Tarnybos lėkė gelbėti nepilnametę: ją laidu talžė girta globėja?

Anonimas

Anonimas portretas
neatlaiko nervai...o pinigu norisi. situ ,,globeju'' tur but nieks netikrina. atima is vienu girtuokliu ir atiduoda kitiems. jei nervai netvarkoj,tai kam imti vaikus auklet

Kopustas.

Kopustas. portretas
Kad Nepilnamecius aukleja tai gerai, nes jie patys pavojingeusi, juos istatymas gina ir jie daro ka tik nori. Oi kokia beda, kad Berzines koses gavo, cia tik i nayda ta Berzine kose, visi jos gavome ir Velniai negriebe.

Ar jums su galva gerai

Ar jums su galva gerai portretas
Kaip galima sakyti, kad ima dėl pinigų, kai už nuolatinę globą 152 eurus moka. Už tiek nei vaiko, tuo labiau nei paauglio neišlaikysi...

Gal taip gal anaip

Gal taip gal anaip portretas
Ogi puikiai žinojo imdama vaiknaminius, kad su jais bus didžiulių problemų. Pinigai aptemdė protą, galvojo "aj kaip nors", dabar jau blogai, mat merga jos neklauso. Ir neklausys, nes ši mergiotė vėtyta ir mėtyta, visko mačiusi ir patyrusi, o dar hormonai tokiuose metuose siaučia. Pati globėja gerianti, tai koks pavyzdys su ja gyvenantiems vaikams? Jie jos tikrai neklausys. Joks diržas jau nepadės.

Adelė

Adelė portretas
Pasiima vaikus dėl pinigų ir paskui verkia, kad nervai nelaiko

Nuomone

Nuomone portretas
O kada teis ta iskrypeli jurbarkieti suzalojusia mergaite.Ten kiti iststymai .Ten juk politiku sunus.

AS manau

AS manau portretas
Labai ne kas ,kad globeja auklejo neblaivi.O paaugliai dabar nebaudziami ir su jais nelengva.Piemene turetu atsiprasyti globejos uz padarytas savo klaidas.O juk klystkeliu nukeliauti lengva .Po to gaiilesies ,bet atsistoti ant koju bus sjunku.Su laidu neuzmus,o geriausiai berzine kosyte tokio,

Anonimas

Anonimas portretas
O Jurbarko gaideliui karatistui suzalojusiam mergina visam gyvenimui,tai nieko.O cia kad profilaktiskai buvo paaukleta uz elgesio cinizma,tai jau baudziamoji byla siuloma,gal gavimas berzines koses ir bus pati efektyviausia priemone,link gyvenimo supratimo.

Domas

Domas portretas
Kiek besmerkiančių globėją rašytojų yra paėmę auginti svetimą vaiką?

Ona

Ona portretas
Sužalojimus nustatė teismo ekspertai. Tai ne iš piršto laužti prasimanymai.

egluze

egluze portretas
Komentatoriai,ar nors vienas is komentatoriu,pazystat sita mergaite?ar zinot kas dedavosi ju namuose?kaip drystat komentuot nesamones,ar rasot bele rasyt?

1

1 portretas
Imitavo sužalojimą , ir apkaltino Žmogų kuris savo gyvenimą ir nervus skyrė , amatai .

Danutė

Danutė portretas
Čia yra smurtas. Tai ne kepštelėjimas vaikui per kombinezoną. Girta sužvėrėjusi įmotė neturi teisės taip elgtis. Juo labiau, kad tai ne pirmas kartas

Jo,

Jo, portretas
Каip sakoma uz viena musta desimt nemustu duoda, tai yra gera auklejimo priemone, bet ne visiems reikia ja taikyt manau. Siuo atveju matomai septyniolikmete krypo y blogaja puse todel ir prireike imtis kardinaliu veiksmu.

Aš portretas
Merga auginami nuo 2 metų.Mire itevis.O arba žinote kad namai užrašyti vaiknaminiai mergai,tai imote nereikalinga,reik pašalinti

JURIJUS SUBOTINAS> GIMTAJAM KAUNUI

JURIJUS SUBOTINAS> GIMTAJAM KAUNUI portretas
SUBOTINO SVARBUS PRANESIMAS LIETUVOS ZMONEMS Gerb. Lietuvos zmones, siandiena, rugsejo 27 diena,as, Jurijus Subotinas gavau is Vilniaus apygardos prokuraturos, vyr. prokurores Rimutes Dzimanavicienes pranesima, pagal mano pareiskima(reg. Nr.AP-23386), kad nuo 2019-09-23 atnaujintas ikiteisminis tyrimas(NR.02-2-OOO81-19) europarlamentares Rasos Juknevicienes adresu, pagal Baudziamo Kodekso 154 str. 1 d.( smeiztas, melaginga informacija,baudziamas bauda arba laisvės apribojimu, arba arestu, arba laisves atemimu iki vieneriu metu). Si ikiteismini tyrima buvo bandoma nutraukti Vilniaus miesto apylinkes prokurores Renatos Augustavicienes iniciatyva, taciau teisingumas bei mano argumentai si karta nugalejo. As viska darysiu, kad smeizikai ir sukciai atsakytu uz mela, smeizta ir klaidinancia Lietuvos zmones informacija. Prasau visus isplatinti tai. Pagarbiai, Jurijus Subotinas. tel 8 609 48037.

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek asilų tiki kad tai padarė globėja . O gal pati , primokyta draugių .

Reporteris

Reporteris portretas
Niekas tikriausiai iš neturėjimo ką veikti nesugalvoja su laidu pasimojuot . Davaro matyt iki didžiausių nervų šiandieninis nepakaltinamas jaunimėlis. Ruoškitės ! Tuoj ant galvos užsilips , pridergs ir naiviu veideliu paklaus: o kas čia tokio?:)

pagal tos "globėjos" supratimą

pagal tos "globėjos" supratimą portretas
jeigu man neįtiktų ta globėja, na, nepatiktų jos pažiūros, apsirengimas, kalbejimo tonas ir manieros, tai aš turiu teisę už tai ją užbaladot? aš tai be problemų šlangą tai globėjai paimčiau, tik ar jai patiks?

Kirvis

Kirvis portretas
Tai kas atrenka tuos globejus? Cia gal jie visi sadistai ir maniakai? Kada bus baudziami tie, kas dave leidima sadistams globoti vaikus?!

Ir vel

Ir vel portretas
Kieno nuotrauka dedate? Kas fotografas?

Anonimas

Anonimas portretas
Su vaikais kalbėtis kartais būna sunku, bet daužyti vaiką niekas neturi teises.

1

1 portretas
Barakuda pati susižalojo , kai užsekė šeimininkę girtą . Ubagės motyvai aiškus .

Anonimas

Anonimas portretas
17 metų , kalė .

Anonimas

Anonimas portretas
Jei pradėtų tokiam amžiuj su bernais tratintis, tai nuo manęs gautų su lazda...

aš portretas
o kas žino ką ta panelė darė, tokio amžiaus jie būna sūnkūs,velnių prišveitę,taip kad nepuskit dūdos į vieną pusę

na stai ...siuo atveju [ beje ju jau buvo daug]

na stai ...siuo atveju [ beje ju jau buvo daug] portretas
prokuroras turetu iskelt baudziamaja byla, ne tik tai ,,,globejai,,, bet ir visai ,,vaikiagrobiu gaujai,, ir vaikuciu globos ,, specialistams,,, kurie vaikus atima is seimu ir atiduoda [uz bendrai pasidalintus pinigus] ,,,chroniams arba iskrypeliams globejams,,,,.........is straipsnio matosi kad prokuratura dar tik siknas ir pakausius kasosi ,byla niekam nekeliama , manau prigrasinus suzalotai nepilnametei byla ir nebus keliama [prokuroturos samdomi sexspertai nustatys ,kad nepilnamete susizalojo bloga sapna susapnavus ,is lovos]......

Kokia globėja, tokia seniūnė, tokia ir tarnybų darbuotoja

Kokia globėja, tokia seniūnė, tokia ir tarnybų darbuotoja portretas
Galėjo ir neatlaikyti nervai... Jūs bent patikrinate nuodugniai, kam paauglį patikite globoti, kad "atlaikytų nervai"? Kad turėtų bent minimalų supratimą (šiuolaikišką - kokio diegimu, rodos, užsiimate) apie vaikų auklėjimą?

kavenskis

kavenskis portretas
Cia Sakalienes vaiku auklejimo ipatumai, matai globotojai su laidais vaikus gali lupti ir cia normalu, o tevai net pikti negali buti.... DVESK SAKALIENE

na

na portretas
oi, atsirūgs dar visiems šita reforma. Manau, teks vėl atkurti valdiškus globos namus, nes ten tikrai labiau galima užtikrinti kontrolę, nei išmėčius vaikus bet kur ir bet kam, tas iš karto buvo aišku, tik valdžios galvom ne.

Mama

Mama portretas
Seniunei viskas gerai su galva? Tipo jei nervai nelaiko,tai galima musti? Auginu du paauglius 17 ir 16 ,bet kazkaip neisveda manes is pusiausvyros. Bet seniunes pasisakymai tokie,kad manau ne viena gali isvest is kantrybes. Nei ji domisi nei jai aplamai kas ydomu. Gal kad klausytu miestelio gyventoju ja reiktu aptalzyti su laidu. Paaugliai jai isvis neidomus. Svarbiausia kad pačios kuodas pašiauštas

As

As portretas
Ta mergaitę nuo 2 metų augina.Pagerinta tokia,genai veikia.Nors ir globėja gera.Nenustebino.

Na, tai ar ne teisybe

Na, tai ar ne teisybe portretas
Kqd globos namaų - labiau viesa vieta. Butu pakele dvigubai algas globos namuose dirbantiems, butu ateje dirbti padoriu zmoniu, nereiktu pilnais etatais dirbti, maziau valandu zmones dirbdami ne taip pavargtu ir darbas mielas liktu, likimo nuskriaustiems vaikams nuo to tik geriau butu. O dabar atiduoda svetimiems zmonems.... ir buna be savu, be draugu.. LAIKINIEJI globejai.. laikinai pas vienus svetimus pabuna, laikinai pas kitus.. ot, tai laime....

Seniunei,

Seniunei, portretas
Tu pati supranti ką teigi? Paauglė maištinga? Užauginau savo nei karto nemušusi, o čia svetima boba muša!!! Svetima. Jai jokių vaikų negalima globoti. Ar aišku jums?

Nuomone

Nuomone portretas
Ne vienas neuzaugom be plekstelejimo per uzpakali ar per rankas.Ir ne vienas netapome invalidais.Vaika reikia drausminti jei geruoju nesusikabi manayžu galima ir per nagus.Juk visokiu vaiku seimoj buna .Vienas kunigas ,kitas banditas ir auklejimas ...vienodas.Ir nereikia cia taip jau ,kad negalima knepstelti vaiko.Jei mokykloj mokytojas papesdavo uz ausies ar suduodavo per rankas tai ne vieno nesulauze.O dabar mokytojas isvestas is kantrybes tokiu kurie zino,kad jiem nieko negali padaryti ir stipriau papeses sulauze ranka.Tai suprantu ta mokytoja.Turiu mokytoju ir ivairiu vaiku ateina i mokyklas.Su vienu gali susikalbeti vienaip ,o su kitu ir balsa pakelti reikia.O reiketu ir berzines koses ir reiketu pacius tevus aukleti.

 portretas
Dabar pasikvieskite vaiko teisiu valdininkelius ir eilini karta papasakokite, kokius stebuklus daro nesmurtine auklejimo sistema, kokie laimingi is tevu paimti vaikai, augantys pas globejus, ir taip toliau.

Skirkite globėja nuo globotojo

Skirkite globėja nuo globotojo portretas
Čia globėja is vaikų namų vaiką globojo. Kombinezonas pretekstas daužyti vaikui per rankas? Vasarą nėr kombinezono tai per nosinaitę gal mušti? Juk ne per nuoga ranka, vaikui žymių neliks, tai kad skauda, nes muša žmogus kuriuo tiki ir pasitiki kad neskriaus... Širdį reikia turėti ir nereiks per kombizonus mušti.

Taip tokia mano nuomone bobutes.

Taip tokia mano nuomone bobutes. portretas
Stai kam atiduodami globoti atimti vaikai.Norejo Kaune is normalios kaip skaiciau ziniasklaidoje uz per kombinzona mamai uzmetus norint sutramdyti vaika.Tai didziausias nusikaltimas,kur mama buvo pavadinta isgerusia,ir pasodinta i dabokle uz nieka.Buvo smeiziama ivairiais budais,kad vaiku teisiu darbuotojos isliktu teisios.Galimai ir dabar nesibaigia ERgles byla.Juk prokuratura siekia is seimos priteisti didele suma pinigu uz nieka.Jei butu uz ka tai butu parasyta .Kaip nepagalvosi,kad Lietuvoj vyksta prekyba vaikais.Juk sitiek nesamoniu pridaryta.Sedi ponios siltam kabinete ,o nesirupina,neoadeda seimom kurios nesugeba tvarkytis.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių