Šaltiniai: FNTT paliko neblaivus darbe buvęs Pinigų plovimo prevencijos vadovas

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Pinigų plovimo prevencijos valdybos viršininkas Vilius Plečkaitis šį mėnesį pasitraukė iš pareigų, kai buvo užfiksuota, kad jis buvo neblaivus darbe, BNS patvirtino keli apie šią situaciją informuoti šaltiniai.

FNTT praeitą savaitę paskelbė, kad užfiksavo vieno savo pareigūno neblaivumą, o šis savo noru paliko tarnybą, tačiau konkrečių pareigų ir pavardės nenurodė.

FNTT atstovė žiniasklaidai Modesta Zdanauskaitė BNS patvirtino, kad V. Plečkaitis pasitraukė iš pareigų, tačiau atsisakė patvirtinti arba paneigti, kad būtent jam buvo nustatytas neblaivumas.

Pasak jos, pasitraukus V. Plečkaičiui, šiuo metu valdybai laikinai vadovauja Atitikties skyriaus vadovė Julita Jagla.

„Šiuo metu vadovauja J. Jagla, Atitikties viršininkė – nuo tos dienos, kai pasitraukė buvęs viršininkas V. Plečkaitis“, – sakė M. Zdanauskaitė.

„Liepos 7 buvo paskutinė darbo diena. Jis pasitraukė savo noru“, – pridūrė FNTT atstovė.

Pareigūnas nedelsiant buvo patikrintas ir, užfiksavus neblaivumą, tą pačią dieną nušalintas nuo einamų pareigų.

Neįvardydama konkretaus asmens, FNNT praeitą savaitę feisbuke pranešė, kad patikrinimas atliktas po Imuniteto skyriaus gautos informacijos.

„Iškart buvo imtasi visų reikiamų veiksmų – pareigūnas nedelsiant buvo patikrintas ir, užfiksavus neblaivumą, tą pačią dieną nušalintas nuo einamų pareigų. (...) pareigūnas savo noru paliko Tarnybą, pradėtas tarnybinis patikrinimas, kuriam pasibaigus bus skiriama drausminė nuobauda“, – rašoma pranešime.

V. Plečkaitis FNTT Pinigų plovimo prevencijos valdybai vadovavo nuo 2018 metų rugpjūčio. Darbą FNTT jis pradėjo 2002 metais.NAUJAUSI KOMENTARAI

liudna istorija

liudna istorija portretas
Tai yra sunki ir sunkai pagydoma liga. Turėjome 6eimoje artimą žmogu, kiek gyveno tiek gėrė. O kiek buvo gydytas, kur tik negydėme ir kodavome ir psichiatrinėjė labai aktyviai ir pats gydesi niekas nepadejo. Tai yra viskas genuose nes ir diedukass iš tėvo puses gere visą gyvenimą. Labai gaila, kai dedi viltis, kai vezioji, gydai, dedi laiką ir pinigus, dedi viltį, esi pavargęs jau nuo to žmogaus, atrodo už ka tokios kančsios, ir galų gale žmogus pasirinko atimti sai gyvybę. Stai kokia istorija ji liudna ir labai sunki, kuri kankino mus artimuosius. istorija

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Degtinėlė tik didina įtampą.Pagiriojantis. O alkoholizmas sunki liga. Užuojauta , bet reikia panorėti gydytis , bet tik ne alkoholiu. Tarp kitko , alkoholio mėgėjams , galima gerti tik kas antrą dieną , tada galima išvengti priklausomybės.

Baba

Baba portretas
Plauna kojinės trusikus!na o pinigus vagia
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių