Teismas pratęsė suėmimą dviejų merginų nužudymu įtariamam Benui Mikutavičiui Pereiti į pagrindinį turinį

Teismas pratęsė suėmimą dviejų merginų nužudymu įtariamam Benui Mikutavičiui

2026-03-05 15:49

Kauno apylinkės teismas iki birželio pradžios pratęsė suėmimą dviejų merginų nužudymu įtariamam Benui Mikutavičiui, BNS ketvirtadienį patvirtino teismo atstovė Inga Ramanauskaitė.

Benas Mikutavičius
Benas Mikutavičius / Aurimo Barkausko nuotr.

„Vasario 27-osios nutartimi teisėja (...) pratęsė suėmimą trims mėnesiams, nuo kovo 5 iki birželio 5 dienos“, – nurodė teismo atstovė.

Jos duomenimis, tyrimą kontroliuojantis prokuroras Darius Jakutis tokio griežčiausios kardomosios priemonės termino prašė remdamasis trimis pagrindais.

Kaip rašė BNS, teisėsauga įtaria, kad 1996 metais gimęs B. Mikutavičius gruodžio 4-ąją Kaune nužudė 2003 metais gimusią savo pusseserę ir 2001 metais gimusią nekilnojamojo turto brokerę.

Vyras padedant kauniečiams sulaikytas gruodžio 5-osios vakarą, o kitą dieną teismas jį leido suimti trims mėnesiams.

Teisme skiriant kardomąją priemonę B. Mikutavičius prisipažino iš dalies. Prokurorė tuomet sakė, kad vyras neneigia kaltės dėl jam inkriminuojamų nužudymų.

B. Mikutavičiui gruodžio pabaigoje skirta psichiatrinė ekspertizė, ji atliekama Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos Utenos ekspertiniame skyriuje.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Mėslita-Signal

Dar šito gyvio nenuteisė? Kas neaišku?
1
0
Rūtenis

Matyt ieško ligos, kurios nė nebuvo ir nėra, pasiklausykite įrašą su savo dar nenužudyta pussesere, oho koks šnekus, oho koks iškalbus, oho koks ekspresyvus ir galvos nebuvo nulenkęs ir dar ne rolėje sutrikusio. Šiaip tokius dvikojus padarus reiktu slėpti 2 metrų gylyje ir nedelsti.
2
-1
Visi komentarai (2)

Daugiau naujienų