Alkoholio surogatų aukų Kaune skaičius išaugo iki 17

Kaune alkoholio surogatų aukų skaičius išaugo iki 17.

Anksčiau prokuratūra skelbė apie 16 aukų. Dar vienas žmogus mirė praeitą savaitę, BNS pranešė Kauno apygardos prokuratūros atstovas Aurimas Didžiokas.

Pasak jo, iki šiol prokuratūros žinioje yra 18 ikiteisminių tyrimų galbūt susijusių su mirtinais apsinuodijimais.

Vienas tyrimas atliekamas dėl neatsargaus gyvybės atėmimo, du – dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo, taip pat atliekama 15 ikiteisminių tyrimų asmens mirties priežasčiai nustatyti.

Pasak A. Didžioko, byloje yra trys įtariamieji, vienas jų miręs. Jis taip pat mirė nuo apsinuodijimo.

Viena įtariamųjų, 63 metų Violeta D., teismo sprendimo buvo suimta iki rugpjūčio 30 dienos. Ji įtariama neatsargiu gyvybės atėmimu, kai mirtinai apsinuodijo kaimynystėje gyvenęs asmuo.

Moteris bus paleista į laisvę.

„Šiuo metu nesiruošiama prašyti pratęsti suėmimą“, – sakė prokuratūros atstovas.

Ikiteisminiai tyrimai pradėti gavus informaciją iš Kauno gydymo įstaigų, kad pastarąjį mėnesį viename Kauno mikrorajonų randami mirę arba miršta netrukus po atvežimo į gydymo įstaigą asmenys, vartoję stiprių namų gamybos alkoholinių gėrimų.

„Teisėsauga, įvertinusi visą šią informaciją apie tokius dėsningumus, pradėtuose ikiteisminiuose tyrimuose nustatė ir rado kelias neteisėto naminio alkoholio ir jo surogatų platinimo vietas, nustatyti galimi įtariamieji“, – yra sakiusi Kauno apygardos prokuratūros prokurorė Auksė Lipkevičienė.

Teisėsauga neturi duomenų, kad įtariamieji būtų buvę pažįstami, tačiau juos siejo viena gyvenamoji teritorija.

Pasak Kauno klinikų Nefrologijos klinikos klinikinės toksikologijos gydytojo Jono Šurkaus, įtariama, kad šie žmonės apsinuodijo metanoliu – itin pavojingu alkoholio pakaitalu.

J. Šurkaus teigimu, jis klastingas dėl to, kad pagal savo savybes yra praktiškai neatskiriamas nuo etanolio – normalaus alkoholio. Pats metanolis nėra smarkiai nuodingesnis už etanolį, tačiau jo skilimo produktai – itin toksiški.

Pareigūnai per kratas konfiskavo didelį kiekį alkoholio – šiuo metu atliekami tyrimai, siekiant nustatyti, koks tai alkoholis.NAUJAUSI KOMENTARAI

S.S.S \\\\\.../////

S.S.S \\\\\...///// portretas
ir mentus kryšuotojus (stogą).

tam--S.S.S--tigi jau sueme ta ,,tiekeja,,

tam--S.S.S--tigi jau sueme ta ,,tiekeja,, portretas
tai policaju vadas --pas jy krata atliko --rado dar berods pora simtu litru paruosto isveziojimuj y taskus -sio mirtino skiedinio.... dabar jau paleido ta policaju --tas renka kysiams eurus ,siuo metu , atsipirkt su advokati pagelba su kysiais nuo teiseju ir [prokuroru...

S.S.S.

S.S.S. portretas
pirmiausia ji jo negamina, o tik parduoda. Reikia sugauti tiekėjus, nes kitaip jie toliau tieks kitiems taškams ir vis tiek tie žmonės mirs. O pas mumis sugeba sugauti tik žemiausią grandį ir viską nurašyti...
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių