Laisvės alėjos iškrypėlis nerastas, bet vis dar ieškomas

 • Teksto dydis:

Prieš mėnesį portalas kauno.diena.lt pirmasis pasidalijo istorija apie Laisvės alėjoje savo lytinę aistrą tenkinusį vyrą.

Rugpjūčio 12 d. Kauno policija pranešė, kad Laisvės alėjoje viešąją tvarką ir rimtį sutrikdęs vyras kol kas nenustatytas, bet ieškomas.

Kaip jau rašėme, merginos nufilmuotame filmuke užfiksuotas veiksmas vyko naktį į sekmadienį. Įraše užfiksuotas laikas – 2.54 val. Veiksmo vieta – ties Laisvės alėjos ir Vasario 16-osios gatvės sankirta.

Mobiliuoju telefonu darytame įraše įamžintas ant vieno iš Laisvės alėjos suoliukų įsitaisęs iš pažiūros jaunas vyras be kelnių. Tik – su į viršų užkelta maikute ir kepuraite, dengiančia jo turbūt nuo karščio susisukusią galvą. Nors fone girdisi žmonių balsų klegesys, tiesa, panašu, kad sklindantis iš patalpos atvirais langais, šis naktinėtojas intensyviai masturbuojasi. Ir patenka į būrelio merginų akiratį.

 

 

Šios nuo to, ką mato, taip pat nesivaldo su epitetais. Galiausiai susizgrimba, kad reikėtų iškviesti policiją. Bet iškrypėlis lyg jau ir baigia savo šou. Ir įrašas, greičiausiai, jo autorėms išsigandus, kad kitu šio bekelnio taikiniu gali tapti jos, baigiasi.

Iš to, kas nufilmuota, galima daryti prielaidą ir, kad filmuko „herojus“ atvyko papramogauti į Laisvės alėją dviračiu. Šis stovi atremtas į suolelį.

Šiuo šokiruojančiu įrašu pasidaliję portalo skaitytojai klausė, kaip tokias „pramogas“ viešoje vietojo pramiegojo Laisvės alėjoje įrengtos vaizdo kameros? Gal peržiūrėjus jų įrašus paaiškėtų, kad tai, kas pateko į socialinius tinklus, tėra tik viena kasnakt šio iškrypėlio Laisvės alėjoje kuriamo serialo serijų?

Kauno apskrities VPK atstovės Gintarės Žulytės teigimu, jokio pranešimo apie tai, kad tąnakt kas nors panašiai Laisvės alėjoje elgtųsi, jos kolegos negavo. Tačiau pareigūnai vis gi nusprendė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kauno apskr. VPK Nemuno policijos komisariatą telefonu 8 700 64256 arba rašyti el. p. lile.zukaite@policija.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

Savi \\\\\.../////

Savi \\\\\...///// portretas
savų savo tarpe neranda,nes jie toliariagiai.Bet pagal kvapą tai tutėtų.

L

L portretas
Seime ieškokit

>Jis niekam nieko blogo nepadare

>Jis niekam nieko blogo nepadare portretas
Tai galit vienas kitam "palaikyt"
VISI KOMENTARAI 25
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių