais likot dabar ir anapilin eisit šunsnukiais būdami-- GENAI ARTIMŲJŲ RATE NIEKUR NEDINGSTA... NEAPSIMYŠKIT IR NEAPSIŠIKIT, PAS TUOS DAUGUMA SENAI PAS KIEKVIENĄ ŠIRDYJE BRAZAUSKUI PAMINKLAS , ŠUNSNUKIAI , PASTATYTAS , BELIEKA PARODYTI LIETUVAI... .gal užteks smurto ,kad ir psichologinio, ŠUNSNUKIAI

Pagarba Matjošaičiui

Pagarba Matjošaičiui portretas
Reikia pagaliau pabaigt su tais diktavimais savivaldai. Ar daug čia gausi iš Vilniaus ką savo miestui ar rajonui? Ogi nieko. Per 4 metus nesugebėjo įsisavinti nei 1 euro iš ES paramos MILIJARDŲ(!) duotų Lietuvai. O kai su komandom ką kur kaip reik daryt tai pirmieji savo trigrašį kiša..Pysdukai..

Anonimas

Anonimas portretas
Kas jau keli metai rusina Lietuvą,Kauną,Vilnių ir t.t.

Gerbėjas

Gerbėjas portretas
Pider... apvaginėja mus visus, o jus jam pasiruoše į šik.. sulyst. Kokia liaudis tokia ir valdžia. Kauno "šviesuoliai", komikai sudegusio teatro...

sake

sake portretas
veidrodini brazauska sodins ant veidrodines karves muravoj-bus antras vytis kaune

Anonimas

Anonimas portretas
Konservatoriai tik griauti ir istoriją perrašynėti moka, kurti neišeina. Valio Matijošaičiui kad įamžina šios dienos istoriją tikrą, be pagražinimų.

> tas kauniečiai

> tas kauniečiai portretas
man yra akivaizdus FAKTAS kokios " galvos " yra konserVatų rinkėjai ....Ir tokiems leidžia dalyvauti rinkimuose ? Panašu premjerė Šimonytė buvo teisi , kad 10 iš 8 yra .....:) Todėl ir balsuoja per visus rinkimus už LIBERKONSERVATAS .....gėda .

LiberkonserVatoms

LiberkonserVatoms portretas
A.Brazauskas vadovavo nepriklausomai Lietuvai kaip prezidentas (šias pareigas laikinai ėjo 1992–1993, išrinktas kadencijai 1993–1998), vėliau vadovavo šalies vykdomajai valdžiai kaip ministras pirmininkas (2001–2006).Būtent A.Brazauskas parašė ir išsiuntė prašymus, kad Lietuva būtų priimta į NATO ir ES.

Soslan

Soslan portretas
Visvaldas Matijošaitis Sostinė oro uostas pagrtindinį oro uostas Vilniu-Kaune

Darbščiąjam Maskvos tarnui

Darbščiąjam Maskvos tarnui portretas
Smalsu , kiek kruvinų rublių gauni už vieną Brazausko pašlovinimą? Bet nemaustyk savo šeimininkų : už pasikartojančias kliauzas neapmoka.

Tam kauniečiai

Tam kauniečiai portretas
Klausyk tu vatingalvi buožgalvi neišnešiotas savo motinos aborto liekana pampersus pasikeisk nes matosi kad myžalai visai smegenis užspaudė todėl ir rašliavoji visokius nesamoningus žodžiu kratinius

kaunieciai

kaunieciai portretas
ar pagalvojate ka renkate i merus ir miesto taryba ? dabar esanmtis mero poste tesia putino politika del sovietiniu paminklu isaugojimo

> stebėtojui per rakto skylutę ,

> stebėtojui per rakto skylutę , portretas
eik knygų skaityti :) Domėkis , švieskis :)

Bukagalvi,

Bukagalvi, portretas
manau jau laikas VSD pasidomėti kiek patryyyjotais save vadinančių NEKENČIA Lietuvos nepriklausomybės atgavimo ir PIRMO jos prezidento , to kuris mus atvedė į ES ir NATO ! ___vadovavo nepriklausomai Lietuvai kaip prezidentas (šias pareigas laikinai ėjo 1992–1993, išrinktas kadencijai 1993–1998), vėliau vadovavo šalies vykdomajai valdžiai kaip ministras pirmininkas (2001–2006).Būtent A.Brazauskas PARAŠĖ IR IŠSIUNTĖ PRAŠYMUS, kad Lietuva būtų priimta į NATO ir ES.

Kiek nuprotėjusių krabiukų

Kiek nuprotėjusių krabiukų portretas
Antradienis parodys kiek savivaldybėje "tupi"ir balsuoja nuprotėjusių krabiukų "sovietų" palikuonių nemąstančių, sugebančių tik "balvotus" sovietinius statyti

ina

ina portretas
sugalvojo kažkokią nesąmonę. Nepritariu

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Bukagalvi liberkonserVATA , LiberkonserVATOMS, Bravo merui, Jezusmarija , Mano manymu, Fui..., LiberkonserVatų pletkininkams.. ,- tai kliedesiai iš tos pačios palatos. Kažkas laiku neišgėrė vaistukų.

Bukagalvi liberkonserVATA ,

Bukagalvi liberkonserVATA , portretas
miestelėnai į savivaldą ir renka savo atstovus ! Jų atstovai savivaldoje PRIIMA SPRENDIMUS ! nustok inkšti, eik mokytis ! Šveicarija turi ir kitų vertybių, tik jums liberkonserVatoms iš " karo kranklių " chebrytės kitos vertybės nerūpi . Selektyviai prisitaikote ir inkščiate.

LiberkonserVATOMS

LiberkonserVATOMS portretas
dėl ko tartis ? Dėl PIRMO PO NEPRIKLAUSOMYBĖS ATGAVIMO PREZIDENTO PAMINKLO STATYBŲ ? jūs libervatos visai suįžūlėjote ? Atgautos nepriklausomybės ir jos prezidento nekenčiate ? Man jau akivaizdu kas yra VATINIAI Lietuvoje .

Bravo merui

Bravo merui portretas
Piktinasi koncervai

AMB bent rinktas LT piliečių

AMB bent rinktas LT piliečių portretas
O Visatos Valdovas pats sau prisiskyrė šį titulą....

Čia ne Šveicarija

Čia ne Šveicarija portretas
Čia SAVIvaldos tūzams su miestelėnais tartis nepriimtina. O juk per pastaruosius rinkimus buvo galima surengti kauniečių apklausą dėl to paminklo.

Soslan

Soslan portretas
Visvaldas Matijošaitis Sostinė oro uostas Vilnius ir Kaune Kauno oro uostas

Viskam savas laikas

Viskam savas laikas portretas
Gal pirmiausia reikia pastatyti Kauno Čiurlionio koncertų centrą?

Jezusmarija ,

Jezusmarija , portretas
Kokie jaunų , ne komunistų , išsilavinusių " vienintelių " patryyyjotų ryšiai __kokie " vienintelių " patryyyyjotų , dabar valdančių Lietuvą , ryšiai :) Vienas giriasi pažintimis Kubos šakoje, kitos vyras pažintimi su ne kartą teistu viešnamių savininku ? :) kiti - lošėju pralošusiu ar ne 40 milijonų pensininkų eurų, dar kiti - įtariamuoju pedofilijos byloje , vandens vagys ir t.t........:) patryyyyjotinė jauna skaidruomenė :) _____P.S. o aldzhaimeriniai patryyyyjotai šių dienų aktualijų nesuvokia ? :) joooo...pletkininkų tokia dalia :)

Mano manymu

Mano manymu portretas
prezidentūros kiemelyje būtų galima geriau pastatyti paminklą baigiančiam padvėsti kuprotam, apsisnargliavusiam seniui liunzzzzbirbiui ir taškas

Fui...

Fui... portretas
Ką tu besmegenį parodysi iš savo palatos ? :) tu nematai kokius maišus eurų dabar šūdpatryyyjočiai įsisavina :) prisidengia patryyyyjotyste ir įsisavina , bet jums dzin ? Niekšai daugeliu atveju yra tik bailiai :)

Ypatingai bukiems LIBERKONSERVATOMS

Ypatingai bukiems LIBERKONSERVATOMS portretas
vėliavą reikia gerbti ir kabinti ne skudurą ! Tik vatiniai patryyyjotai su išpendėjusiomis pletkininkų " galvomis " iki šiol nesuprato kas buvo pasakyta ? Ne bukagalviai VATOS spręs AR reikia PIRMO PO NEPRIKLAUSOMYBĖS ATGAVIMO PREZIDENTO PAMINKLO ! NE VATOS ar politinės korupcijos byloje nuteistos partijos Liberalų sąjūdis ir koaliciniai seime :)

LiberkonserVatų pletkininkams

LiberkonserVatų pletkininkams portretas
bemoksliams ! Yra FAKTAI ! ___A.Brazauskas vadovavo nepriklausomai Lietuvai kaip prezidentas (šias pareigas laikinai ėjo 1992–1993, išrinktas kadencijai 1993–1998), vėliau vadovavo šalies vykdomajai valdžiai kaip ministras pirmininkas (2001–2006).Būtent A.Brazauskas PARAŠĖ IR IŠSIUNTĖ PRAŠYMUS , kad Lietuva būtų priimta į NATO ir ES.

lietuvos mafija,

lietuvos mafija, portretas
Pamatysi,kas bus su ta tavo draugo statula, tokie tokiems svolaciams stato ,nieko mes dar jums parodysim kur jusu vieta,

....../

....../ portretas
NEAPSIMYŠKIT IR NEAPSIŠIKITIŠ PASIUTIMO , BET 100 PROCENTŲ JEI ATSIKELTŲ BRAZAUSKAS ir būtų rinkimai IŠ PIRMO TURO BŪTŲ IŠRINKTAS VĖL....SUKURTOS ISTORIJOS GALIT NEDĖSTYTI ... TAI KAS NEPATINKA KREIPKITĖS PAAIŠKINIMO PAS KGB [ LABAI JAU IŠ BILŲ IŠSIDRASKĖ ŠIS PADARAS LAPUS KAŽKODĖL] STUKAČIŲ LANDSBERGĮ.... . JŪSŲ RAŠINĖJIMAI MAN NERVŲ NEGADINA IR PYKTĮ NEKELIA. TIK LABAI GAILA JŪSŲ - MENKUČIO NESUBRENDUSIO IR NEAPSIPLUNKSNAVUSIO PAGAL METUS-- KAIP ŽMOGAUS ,KAIP TAUTIEČIO .... .NUVALKIOTĄ IR SENĄ PRIEŽODĮ PARAŠYSIU : ŠUNYS LOJA ,O KARAVANAS EINA--- pamąstymui priminimas jums troliai darmaėdai.... .

Sovietiniams palikuonims

Sovietiniams palikuonims portretas
Įsidėkit į galvas ! Brazauskas neatvedė Lietuvos nė į ES , nė į NATO !!! Jis tiesiog (gudrus būdamas) pasinaudojo situacija ir viską darė , ką reikėjo kad nebūtų jau tada ištrenktas už tvoros . O nepriklausomybė ir visi kiti dalykai vyko be jo dalyvavymo. Jo nuopelnas buvo pasinaudoti situacija - laiku atsirastireikiamoj vietoj , reikiamu laiku

dievo nebijai SUKCIAU,

dievo nebijai SUKCIAU, portretas
Mes paprasta tauta pries vagi,vagis vagiui stato paminkla,kada sitie aferistai grazins kas priklauso valstybei,pradedant nuo suguloves viesbuti,ir t,t,tau krabai uzsiciaubti,kiek zemiu valstybes uzgrobei,kiek kruvinu kapeiku sutaupei,,VAGIE,lietuvos,

ar skuduru pavadines ?

ar skuduru pavadines ? portretas
Lietuvos veliava gali buti gerbiamas Lietuvoje ? raudoni glusiai ka jus darot ?

Revoliucionieriui

Revoliucionieriui portretas
Bukagalvi rūpinkis LIBERKONSERVATŲ šeimų, valdančių Lietuvą , skaidrumu :) __Šveicarijos „iSun“ grupės projektus socialiniuose tinkluose yra reklamavęs Dubajuje gyvenantis ne kartą už nelegalias veiklas teistas ir kalėjime sėdėjęs VIEŠNAMIŲ savininkas iš Vokietijos Marcusas Prinzas von Anhaltas, antradienį skelbia portalas „Verslo žinios“.Pasak portalo, tarp jo socialiniuose tinkluose reklamuojamų projektų buvo ir „iSun“ bendrovė „Swissmoney“, kuriai anksčiau vadovavo socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės sutuoktinis Mindaugas Navickas

Ne politinės korupcijos byloje

Ne politinės korupcijos byloje portretas
NUTEISTOS partijos Liberalų sąjūdis atstovams seime, vyriausybėje ir jų koalicijos partneriams spręsti kam ir kokius paminklus statys NETEISTI piliečiai :)

Reikia revoliucijos ?! Bus !

Reikia revoliucijos ?! Bus ! portretas
Lai net nebando pritart ta nukvakusių senių ir šeimos klano taryba !!!

kaimietė

kaimietė portretas
Idėją kritikuoti gali tik tie,kurie gyvenime nieko reikšmingo nepastatę

Bukagalvi šūdpatryyyyjoti

Bukagalvi šūdpatryyyyjoti portretas
Maskvietiški užmojai SATYTI PAMINKLĄ PIRMAM PO NEPRIKLAUSOMYBĖS ATGAVIMO LIETUVOS PREZIDENTUI ? !!!!! Tam kuris mus atvedė į ES IR NATO !!! visai kukūūūū liberkonserVatos ? Realybė išplaukė ? ! ___A.Brazauskas vadovavo nepriklausomai Lietuvai kaip prezidentas (šias pareigas laikinai ėjo 1992–1993, išrinktas kadencijai 1993–1998), vėliau vadovavo šalies vykdomajai valdžiai kaip ministras pirmininkas (2001–2006).Būtent A.Brazauskas parašė ir išsiuntė prašymus, kad Lietuva būtų priimta į NATO ir ES.

O gal Matjošaičio tikslas ir yra

O gal Matjošaičio tikslas ir yra portretas
Sukelti revoliuciją , nes su savo maskvietiškais užmojais jau peržiangia ribas !!!... Tik kvailys gali tikėti , kad kauniečiai leis garbingoje vietoje statyti antikristo iškamšą....

to com

to com portretas
kompartijos sekretorius laimėjo tik todėl kad rinkimų reklamai galėjo naudoti visus partinius resursus. Kaip ir mentas, pradžioje- rublius, po to -savivaldybės (t.y. visų kauniečių ) išteklius.

Reikia Sukilimo !

Reikia Sukilimo ! portretas
Matijošaitis jau prichvatizavo visą Kauną ! Jokiems jo nusikalstamiems sprendimams nereikia nei specialistų, nei kauniečių nuomonės !

com

com portretas
Jeigu Algirdas Brazauskas atsikeltų ir vėl eitų į rinkimus-- garantuotai vėl laimėtų. Tokio lyderio Lietuva neturėjo, laukime ir tikėkimės- gal dar turės. Šaunuolis Visvaldas Matijošaitis. O ar reikia klausti Kupčinsko nuomonės ?-abejoju. P.S. Norisi kad dėl nekultūringų komentarų susirūpintų laikraščio vadovybė. Baisu skaityti

....../

....../ portretas
DUOK DIEVE ,VISIEMS TAIP LIETUVĄ MYLĖTI ,KAIP BRAZAUSKAS.... jūs čia rašinėjantys...... , krabai , bufetavos ,kekšė , mėlinosiui ir kitokias frazes to žmogaus ir Kauno mero jau ne pirštelio ,bet vargu ar jų šūdo verti esat..... Savo žodžiais savo vertę labai gerai parodote... Tik Lietuvos atliekos- degredavę- ir agresyvūs teroristinės partijos bendruomenės naria i- kregždučių ir pe-de-ras-tų ... .[ne gėjų ,nes jie į svetimas lovas nežiūri ir vyrų gulinčių su moterimi kuiliu nevadina }.Tai ne iš piršto LAUŽTA-- PATYS PATEIKIAT SAVE SUPUVUSIO VIDAUS VARGENOS .....Tokius aš matau , apgailėtinus ,bet tikrai ne kietus... Ką jūs galit ką nors mylėti , jei patys save į savo mėšlą kišat...

Kaunas tapo Krabogradu

Kaunas tapo Krabogradu portretas
Toks ir buvo kremliaus užsakymas kolaborantui ? Iš Laisvės miesto tapo diktatoriaus valdomu baudžiauninkų konclageriu. Kaunas net nebeturi tarybos, nes letenėles sukilnoja diktatoriaus šeima, prichvatizacijos bendrininkai, klusnios senolės, prisilaižėliai socdemai.

aha

aha portretas
POLICIJAI DAUGIAU DARBO MATYT PRISIDES.....

Idiotas visiškas tas krabas

Idiotas visiškas tas krabas portretas
Kaip galima nesuprasti istorinės prezidentūros 1918-1940, kur stovi ten tuo metu buvusių prezidentų skulptūros...ir bandyti ten įkišti kažkokį komunistų kuris ten net tur būt vidun nebuvo įėjęs...maišo tas krabas tuųščuagalvis laikotarpius...ir juokiasi iš istorinio Kauno...ar girtuoklis, ar komunistas, nesvarbu, bet ten jam be vieta...tada krabai statyk ko paminklą prie Trakų arba Gedimino pilies...

Išvada

Išvada portretas
amb-lp vieta Grūto parke arba Vilniuje Čiurlionio gatvėje priešais prixvatizuotą viešbutį taškas

kada cia taip brazauskas pamilo Lietuva ?

kada cia taip brazauskas pamilo Lietuva ? portretas
nevertas jis paminklo Lietuvoje, bet rusijoj gal ir galetu toks stoveti

Šalaputris

Šalaputris portretas
Jeigu statom - tai statom vieną paminklą AMB, bufetui ir bufetavai kartu. Vieta tiktų prie marių, tik būtinai prie bufeto palikti daugiau kėdžių - tam, kad atvažiavus prie marių būtų galima išgerti prie paminklinio bufeto.

nu jo

nu jo portretas
KRABAS YRA RUSŲ KEKŠĖ!

Niekšams nekenčiantiems atkovotos nepriklausomybės

Niekšams nekenčiantiems atkovotos nepriklausomybės portretas
A.Brazauskas vadovavo nepriklausomai Lietuvai kaip prezidentas (šias pareigas laikinai ėjo 1992–1993, išrinktas kadencijai 1993–1998), vėliau vadovavo šalies vykdomajai valdžiai kaip ministras pirmininkas (2001–2006).Būtent A.Brazauskas parašė ir išsiuntė prašymus, kad Lietuva būtų priimta į NATO ir ES.

Dzūkelis

Dzūkelis portretas
Mero iniciatyva statyti pirmajam atkurtos Lietuvos beveik visų lietuvių rinktam PREZIDENTUI sveikintina, bet konservatorių gauja, prisiuosčiusi senojo ožio kenkėjiškų bezdalų, darys viską kad to nebūtų, o vieta rezervuota apsišaukėliui, garbėtroškai, dar aršesniam komunistui, nei Brazauskas ir Sniečkus kartu sudėjus, didžiausiam Lietvos išgamai senajam ožiui!!!

Anonimas

Anonimas portretas
bufetava dar salia neuzmirskite spikabinti DDD

Anonimas

Anonimas portretas
saunuolis meras tokio prezidento kulturingo protingo sugebancios isspresti kiekviena situacija teigiamai o ne zudynemis supriesinimu tai jis iskovojo isstojima is maskvos glebio suprantantis ekonomika o ne tusciazodziavima ir kaip galima cia kisti kupcinsko nuomone jis yra ligonis po tokio insulto jis negali buti seime dar jam leidzia paimti automata i rankas

iki dugno miela Krysute

iki dugno miela Krysute portretas
Krabas tegul pasistato savo nestovintį liinksmakotį ir pasidaro namie laiptų turėklus kad girtas kaip jo žmona nenukristų...kokia gėda klausyti tokių sapalionių, kad istoriniame prezidentūros kiemelyje reikia paminklo mėlynosiui TSKP sekretoriui...

Vidmao

Vidmao portretas
Kam čia tas siautėjimas? Ką išsirinkom, tą ir turim. Viskas turi savo pasekmes ...

Man gėda dėl Kauno ir kauniečių ....

Man gėda dėl Kauno ir kauniečių .... portretas
Viskas rusėja ne dienom , o valandom su priešakyje marširuojančiu raudonuoju Matjošaičiu ...

Bbd ant kauno

Bbd ant kauno portretas
Krabagalvio mafija vėl siautėja. Tegu tada kartu brazauską su leninu apsikabinusius stato. Tai bent istoriškai bus teisingai

Anonimas

Anonimas portretas
kauna orbanas pavertė rusofobijos miestu o gyventojam tas patinka tur būt pasiilgo kerzo bato daužančio užpakali.

tik milicininkas

tik milicininkas portretas
gali taip sugalvoti. Kuo skiriasi Sniečkus nuo Brazio - o gi praktiškai niekuo, abu dirbo okupacinei valdžiai bet vienam šiek tiek pasisekė nes pasikeitus laikmečiui sugebėjo išsiversti skūrą, kaip tarp kitko ir daug kitų valdžioje sėdinčių.

Janis

Janis portretas
Už tuos pinigus geriau sutvarkytų Rokų gyvenvietės šaligatvius nes atėję rusai tai tikrai pyks ant matjosaicio

0526

0526 portretas
O sekanti greiciausiai statysis sau gi tiek daug padare Kaunui…

elena

elena portretas
saunuolis kauno meras paminkla Brazauskui statyti Kaune o konservatoriai visi buvo komunistai tai ko cia plesosi pavydi turbut nes patys sugalvoja tik vamzdziu prisistatyti o tai grazu

Nu

Nu portretas
Nagla morda gavo zadanija, aišku ne už ačiū,o už kacapskus rubliukus ...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Šaunuolis Kauno miesto MERAS VISVALDAS MATIJOŠAITIS kad sugalvojo statyti paminklą ir didesnė dalis kauniečių pritars paminklo statymui PREZIDENTUI ALGIRDUI BRAZAUSKUI

....../ geriau mentai , negu pinigingi, beribiai darmaėdai

....../ geriau mentai , negu pinigingi, beribiai darmaėdai portretas
Čia ŠITAIP RAŠO PRATRYDĘ TIE , KURIE ŠAUKĖ " MERE LAUK"... ? Atsiprašau ,jei kartais apsiriksiu , bet man kvepia tokie konfliktų kurstymai viename , kuris kopinėjo lauko WC išmatas ir šūdų kibirą su mašina atvežęs savo vertę pademonstravęs pastatė šalia žvakučių , gėlių ir kryželio tragiškai žuvusiems nuo teroristinių išsigimelių- ten mirę vaikai , moterys..... Esat piniguose pritukę ir "IŠSILAVINĘ" KOSMINIO LYGIO ,TODĖL VISAS PROTELIS KULNYSE, MANO MANIMU... .Kokiu purvo spalvom "pakrikštijot" AUKŠTO INTELEKTO Brazauską , užmerkusi akis matau jus ,kaip vagis, žūlikus ir kitokį dugną ,nes tik pats turi toks būti.... Jei nors vienas AMSĖJIMAS atitiktų tikrovę-- Lan-dsber-gis būtų " su-ė dęs", pavydo ir pasipūtimo magijos apsėstas..." pripiršęs" būtų apkaltą ir kaip musę iš barščių išmetęs... Bandė " apšikti" parodydami Brazausko namą , bet greitai pažalino- suvokė ,kad apsijuokė, nes per kukliai visa šia žodžio prasme atrodė.... pššššš .

Brazauskui paminklas

Brazauskui paminklas portretas
Bus

Ne koncertas,

Ne koncertas, portretas
Kartoji,kartoji-taryba nuspres-o kiek joje giminių?

A ne mero

A ne mero portretas
Giminaitis vakar Mindaugo prospekte su sportiniu auto draskosi,vienoj vietoj per raudona apie 80 praėjo,ir užsuko prie naujos,,trobos,,i koncertą skubėjo -jam galima,ane

niekada nebuvęs partiniu

niekada nebuvęs partiniu portretas
net į komsomolcus paprasčiausiai įrašė. Visi stojo iškilmingai, su pakiliu pirsnojimu. O du suolo draugai dėjo. Po metų mokyklos valdžia jiems dėjo - važiuojat į rajono centrą ir parsivežat bilietus. Parsivežėm. Be iškilmių ir stojimų. Visoje giminėje apakusių aparkusių (t.y. partinių) nebuvo. Buvo Kauno KF cecho viršininkė, kuri pati nevogė ir kitiems neleido, tai buvo sujungti du cechai ir etatas panaikintas, dirbo dėsytoja .Buvo pramprojekto vyr džindžeris.Bet visa giminė ir visa aplinka laikė kad tarnyba mentūroj, kaip nėščia septintonė - užtraukia gėdą visai giminei. Jei įsistojei į karvašūdį ar į partija - tai tikras požymis kad akinių reikia. Rašydamas draugai partiniai, pamiršau pridėti kad prancūzai po WW II kolaborantus korė. MARŠALUI Enri Filipui Petenui už menkesnes nuodėmas negu algirdo mykolaso buvo skirta mirties bausmė. Ir pakeista kalėjimu iki gyvos tik už jo ypatingus nuopelnus Prancūzijai. O lit ovcy kolaborantus į aukščiausią valdžią renka ,dar paminklus stato.

Šančių ,,kibiras,,

Šančių ,,kibiras,, portretas
Susitiko dvi ožių chebros,daužykitės,o man pofig kuri nukris į,,balą,,

Petras.

Petras. portretas
Galvojau kad meras protingesnis,dar vagiui paminklą statys!Kiek valdovų rūmai kainavo ir kita Visa eilė privatizacija.?Jau užmiršo visi to kumunistėlio privatizacijos!

Dampis

Dampis portretas
Mano tėvas yra sakęs, kad mano senelis, kai jau nieko negalėdavo savo priešininkui atsakyti ar padaryti, įkasdavo arkliui į užpakalį :))) Manau pats laikas Matijošaičio neprieteliams irgi pradėti ką nors panašaus daryti ...

Fritz

Fritz portretas
Mentas statys paminkla komuniugai.

Matai

Matai portretas
jis pasitarę su dukromis, kas tos dukros ? Žmonės nepritaria ir viskas , dukros sugalvos , o meras vykdys jų norus , žmones turi spręsti o ne jų norai.

die partaigenossen (draugai partiniai)

die partaigenossen (draugai partiniai) portretas
draugas partinis mentas Matjį jošaitis dirbo mentūroje zampo;itu. Kas lietuviškai būtų; "Kauno miesto Požėlos rajono Vidaus reikalų skyriaus viršininko pavaduotojas politiniam darbui. Jo darbas buvo - milicijos darbuotojų sąmonės formavimas. Kas išvertus į suprantamą kabą - j a b a t mozg ličnomų sostavų. O tuos kas priešginiauja - tas pat tik iškreiptu būdu. Tovariščius algirdo mykolasas von švancas buvo LKP CK pirmasis, taigis ir kolaborantas pirmasis, okupuotos lietuvos Führer, aukščiausia okupacinė valdžia. Nei į mentūrą nei į okupacinę valdžią normalūs žmgai nėjo. Tik išdavikai ir karjeristai.

Irena

Irena portretas
Kaunas ne mero Matijošaičio nuosavybė. Kaunas laikinoji sostinė ,prezidentūros kiemelyje to meto prezidentų paminklai ,tai specialistų ,istorikų nuomonė.

Kaunas

Kaunas portretas
Matijošiau, šitokio naglumo mes tau ir tavo broileriams neatleisim !

Matijošačiui protas pasimaišė

Matijošačiui protas pasimaišė portretas
Nerinkit nebalsuokit už tokius "sovietinius" senius, kai per ilgai užsibūna valdžioje pradeda visokius "balvonus" statyt, suvaikėja nuprotėja . Akivaizdus pavyzdys.

Pasityčiojimas iš Kauno ir kauniečių,

Pasityčiojimas iš Kauno ir kauniečių, portretas
kurie nerinko AMBalo prezidentu, miestas,kuris išrinko S.Lozoraitį ir, še tau, ką milicininkas sugalvojo

o man netruksta

o man netruksta portretas
o koks tavo kaimo beretnyke reikalas?

Trūksta žodžių

Trūksta žodžių portretas
tikri kauniečiai, ar leisite ?????? Va, ką mentas su Kaunu daro, o savivaldybės taryba tai nubalsuos, nes ten tik mento chebra

Kaunas - Lietuvos širdis ir laisvės citadelė

Kaunas - Lietuvos širdis ir laisvės citadelė portretas
Kaunas buvo, yra ir visada bus Lietuvos nepriklausomybės bastijonas. Neveltui Kaunas 20 metų buvo Laikinoji Lietuvos sortinė. Tik Kaune išdidžiai stovi Laisvės statula ir dega Amžinoji ugnis visiems kovojusiems ir žuvusiems už laisvę. Tik Kaune vyko Kalantinės gūdžiame sovietmetyje. Neleisime, kad Kaune būtų statomas paminklas komunistui ir uoliam okupantų koloborantui "dirbusiam Lietuva" LKP CK sekretoriui A.Brazauskui.

merine

merine portretas
ko noreti is Matiosaici , kad jis stribu paliuonis ,zmones zudikas kuris paliko laiptus be tureklu ,kad neva ivyko nelaimingas atsitikimas ,toks buvo ir Brazauskas, o ar negeda dukroms del tevo garbes kovoti ,nes jau turejo suprasti , kad tevas yra paleistuvis

Tavo brazius

Tavo brazius portretas
Šliundrai sukišo į tarpkojį milijonus, trispalvę skuduru išvadino, sifilitikui leninui lankstėsi ir gėlės klojo, valdovų rūmų statyba pasidalinta su savo mafiozais, ji teisti reikia kartu su krabu.

Kur KGB archyvai?

Kur KGB archyvai? portretas
Kad Brazauskas buvo komunistas, tai dabar jau neturėtų klūti. Baisisusia organizacija - saugumiečiai nėjo į pogrindį. O kieno dukra Čmil?

Aš portretas
Brazauskas nusipelnė pagarbos, o kas loja lai apsiuosto savo šikną,kuo labiau smirdi tuo labiau nori pasirodyti sušikti patrijotai, jau Brazauskas parazitam užkliuvo .

Soslan

Soslan portretas
Visvaldas Martijošaitis Vilnius pagrtindinį oro uostas Kaune Kauno oro uostas

Nachalą

Nachalą portretas
Kauniečiai išsirinko, chamą ir niekšą,o žmona "netyčia" nukirto nuo laiptų ir,pagal mentu žargoną :"koncy v vodu".

A-T

A-T portretas
Brazauskas vertas cvirkos aikste.

Tam kaunieciu reikalui

Tam kaunieciu reikalui portretas
Turim demokratiskai isrinkta valdzia , tai tegu valdzia ir nusprendzia kam ir kokio paminklo reikia, o tu vakare lendzbyrgio paveiksleliui pasimeldes savo nuomone susikisk giliai i rudaja ir uzspausk ziediniais raumenukais , jei tokiu dar turi....

Soslan

Soslan portretas
Visvaldas Matijošaitia Vilnius pagrtindinį oro uostas Kauno oro uostas

Braza

Braza portretas
Jei pastatys šį paminklą, matijošaičiui tai bus paskutinė kadencija Kaune.

Anzelmas Armonas KGB generolas

Anzelmas Armonas KGB generolas portretas
Tos dvi bobos, viena kgbisto duktė ir tas fulfanosis mužikas "kultūros ministras" net į puspadžius V. Matijošaičiui netinka. Ką jie gali spręsti ? Ir dar tas ciklopas Kušinskas išlindo iš Ožio palovio. Juk jo senelis 1952 m. pirmas iš Kauno medikų į TSRS Komunistų partiją įstojo dar Stalinui gyvam esant, kad užimtu Medicinos instituto rektoriaus kėdę. Tokį postą užėmus ir su KGB buvo, žinoma, "vas - vas". Ir dar jis peza, piemuo apsiseilėjęs... Jums tik patylėti, marionetės lansburginės.

Darius Dariuks

Darius Dariuks portretas
Idijotas nesugeba pabaigti pradėtų darbų niekur,o čia dar viena fala nori statyti.

Ypatingai bukiems liberkonserVatų patryyyyjotams

Ypatingai bukiems liberkonserVatų patryyyyjotams portretas
A.Brazauskas vadovavo nepriklausomai Lietuvai kaip prezidentas (šias pareigas laikinai ėjo 1992–1993, išrinktas kadencijai 1993–1998), vėliau vadovavo šalies vykdomajai valdžiai kaip ministras pirmininkas (2001–2006).Būtent A.Brazauskas parašė ir išsiuntė prašymus, kad Lietuva būtų priimta į NATO ir ES.

Ne nu tikrai ?

Ne nu tikrai ? portretas
Kauniečių reikalas " nenorėti " PIRMO po nepriklausomybės atgavimo prezidento paminklo ? :) O kam įdomi liberkonserVatų nuomonė ? Sutikčiau, vietą galima ir kitą, o ne istorinės prezidentūros kiemelyje .

Ajajaji

Ajajaji portretas
Meras perlenkė lazdą...Visas miestas apmokestintas,Žaliakalnis,Senamiestis o miesto pakraščių gatvės žvyruotos,duobėtos...Daro tai kas nebūtina...Visai nukreizėjo..

siaip

siaip portretas
galbūt AMB nusipelno padoresnio paminklo nei palaidojimo vietoje, bet Kauno prezidentūros kiemelyje jam ne vieta. jis neturėjo ir neturės jokio ryšio su šia vieta, tai bus dar vienas išsityčiojimas iš AMB kaip ir su tuo "nepanašiu į žmogų" biustu kapinėse.

Tai kauniečių reikalas, o ne mero

Tai kauniečių reikalas, o ne mero portretas
Kauniečiai rinko merą tam, kad atstovautų kauniečių interesus, rūpintusi jų ir miesto gerove. Kauniečių privilegija suderinus su kultūros atstovais spręsti kam, kokius ir kur statyti paminklus jų gimtajame mieste. Jeigu meras vienašališkai pageidauja statyti paminklą kaip buvęs komunistas komunistui, jo valia, tačiau tik savo privačioje valdoje.

Anonimas

Anonimas portretas
Saunuolis Visvaldas Matijosaitis!!!

Saulius

Saulius portretas
Net nebandyk ,nes lėksi kartu su koloborantu i šiukšlyna kur tau senai vieta.

Anonimas

Anonimas portretas
Jei komuniagos brazovskio dukroms nepatinka galva ant jo kapo,pastatykit tinkama.Ne ubages pacios esat,kaip ir sugyventine bufetava,kodel buves milicininkas ir komuniaga matijosius uz kaunieciu pinigus turi paminkla jam statyti Kaune ,tai kvepia naudojimusi tarnybine padetimi ir protekcija komunistu buvusiuju.

....../

....../ portretas
Kaunas yra Lietuvos miestas... . DAUGUMOS TAUTOS triuškinančiu kiekiu išsirinko prezidentą ir dar nepamiršo ,kaip turėjo vidutinį ir smulkų verslą.. Ožys žinojo ,kad tauta jo nekenčia ,tad ir nebandė laimės tuoj srityje....------------- AI AI AI KAS DABAR BUS ? Prancūzijos Ma-kro -nas tapo rusiššššštu- ėmė ir priėmė užsienio A-GEN-TŲ įstatymą... Tai dabar mūsų padangių vanagai ir Prancūzijai turės rezoliuciją rašyti, kaip Gruzijai... Keistokas tas gyvenimas man atrodo-- LIETUVOJE LIETUVIAMS PRIEŠTARAUTI NEGALIMA ,O UŽ LIETUVOS RUBEŽIAUS PATYS VANAGAI DALYVAUJA IR SKATINA NUVAŽIAVĘ PRIEŠINTIS... NE NE. TAI NE TERORISTINIAI VEIKSMAI.... .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Gerus komentarus parašau.Palaikinkit mane

Tik nekenčiantys Lietuvos nepriklausomybės

Tik nekenčiantys Lietuvos nepriklausomybės portretas
gali nenorėti paminklo PIRMAM ,po nepriklausomybės atgavimo, prezidentui . A.Brazauskas vadovavo nepriklausomai Lietuvai kaip prezidentas (šias pareigas laikinai ėjo 1992–1993, išrinktas kadencijai 1993–1998), vėliau vadovavo šalies vykdomajai valdžiai kaip ministras pirmininkas (2001–2006).Būtent A.Brazauskas parašė ir išsiuntė prašymus, kad Lietuva būtų priimta į NATO ir ES.

M

M portretas
Įdomiausia tai,kad ponai konservatoriai,tiek nekencia ,nevertina žmonių,kurie kūrė šią šalį.Kūrė,o ne griovė.Visur šaipytis temokame,ir niekinti žmones iš kitų partijų.Liks vietos ir seniokui.Šaunuolis Kauno meras,ir jis įamžins Brazausko atminimą.Dalytė irgi komunistė buvo,tylim,ji draugė.

Tik nekenčiantys Lietuvos nepriklausomybės

Tik nekenčiantys Lietuvos nepriklausomybės portretas
Tik nekenčiantys Lietuvos nepriklausomybės !!!! gali nenorėti PIRMO PO NEPRIKLAUSOMYBĖS atgavimo tautos išrinkto prezidento paminklo. Štai jie tikrieji Lietuvos vatos , liberkonserVatos , tik save vadina patryyyyjotais. Lauk iš Lietuvos !

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
skelbiamas konkursas projektui : krysa matijošaitis klupi ant kelių su rusijos vėliavos švarku ir Lietuvos vėliavos lopais ant kelnių kelių , iš šonų du jo pacukai , už nugaros degtinės dėžės 'sovetskoe' , cigaretės , silkė , burnoje rubliai kuriuos kiša putinas , barzda ir rubliai kraujuoti nuo užsigėrimo Ukrainiečių krauju , ir rankoje slojikai su Ukrainiečių krauju . Ant pečių žodžiai patriotas ir visa tai pastatyti ne prie savivaldybės , o prie dar vieno paminklų rinkinuko : Lietuvos verslo alėja ir Verslo skveras

Vilnius mūsų , o męs rusų.

Vilnius mūsų , o męs rusų. portretas
Brazauskui Kaune paminklo nereikia , nereikėjo ir A. Smetonai. A.Smetonai paminklas reikalingas Vilniuje. A.Smetona buvo Carinės Rusijos bankininkas , Lietuvybės vienas iš gaivintojų 19a pabaigoje , 1918 metų vasario 16 signataras. Visi darbai vyko Vilniuje. Statydami paminklus Kaune , kitoms valstybėms duodame suprasti , kad Vilnius gal nelabai priklauso Lietuvai . Daug mokyklų slavų kalbomis , ateityje reiks statyti naujas Ukrainiečiams , bo po litowski nie ponimajem. Jeigu bus nuspręsta statyti paminklą A.Brazauskui , tai paminklas turi būti kokybiškas. Visi paminklai Vilniuje nekokybiški. Privatininkai pastatė kokybiškus paminklus Žydų ir Lenkų veikėjams.

Tik nekenčiantys Lietuvos nepriklausomybės

Tik nekenčiantys Lietuvos nepriklausomybės portretas
gali nenorėti PIRMO PO NEPRIKLAUSOMYBĖS atgavimo tautos išrinkto prezidento paminklo. Štai jie tikrieji Lietuvos vatos , liberkonserVatos , tik save vadina patryyyyjotais.

Jomajo

Jomajo portretas
šitas ruskių nuopysa dar drįsta atsikirtinėti ? VON jedinstvenikus iš Kauno! Kaunas kauniečių, o ne kremliaus kolaborantų !

Chi

Chi portretas
Žilvinas Ručyzna etatinis raudonkoncervu trolis ,Vakar parade LGBT buvo.

Bultikas

Bultikas portretas
Na ir komentatoriai, turbūt, nei vienas nėra. Šlykštu. Matosi kad konservų ir spalvotų čiulpikai. Nieko greitai neliks iš jų nieko, gal išslaptins archyvus ir tada istorija pasikeis. Tu KGBistu neliks.

Stai

Stai portretas
Ir islindo yla is maiso, koki tvarkdari kaunieciai issirinko. Lietuvai irgi sekasi, visi prezidentai nuo 1990 arba komunistai, komjaunuoliai, prorusiski, arba grize is amerikos ale ne komunistai, bet vis tiek kgb'istam kabino valstybinius medalius ant kaklo. Kiek dar tos vatos ir ju palikuoniu visur prilinde?

Remti ir reikia

Remti ir reikia portretas
adekvačios galvos politikus.

Anonimas

Anonimas portretas
Kauno rašytojai remia valstiečių partiją...

Ypatingai bukiems niekšams

Ypatingai bukiems niekšams portretas
NEKENČIANTIEMS Lietuvos nepriklausomybės atgavimo ir pirmo, po jos atgavimo, TAUTOS išrinkto prezidento . Cypkite :)

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Šaunuolis

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
krysa aferiste vagie kauno mere visvaldai matijošaiti , pateik reikalautus dokumentus , kuriuos ''apsimyžai'' pateikti iš aferos naudojant psichologiją prisidengiant naujagimiais , ir pasinaudojant valstybės tarnautojo pareigomis . Tai yra kūdikio kraitelis kauniečiams , kur pinigų suma 300 eurų padalinama į tris dalis , viena 100 eurų lovytei , kita 100 eurų chemijai - kremams ir t.t. , kita 100 eurų praleisti baruose , tar kurių ir tavo . Ir visa šita afera vyksta nuo covid , kuomet visų bizniai subraškėjo , o tu rūpinaisi kaip praturtėti įlindus į miesto piniginę , pažeidei įstatymus būdamas valstybės tarnautoju siekiai asmeniškos naudos . Tuo tarpu atsakinga tarnyba apsimetė kad to nemato . Darytina išvada kad valstybės tarnybos , okupuotos nusikalstamų parazitinių padarų .

Perkunas

Perkunas portretas
Ko čia Jūs visi pykstat: buves milicnykas, nori pagerbti - komunistą. Čia reikia stebėtis?

Puma

Puma portretas
Tegul prie savo pilies ir statosi, paminklų specas

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
krysa kauno mere , ar prireiktu tau ir tavo pacukams pampersų jei naudojant melo detektorių , užklausti apie kontrabandą ? manęs nei kiek nestebina šito aferisto krysos kauno mero visvaldo matijošaičio tokie norai ir sapalionės . kryso vyčio paminklas tai metalinio šūdo krūva . Vyčio paminklas turėjo būti pagamintas Lietuvos amatininkų , ir turėti net mechanizmą kur pagal datų teisingą nurodymą net judėtu ir duotu ne tik emocijas bet ir pelną . Prie įvažiavimą į miestą , pastatė dar vieną mėšlo krūvą pasityčiojimui iš miestiečių , eilinį fermos jautį kuris dar ir saulėtą dieną akina vairuotojus . Toliau paminklas mentams , būten mentams , normalus policininkas būtu nusispjovęs į tokį paminklinį pasiūlymą , paprašęs kryzelio už tūkstant euriukų su amžina ugnimi pagerbti darbuotojus kurie žuvo . tiems dar vieniems aferistams reiktu irgi užduoti klausimus su melo detektoriumi ar saugojo kontrabandinius krovinius ir kiek dalyvavo kontrabandoje ir realizavime , nusikalstamose veikose .

Kaimietis

Kaimietis portretas
Tegul krabas savo pilies kieme pasistato arba už savo pinigus,mandras piz.,kas už visų mokėtojų pinigus gerą vaidinti.

kremlius

kremlius portretas
dirba. Ir Matijošaitį laiko kietai už kiaušinių. Per jo "investicijas" Rusijoje.

seniukas

seniukas portretas
Na ir mentovski užmojai zampolito...,Kaune -nori savivaliauti("bespredielinti"::D) kaip nuosavam darže...Jam kauniečių nuomonė pofig...norim mes, ar nenorim to AMB paminklo ne tik Prezidentūros kiemelyje,o ir aplamai ...Kaune?

pedopartija pavydi

pedopartija pavydi portretas
nes pas juos is paminklu tik pimpalas ir tai jau baige susidrozti

Smetona

Smetona portretas
Ne veltui komunistus pasiuntė anapilin, kurie siekė bolševikinio perversmo,laiku sušaudė.

Liberbukagalvi,

Liberbukagalvi,  portretas
DAR NĖRA PIRMAM po nepriklausomybės prezidentui paminklo, o tu , bukena, nori ir kitų ? Tai gal pradėkime nuo PIRMO ?

R.

R. portretas
Tai kodėl tik Brazauskui?Tai fada reikia ir Adamkui.ir Grybauskaitei,galima iš anksto ir Nausėdai.

Šūdpatryyyjočiai

Šūdpatryyyjočiai portretas
atvirai demonstruoja savo neapykantą Lietuvos nepriklausomybei ir Tautos pirmam, po nepriklausomybės atgavimo, išrinktam prezidentui . Paminklas - mums visiems kurie tikėjome Lietuvos klestėjimu .

Liberbukagalvi,

Liberbukagalvi,  portretas
Paminklas PIRMAM po nepriklausomybės atgavimo Lietuvos prezidentui .

Puslapiai

Galerijos

Daugiau straipsnių