Policija kviečia gyventojus į Angelų sargų šventę

Kauno miesto policija ketvirtadienį, spalio 1 d., miesto gyventojus kviečia į tradicinę šventę Vienybės aikštėje, skirtą paminėti Šv.Angelų sargų dieną, Policijos šventę. Vyks koncertai, savo įgūdžius demonstruos policijos pareigūnai, miestiečiai galės pasivažinėti su riedžiais ir stebėti dresuotų šunų pasirodymus.

Vidurdienį Šv.Mykolo Arkangelo (Įgulos) bažnyčioje bus aukojamos Šv.Mišios už žuvusius ir sunkų, rizikingą bei pasiaukojamą darbą dirbančius policijos pareigūnus. Po Mišių policijos pareigūnai Laisvės alėja eis į Karo muziejaus sodelį, kur padės gėlių prie Nežinomo kareivio kapo ir Laisvės paminklo. Laisvės alėjoje žygiuos ir gros Viešojo saugumo tarnybos prie VRM orkestras.

16 val. Vienybės aikštėje prasidės šventė visuomenei. Šventės dalyvius pasveikins Kauno miesto policijos viršininkas Algirdas Kaminskas ir miesto vadovai. Už Kauno policiją, už Kauną - saugų miestą, už Kauno gyventojus bus iššautos patrankos salvės. Gros Vidaus reikalų ministerjos Reprezentacinis pučiamųjų orkestras.

Programos metu Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai demonstruos kovinės parengties veiksmus, kinologai kartu su publikos numylėtiniais - tarnybiniais šunimis parodys, kaip sulaikomi teisėtvarkos pažeidėjai, apieškomi įtarimą sukėlę asmenys, surandami kvaišalai. Mykolo Romerio universiteto Kauno policijos fakulteto studentai bei Kauno Aikido ir Kendo klubų nariai pademonstruos savo meistriškumą, mokydami kauniečius savigynos veiksmų, reikalingų apsisaugoti pačiam ir apginti kitus.

Renginio metu bus pagerbti ir stikline angelo „Gėrio sergėtojas“ statulėle bei padėkomis apdovanoti piliečiai, padėję policijai tirti nusikaltimus ar sulaikyti nusikaltimais įtariamus asmenis. Vertingomis dovanomis bus apdovanoti aktyviausi policijos rėmėjai.

Šventės metu Vienybės aikštėje miestiečiai galės apžiūrėti policijos technikos, ginkluotės ir specialiųjų priemonių parodą, savadarbių šaunamųjų ir nešaunamųjų ginklų, kuriais buvo padaryti nusikaltimai, kolekcija, mobiliąją ekspertų laboratoriją.

Savo techniką demonstruos ne tik policijos, bet ir kitų specialiųjų tarnybų pareigūnai. Bus galima apžiūrėti šarvuotį, gaisrininkų automobilį, saugos tarnybų bei greitosios pagalbos automobilius ir ekspozicijas. Norintys galės pasivažinėti riedžiais, pasimatuoti neperšaunamas liemenes, pasitikrinti blaivumą. Ekstremalių situacijų mėgėjai galės išbandyti saugos diržų demonstravimo ir automobilių apsivertimo imitavimo įrenginį.

Šventės metu dainuos ir šoks vaikų šou muzikinė grupė „Saulės vaikai“, atlikėja Westa.

18 val. prasidės šventinis koncertas, kurio metu policijos pareigūnus sveikins ir miestiečius linksmins muzikos grupės „Rondo“, „Rebelheart“, 16 Hz ir atlikėjas Merūnas. Šventės pabaigoje - fantastiškas fejerverkas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių