A. Lobovui į karantiną nusispjaut – toliau daro tatuiruotes: policija bejėgė?

 • Teksto dydis:

Prieštaringai vertinamas jonavietis Andrius Lobovas turi savo atskirąją apie koronaviruso grėsmę ir į karantiną nusispjauna. Tuo metu, kai Lietuvoje vis daugėja užsikrėtusiųjų, o Europoje skaičiuojami šimtai mirusiųjų nuo šio viruso sukeltų padarinių, vyras piktinasi policijos pareigūnės skambučiu, kurio metu asmeniškai buvo įspėtas nutraukti veiklą ir nebepriimti klientų namuose. Policija, panašu, yra bejėgė prieš tokį jo elgesį.

„Karantinas man neegzistuoja! Visi, kas norite darytis tatu, pirmyn pas mane!“ – praėjusią savaitę per feisbuką ragino klientus susisiekti ir susitarti dėl vizito.

Šią savaitę jo pozicija nepasikeitė, nors dauguma šalies gyventojų, panašu, jau suprato, kad koronaviruso plitimą galima įveikti tik visų bendromis pastangomis ir atsakingu elgesiu.

A. Lobovas paviešino įrašytą pokalbį su jam paskambinusia policijos pareigūne. Vyras jai tiesiai šviesiai rėžė: „Ką, jūs mane nuteisite? Ką man dabar daryti?“.

Į pareigūnės paaiškinimą, kad visa veikla turi būti sustabdyta, jonaviškis atšovė: „Jums su galva viskas gerai? Kuo jūs mane norite apkaltinti?“.

Jums su galva viskas gerai? Kuo jūs mane norite apkaltinti?

Vėliau jis savo sekėjams paviešino komentarą, pilną pasipiktinimo, kad jam neleidžiama dirbti, neigė koronaviruso pavojingumą. „Žmonės, kas jums darosi?“ – klausė vyras ir aiškino, kad „tas baisusis koronavirusas“ yra anaiptol nebaisus, jeigu vienam užsikrėtusiajam jį leido gydytis namuose.

„Kas čia do virusas, jeigu leidžiama gydytis namie? [...] Apsiraminkit, nėra čia to viruso, nėra čia tos ligos“, – marazmus visuomenei skleidė jonaviškis, pridūręs, kad „viskas yra gerai, gyvenimas – puikus, džiaukitės“.

Situacija ir neatsakingumas suneramino nemažai žmonių. „Parašyti keli skundai policijai ir sveikatos centrui“, – teigė laidų vedėja Daiva Žeimytė-Bilienė ir klausė, ką dar galima padaryti tokiais atvejais. 

Lietuvos policijos atstovas žiniasklaidai Ramūnas Matonis pakomentavo, kad tokių skundų gaunama šimtais. „Tokių skundų per parą – 350. Policija susisiekia nuotoliniu būdu, įspėja ir informaciją perduota Visuomenės sveikatos centrui, kurie už tai gali surašyti administracinio nusižengimo protokolą“, – teigė R. Matonis.

Internautams suabejojus protokolų realiu poveikiu, jis klausė: „O ką siūlote? Uždaryti į karcerį?“.

Primename, kad nuo pirmadienio visoje šalyje įvestas karantinas, kurio pabaiga numatoma vidurnaktį iš 30-osios į kovo 31-ąją.NAUJAUSI KOMENTARAI

Mandavonas

Mandavonas portretas
Kas tas lobovas nusikaltelis buves zonos kamstis gaidys kriminalinis autoritetas iskrypeliams kas jis politinis tualetinis popierius ji prisimena lanzbergis istorinis personazas jis stengiasi sublizget butaforinis smirdantis kanalizacinis burbulas

Donatui

Donatui portretas
Nu ir maumedis tu donce, aviu avis

Donatas

Donatas portretas
Noreciau sitam asilui ir jo sekejams priminti. Jus esate ubagai, begalviai. Niekada nieko neturejote ir neturesite, tik sunku darba. Beja gamta sukurta taip, kad tie parazitai nesidaugintu. Taigi moterys debilu nesirenka ir su jais nesidaugina.
VISI KOMENTARAI 114
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių