Šiurpi mikroautobusų kaktomuša pakaunėje: yra žuvusių ir sužeistų

 • Teksto dydis:

Šiandien apie 15 val. prie kelio Kaunas-Zapyškis-Šakiai esančiame Kauno rajono Zapyškio seniūnijos Kluoniškių kaime susidūrė du priešpriešais važiavę mikroautobusai. Vienas iš jų – žinomos statybų įmonės transporto priemonė su darbininkais.

Pirmajam greitosios pagalbos ekipažui pasiekus šios šiurpios kaktomušos, įvykusios maždaug kilometras už Zapyškio, vietą, tik vienas iš nukentėjusiųjų – sugurinta nosimi buvo sugebėjęs išlipti iš susidūrusių mikroautobusų, iš kurių pradėjo rūkti dūmai, laukan.

Dar trys žmonės buvo juose prispausti. Vienas iš jų nerodė jokių gyvybės ženklų, tačiau sužinoti – galbūt jis tik netekęs sąmonės, nebuvo galimybės, nes dėl slidžios kelio dangos nelaimės vietos dar nebuvo pasiekę ugniagesiai gelbėtojai.

Skaitytojo nuotr.

Belaukiant jų, greitosios medikai paprašė atsiųsti pastiprinimą – į įvykio vietą išsiųsti dar du jų ekipažai. Vėliau paprašyta atsiųsti dar ir ketvirtąjį.

Galiausiai ištraukus minėtą prispaustą vieno iš mikroautobusų vairuotoją, konstatuota, kad šis apie 60 metų vyras – nebegyvas.

Anot liudytojų, sunkios būklės – su atvirais lūžiais buvo ir jo vežtas kolega. Trečiasis jų kolega dėl patirto šoko nelabai orientavosi aplinkoje. Kaip ir jau minėtas kito mikroautobuso vairuotojas, kurį greitosios medikai jau rado išlipusį laukan.

Pirminiais Kauno apskrities policijos budėtojų duomenimis, ši kaktomuša, dėl kurios buvo pilnai uždarytas eismas vadinamuoju Šakių plentu, greičiausiai įvyko dėl slidžios kelio dangos.

Skaitytojo nuotr.

Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties atstovės teigimu, visi likę gyvi šio šiurpaus susidūrimo dalyviai iš įvykio vietos nuvežti į Kauno klinikas. Vienam žuvusiojo keleiviui konstatuotas kojos lūžis, kitam – rankos ir kojos sumušimai. Kito mikroautobuso vairuotojui įtariami raktikaulio, dubens kaulų ir kojų sumušimai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Valdas

Valdas portretas
Kelininkai navalo ir nebarsto kelių, o tik perspėja per TV,ir radio, ir tuo apsidraudžia! Žmonių žūtys, iki jų,net nedaeina...(mano nuomonė).

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kasmęt psichika pasitikrinti reikėtų visiems vairuotojams, jaunesniems nei 30 metų. Jie yra kvailiausi ir pavojingiausi lakstytojai. Veliau, jei dar išliks gyvi, galima tikrintis kas 2 metai. Vyresni, labiau patyrę, vairuotojai didelio pavojaus jau nebekelia. Galima tikrinti rečiau.

Onutė

Onutė portretas
Lietuvoje bijau važiuoti autobusu. Beveik visi vairuotojai virš 50 arba dar vyresni ,vairuoja ,kaip nuo lenciūgo atitrūkę, šiaip manau ,kad lietuvaičiai iš viso mėgsta lakstyti, tai rodo avafijų ,žuvusių skaičius ir kiek už vairo girtų. Pavyzdį duoda ir visi vieši žmonės ,kurie vairuoja gidto, aktoriūkščiai, tv."žvaigždės"Ir dar ,kai nužudę žmogų ,gali toliau kvaksėti tv. Ačiū Dievui traukiniai važiuoja.
VISI KOMENTARAI 39
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių