Pareigūnai aiškinasi, kas nesusimokėjo už rankines (padėkite atpažinti) Pereiti į pagrindinį turinį

Pareigūnai aiškinasi, kas nesusimokėjo už rankines (padėkite atpažinti)

2023-04-25 19:00 klaipeda.diena.lt inf.

Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės.

Pareigūnai aiškinasi, kas nesusimokėjo už rankines (padėkite atpažinti)
Pareigūnai aiškinasi, kas nesusimokėjo už rankines (padėkite atpažinti) / Policijos nuotr.

Kovo 3 d. laikotarpiu nuo 14.15 val. iki 14.50 val. Kaune, K. Baršausko g., iš prekybos centro buvo pasisavintos dvi prekių ženklo „Tommy Hilfiger“ rankinės ir viena prekės ženklo „TwinSet“ rankinė.

Padaryta turtinė žala siekia apie 415 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kauno apskr. VPK Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 648 18 arba 112, arba el. paštu [email protected].

Dainavos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokurorai.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra