Šiurpus radinys Nemuno saloje: žudikas teigia keršijęs už sutuoktinės įžeidimą

 • Teksto dydis:

Kauno policija pranešė per parą nuo šiurpaus penktadienio radinio Nemuno saloje sulaikius įtariamąjį iš upės ištrauktos 34-erių kaunietės R.I. nužudymu. Jis – atvykėlis iš Kupiškio rajono. O nužudytoji – jo žmonos pažįstama. Pirmadienį popiet įtariamajam skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams.

Portalas kauno.diena.lt primena, kad spalio 18-ąją, apie 17 val., iš Nemuno upės ties Karaliaus Mindaugo prospektu buvo ištrauktas moters kūnas. Pirminiais duomenimis, jį pastebėjo kažkas iš praeivių.

Ekspertams apžiūrėjus palaikus bei įvertinus visas aplinkybes (ant kranto rasti išmėtyti moteriški drabužiai), konstatuota, kad velionė galėjo būti nužudyta, nes ant jos kūno aptiktos sumušimo žymės ir nubrozdinimai  nebūdingi paties asmens susižalojimui.

Šiuo nusikaltimu įtariamas 27-erių V.N. iš Kupiškio rajono buvo sulaikytas spalio 19-ąją, apie 18 val., – pirminiais duomenimis, savo uošvės bute Kaune. Jis jau teistas už vagystes ir plėšimą. Už pastarąjį buvo įkalintas dvejiems metams ir ne per seniausiai, atlikęs bausmę, išleistas į laisvę. 

Įtariamasis prisipažįsta smurtavęs prieš žmonos pažįstamą R.I., o po to įmetęs ją į Nemuną. Tačiau, viskas įvykę spalio 17-ąją.

Tądien jiedu su sutuoktine, atvykusia kartu su juo į Kauną, bei minėta šios pažįstama lankęsi įvairiose Kauno aludėse. Esą šiai pradėjus su juo flirtuoti, žmona užpykusi ir palikusi juos dviese.

Po kurio laiko V.N. teigia atsidūręs su žmonos drauge Nemuno saloje. Esą ši pati pradėjo išsirenginėti, bet jis pareiškęs, kad yra ištikimas žmonai. Tada šios pažįstama neva ėmė visaip žeminti jo sutuoktinę, dėl ko jis supykęs ir trenkęs nepraustaburnei kelis kartus į veidą. O, kai ši nukrito ir prarado sąmonę, išsigandęs įmetė ją į Nemuną. Nežino, ar dar gyvą, ar jau ne.

Ekspertų atsakymo į šį klausimą dar nėra. Kaip ir dėl įtarimo, ar velionė nebuvo išžaginta.

Ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis prokuroras prašė suimti V.N., kuriam mažų mažiausiai gresia laisvės atėmimas nuo septynerių iki penkiolikos metų, maksimaliam trijų mėnesių terminui. 

Atvežtas šiandien konvojaus su antrankiais į Kauno apylinkės teismą, V.N. buvo ramus. O žiniasklaidos atstovams pasiteiravus, kodėl padarė tokį sunkų nusikaltimą, atsakė esą taip pasielgti jam liepė ateiviai.

Pirmadienį po pietų paaiškėjo, kad teismas tenkino prokuroro prašymą. 

Savo sprendimą skirti V.N. griežčiausią kardomąją priemonę teismas motyvuoja tuo, kad įtariamasis praeityje teistas penkis kartus, iš jų ne kartą ir už smurtinio pobūdžio nusikaltimų padarymą, įtariamas padaręs labai sunkų tyčinį nusikaltimą, už kurį numatyta labai griežta tik laisvės atėmimo bausmė. Dėl to teismas padarė išvadą, kad yra pakankamas pagrindas manyti, kad įtariamasis, suvokdamas gresiančios atsakomybės bei galimos realios laisvės atėmimo bausmės neišvengiamumą, būdamas laisvėje, gali bėgti (slėptis) nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo.

Atsižvelgiant į tai, kad iš ikiteisminio tyrimo metu surinktų duomenų matyti, jog įtariamasis iki jo sulaikymo bandė paveikti liudytojus, teismas padarė išvadą, kad yra pakankamas pagrindas manyti, kad šioje proceso stadijoje V.N., būdamas laisvėje, gali toliau mėginti trukdyti procesui, bandydamas paveikti liudytojus, sunaikinti ar paslėpti turinčius reikšmės tyrimui daiktus.

Kadangi V. N. praeityje penkis kartus teistas, naują nusikaltimą, dėl kurio yra įtariamas, galimai padarė esant neišnykusiam bei nepanaikintam teistumui ir būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, šiuo metu jo atžvilgiu yra pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl tyčinio smurtinio nusikaltimo galimo padarymo, teismas padarė išvadą, kad yra pakankamas pagrindas manyti, kad įtariamasis, būdamas laisvėje, gali ir toliau daryti naujus nusikaltimus. NAUJAUSI KOMENTARAI

Šis

Šis portretas
nusikaltėlis ne iš tų, kurie supranta, kas yra garbė. O juo labiau, -- žmonos garbė. Jeigu jam tikrai rūpėtų žmonos garbė, tai neitų į krūmus su jos tariama drauge. Tai tiesiog pašlemėkas. Ir dar žudikas.

Absurdas

Absurdas portretas
Labai susirūpinės,nes nekaltas. Gynę savo žmonos garbę,galėjo būti išprievartautas,čia grynai savigina,neperžengiant būtinosios ginties ribų.

Anonimas

Anonimas portretas
etatinis trolis ....pastoviai varo ant krabo .turim toki CHA cha cha igi trolis
VISI KOMENTARAI 18
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių