Už „Akropolyje“ surengtą šou skandalingajam kauniečiui gresia nekukli bauda

Antanas

Antanas portretas
Lietuvoje viksta tautos genocidas, viksta zmoniu isnaikinimas. Tai yra samoningas ir apskaiciotas veiksmas. Medicina isreguliota, ekonomika sunaikinta, mokesciai nuolat auga. Tokio spaudimo skiepitis nera ne vienoje salije aplinkui.

piemene

piemene portretas
valdziukei GP nekainavo net karves , o baudu prisirinks visai bandai. Nebutu kancervatoriai jei nepasipinigautu

Tai

Tai portretas
Ta celofana senai reikejo uzdaryti uz kenkima Lietuvai

To Dab

To Dab portretas
Kaušas atsilupes, tavo skiepai nėra patvirtinti,sutrikus sveikatai dėl skiepo niekas nekompensuoja, net ir mirties atveju.Vaikšto jis drąsei su susilpninta imunine sistema! Boba guminė irgi geriau "daryt" nesusirgsi jokia liga ane, o malonumas tokiam kaip tau bus tas pats... nes tokie kaip tu esat savanaudžei "svarbu, kad AŠ neužsikrėsiu" pats nežinau kuom, bet svarbu AŠ!!! SKIEPAI neapsaugo nuo kitos atmainos!

Neeee,

Neeee, portretas
dar celofanas liks.

Rašiusiam

Rašiusiam portretas
Ko tu toks aštrus? Gal kepurę išaugai, galvą veržia? Nėra jokio Covido, o visiems ne vakciną leidžia, o ateivių genus. Nebijok, visus skiepytus ateiviai ir pasiims, liksi tik tu ir tavo bulvės...:)

>>>Atsakymui

>>>Atsakymui portretas
Neūbauk kaip bezdžionė vakcinuotas mutantinis išpera, ir slėpkis po pernykščiais lapais užčiaupęs srėbtuvę. :DD Itariau kad koks nuoplauka, atrašys. Pasiskaityk išsamius mokslinius mokslininkų tyrimus ir kokias žalas sukels skiepai. Kaip viską slepia, tie kurie valdo kai kuriuos valstybių prezidentus, gal musonai, ar dar kokie sulindę pogrindžiuose. O tu kaip eksperimentinis graužikas, kiek riboto mastymo. Dar paminės mano žodžius kurie prisileido to sintetinio mėšlo, kuris niekur nedings. :DDD Eik prižiurėk savo mamą.

Atsakymas rašusiam

Atsakymas rašusiam portretas
Turbūt mama tave vežimėjyje per smarkiai supo... ...užpurtė. Nusikask bulves ir saugokis mumijų:)

Klausimas

Klausimas portretas
Ar jau renkami pinigai celofanui už šį cirko numerį, jeigu taip, kokiam bobikui reikia pervesti?

rašusiam >>> Dab

rašusiam >>> Dab portretas
deja deja žmogysta tu neišliksi esi užnuodytas mutantas. Tau tas skiepas labai liūdnai atseikės. Gali savo GP į užpakalį susikišt modifikuotas zombi. Tu čia kalbėk už save, nes nesiskiepijusių kur kas daugiau. Tokie kaip perplautom smegeninėm galvojantis jau skiepa gavai ir busi saugus. :DDDDD Šūdą iš savo smegeninės išsikratyk. Lgbt ir yra vakseriai pasiskiepyję net fb pasiskelbę su vaivorykštėm jau pasiskiepyję profilio nuotraukuose. Laikui bėgant pavirsi daržove ar tiesiog supanašėsi į mumiją galėsi tik gulėti nevykėli pasigiriantis. :D

Dab

Dab portretas
Jaučiuosi puikiai, kai vaikštau po didelį prekybos centrą, kur nedaug žmonių, jokių eilių ir idiotų, kurie neturi GP:) Jaučiuosi daug saugiau. Būtų dar geriau, kad apie antivakserius niekas nerašytų ir jų nerodytų per TV. Jų kalba, logika (tiksliau jos nebuvimas), dėmesio troškimas labai primena LGBT veiksmus, paradus ir pan. Delta atmaina tikriausiai atsirado būtent tokių nenormalių individų skaičiaus sumažinimui. Natūrali atmaina, išliks paskiepyti!

Anonimas

Anonimas portretas
VIENAS IS DAUGUMOS DALBAJOBU.

Anonimas

Anonimas portretas
Vau,koks demesis tam klounui. Jam gi to ir reikia.

Anonimas

Anonimas portretas
celofanai,lobovai,astros, paleckiai,agurkichai ir kitas dumblas...

mano nuomone

mano nuomone portretas
tiras išpi*tašiknis...

Kawenskas

Kawenskas portretas
Kas per BAUGINIMAS žmonių vėl. Nubausti, uždrausti, suvaržyti!!! Valdžia=0.Tik ir moka persekioti paprasta žmogelį...Kokia dar ekstramalioji padėtis??? Malačius Antanas, kad savo teises gina!

Irmis

Irmis portretas
Tegul tas durnelis dziuvesius ruošia.Zuliko vieta kaleime

Jonas

Jonas portretas
Gaila,kad zoologijos sodas uždarytas.

taigi

taigi portretas
Raudonieji kchmerai akinius nešiojančius žmones žudydavo , žydrieji Lietuvos kchmerai tiesiog persekioja, baugina ir neteisėtai suvaržo pilietines teises.

S.S.S.

S.S.S. portretas
ir kur tas šou? Žmogus nei ką nors apgavo, nei pateko kur norėjo? Iki tos vietos patenka visi žmonės, kurie neturi GP yra apgręžiami. Tad jeigu patenka visi žmonės, pateko ir jis. Po to sulaukė savo prekių ir išėjo. Tai kur tas šou? Kad filmavo? Ar eilinį kartą "žurnaliūgos" nori padarysi sensaciją iš nieko?

Zenius

Zenius portretas
Varpačiulpiai su tais savo pasais tuoj gaus galvon, valinkit iš prekybcentrių py de rų zmejos! Aš jum kai patrikinsiu pasus tai nieko nereikės!!!! Antiek puspročiai kad rankaspradeda niežėt.

idomu

idomu portretas
> Ttriuši egi, įdomų už ką ta bauda, kad ėjo atsiimti akinių ? :)))) Oi triuši, triuši :)

Klaustukas

Klaustukas portretas
Gal baikite meluoti. Antanas pats iškvietė policiją. Ir kodėl privokacija? Ar žmogus negali atsiimti savo daikto? Melagių portalas.

Egis

Egis portretas
Ot gerai. Nu bet nieko, celofaniuko pasekėjai tuoj sumes ant baudos. Tas bušavoja, gauna baudas o žiopliukai sumoka už jį :D

?

? portretas
Ir kodėl debilai negydomi?

Žilvinas Račkom

Žilvinas Račkom portretas
Galiu išgelbėt Lietuva

To tam

To tam portretas
Siūlyčiau ir tau mažiau žiūrėti you tube ar FB filmukų, proti ges iš busi. Nes dabar tavo tupumas liejasi per krastus6

Arvys

Arvys portretas
Dabar žodis celofanas taps sinonimu žodžiui idiotais. Jis įkūnija idiotizma.

realiai

realiai portretas
Realiai, žmogus pasitikrino regėjimą ir užsisakė akinius, kadangi rega prasta, tai užsisakė juos pagaminti ir su viltimi ėjo pasiimti pagamintų akinių, bet buvo kažkokių gestapininkų pastumtas , neįleistas į akinių parduotuvę ir negalėjo kinių atsiimti. Lietuvoje aparteidas ar žydrai raudonūjų kchmerų režimas?

XX FAKTOR

XX FAKTOR portretas
uz konstitucijos pazeidimus sodins ar konstitucijos jau ner anarhija teissiviespatauja

Tam

Tam portretas
Asilui,kur Celofanas valstybę apvaginėjo,o gal tu papasakok kaip dabar gaidžių valdžia apvaginėja,kokias aferas daro,kaip verčia avinais tautą.Gal mažiau delfio veiziek šiūpeli.Suskiepyjo avinus,o paskui atsakomybės niekas neptisiima ir vis daugiau info apie skiepų žąlą,mirtis nuo jų,bet avinam vistiek yra gerai.

Zenius

Zenius portretas
Kokia dar bauda, kad kovoja už diskriminacijas? Tuos išsigimėlius su pasų reikalavimais daužyt per snukius. O ta storą u r o d ą greit paguldyčiau. Lauk n a c h u i tuos pasus. Visi griebkim ir per jėga apsiprekiaut kur norim ir kada norim. Ar mižniai esat?

Raimis

Raimis portretas
Palyginus su pernai metais yra šiokia tokia pažanga - pernai antivakseriai rėkė, kad Covid 19 iš vis nėra, dabar bent pripažįsta. Tik pradėjo rėkti apie savo pažeidinėjamas teises. Ir pernai dėl visų blogybių buvo kaltas Veryga, o šįmet kažkodėl Landsbergis...
Anonimas portretas
Nieko baisaus , šeimininkai sumokės už šuniuko amsėjimą.

totalitarines salies bruozas

totalitarines salies bruozas portretas
Policijai pranese vienas PRAEIVIS...

GP

GP portretas
Galėjo sugalvoti kinečiai, fašistai ir puskvailiai

Ale

Ale portretas
Kiek avių vaikšto su avių pasu ir tuo didžiuojasi ir vaidindami,kad rūpinasi kažkuo,o realiai yra pamauti ant kuolo ir tik laiko klausimas ar ilgai tuo džiaugsis.Per tokius avinus ,supisto varžto nebenusipirksi be avies paso.O Celofanas šaunuolis,daugiau tokių reikia.

Dovydas prieš Galijotą

Dovydas prieš Galijotą portretas
Tie kurie pasisako už bausmes tokiems žmonėms yra vergų vergai ir tamsuoliai. Būtent tokie 1941 m. žmones į Sibirą trėmė, laikė save labai progresyviais, priešakinio mąstymo. O naciams atėjus žydus šaudyti skubėjo, už tai Reicho piliečių pasus gaudavo. Mažai apie tai pas mus rašo arba tiksliau visai nerašo. O kuo viskas baigėsi ? Pasirodė, kad ir tie ir tie buvo viso labo niekšeliai idiotai. Dabar lygiai tas pats . Nors gydytojai sako, kad daug kartų naudojama kaukė nesaugo nuo užkretimo - vistiek nešiokit. O skiepas tik pačiam žmogui suteikia galimybę lengviau persirgti - vistiek skiepykites, nes tai neša milžiniškus pelnus. Palikit tą Antaną ramybėje. Visų neiššaudysit, kaip sakė bolševikai 1918 m.

>>>Raimis

>>>Raimis portretas
Tamsi motina tavo gimdo tokius daunus vergus

Tomas

Tomas portretas
Žmones,neikite į tuos Ekropolius,apsipirkite kitur.Kur jie desis be piorkeju,bonkrutuos ir vel būsime laisvi.

O ar nenori šis "kovotojas už teisybe" celofanas

O ar nenori šis "kovotojas už teisybe" celofanas portretas
o teisingiau sukčius ir kriminalinis nusikaltėlis visiems papasakoti kaip jis apvaginėjo Lietuvos valstybę ir Lietuvos piliečius?........

AKSIOMA

AKSIOMA portretas
Kuo didesnis pašlemėkas tuo daugiau nuotraukų. Tokia mūsų spaudosrealybė.......

nu bet rimtai

nu bet rimtai portretas
tycinis provokatorius ir chaoso kelejas, tikrai galima toki graziai supakuoti kelioms paroms, gal tada ateis i prota, kad jo teises pazeidzia ne prekybos centras, kuris laikosi istatymu, o istatymu leidejai, pas juos ir turetu kreiptis visi nepatenkintieji, o ne kelti dramas parduotuvese, kurios tik priverstos laikytis galiojanciu istatymu

Arkliavagis Blinda

Arkliavagis Blinda portretas
Raimis (komentatorius) ir visi i jį panašus, bent kiek pasidomekyte tikrais faktais o ne tv ar kita propaganda, is tikro parodo "BUKUMA" ir NUOSAIKU PADLAIZAVIMA, SUBINES LAIZYMA simonykei, gabriui, na patogu, sutaupo popierių.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Ramybės, tiktai ramybės! Jūs skaitėte propagandinį skiedalą. Jokios neteisėtų veiksmų Kandrotas nepadarė. Jei būtų veržęsis per jėgą ar apgaulės būdu patekęs į vidų, tada taip. Suprantu, kad mūsų propagandistai turi užsakymą diskredituoti Šeimų maršo organizatorius, bet, vyručiai, nerašykit tokių niekų, nebūkit idiotai!

Raimis

Raimis portretas
Su Celofano išsidirbinėjimais teiėsauga taikstosi. Įdomu kas yra jo "stogas" valdžioje?

1

1 portretas
Ant kiek zmones laiko nemastanciais kai pas mus negalejai nuvaziuoti i kita savivaldybe pas diktatoriu uz sienos koncertuose pilnos sales zmoniu be kaukiu...

su pasu

su pasu portretas
Vikstau po centrus kaip normalus zmogus,-tylu,ramu ,vietos daug.Kazkur toli sunys loja,- kaip kaime

Petras

Petras portretas
Lochas tas Celofanas!

Tomas

Tomas portretas
Pradžiai turėtų įrodyti kad jis sirgo, ir tik tuomet reikšti įtarimus dėl galimai sukelto pavojaus kitiems asmenims. O jei buvo sveikas, tai apie kokią grėsmę kalbame?

žilvinas rackom

žilvinas rackom portretas
šaunuolis paraše teisybe

Dana

Dana portretas
Mano akyse Antanas didvyris, kad priešinasi, kad kovoja už mus visus, uz mūsų laisvę ir teises.

rucyzna

rucyzna portretas
atsilupes

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
kaip GALIMYBIŲ pasų tikrintojai gyvena ? :)))))))) kojytes skauda ? pertraukėlės pagal įstatymą būna ? su pampersais ? o jei jų neliktu ? kas įvyktu ? akropolis ir kiti turėtu užsidaryti

Lordad

Lordad portretas
Na ir už ką jo laukia bauda,? Dėl kvailų valdžios nutarimu kenčia žmonės,reikia juos bausti,kas aplamai vyksta?

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
policija tai gauja kuri bando šakotis , nes yra vienos pusės šalininkė tai yra skiepyta . O toliau taip : girto blaivumą tikrinat ? čia tas pats tik policijos gauja neatiliko to ką privalėjo kad reikšti kažkokius kaltinimus . Taip pat paskiepyti asmenys yra DIDESNI VIRUSO PERNEŠĖJAI ir platintojai . Taip kad galit nusivalyti išangę su savo nusikalstamais įstatymais ar nusikalstama veikla prieš asmenis , jei nemokate elgtis kaip priklauso .

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Bet kiek daug vakcinuotu baudžiauninku....

Anonimas

Anonimas portretas
Nėra jokio įstatymo, yra tik vyriausybės nutarimas kuris prieštarauja tiek LR įstatymams, tiek LR Konstitucijai.

manau

manau portretas
Avys jūs avys, kai stovėsite eilėje 12 ar 16 injekcijai bliausit kaip skerdžiamos, nes realiai kailį dirs.

Ot

Ot portretas
Geraj. Cirkas - brangus :DDD

viesas oficialus policaju susidorojimas

viesas oficialus policaju susidorojimas portretas
su lietuvos pilieciu , remiantis y antikonstitucinius ,,,,istatymus,,, kazkieno rasytais , niekieno nepatvirtintais --- tai paprasciausias Huntos uzgrobusios valdzia -ju jegos strukturu vygdomas pilieciu prievartinis apiplesimas ir reketavimas

anonimas

anonimas portretas
Su tuom baudom tai ne itin kas ...- nelabai pažangus pirmokas bet koki teisėja i vieta pastato ...

jaronimas

jaronimas portretas
Kad sukurtas planas tai ir taip daugumai aisku.Del to ir neleido pseudo pasauline sveikatos organizacija kartu su kinais daryt issamesniu tyrimu.Po kazkiek metu viskas isaiskes tik klausimas ar galiama bus patraukt atsakomyben kas tai padare.Nes kaip Lietuvoje taip ir pasauli yra nelieciamieji.Kaip pavyzdys zurnalisto Kasogni nuzudymas Saudo Arabijos konsulate Turkijoi.Zurnalistai dideliu burbulu pripute taciau tuom ir ...baigesi per daug turtinga salis,O dar ginklu pirkimas is Jungtiniu Valstiju uz milijardus doleriu.

tai

tai portretas
Corona egzistuoja, tai sezoninis virusinis gripas sukeliantis kiek didesnes komplikacijas nei įprastas tik todėl, kad žmogaus imuninei sistemai jis neįprastas. Apskritai, serga , platina ar miršta tiek skiepyti, tiek neskiepyti, stebėtina, kuo daugiau paskiepytų, tuo didesnis sergamumas ( Izraelis ar Islandija puikus pavyzdys). Dabar ir Lietuvoje daug daugiau susirgimų nei pernai tokiu pat metu, nors pernai nebuvo nei vakcinos , neik 70 procentų vakcinuotų gyventojų. Kalba ne apie virusą, o apie pamatinių žmogaus teisių bei Konstitucijos pažeidimus, segregaciją, bauginimus ir persekiojimus. Sveiki sugrįžę į totalitarinį - stalinistinį sovietmetį.

Baranas

Baranas portretas
Pridurkas neturi kur pinigu deti tai ir pildo biudzeta ,daugiau tokiu durniu

to tai

to tai portretas
Tai gal jums taip pat nenurodinės ,,režimas", kad norint automobilį vairuoti, reikia turėti teises, o norint duonos nusipirkti, reikia kasoje susimokėti? Pandemiją įveiksim tik skiepais. Bet, aišku, gal jūs iš tų, kuriems korona neegzistuoja, čia tik Sorošo ar dar kieno sukurtas planas.

tai

tai portretas
> Išgerkite raminančių, jums po trečio skiepo pasiutligė išsivystė. p.s. režimas nenurodinės, kada ir kuriame optikos salone man pasitikrinti regėjimą ir užsisakyti akinius.

To atsakymas tai

To atsakymas tai portretas
Taikliai. Kliedi eilini karta celofanas-provokatorius. 101% procentu uzsisake tai dienai akinius. Visi puikiai zinom jo viesa nuomone apie skiepus, tai gali nekliedet, kad neturi galimybiu pasiskiepyt. Plius ir su kitu dokumentu gali laisvai ta skiepa gauti, pvz, kad ir vairavimo teisemis, juk automobili jis vairuoja…

tai

tai portretas
> Pastebėjau, kad dabartinį režimą ir jo paklaikusius šalininkus vis kažkas puola, vis kažkokios provokacijos vaidenasi, gal jūs kreipkitės į Verygą , tik ne kaip politiką, o kaip mediką.

Hihi

Hihi portretas
Pidaru_letuVa........

Atsakymas tai

Atsakymas tai portretas
Jis specialiai užsisakė Akropolyje akinius tai dienai, žinodamas, kad nepateks į prekybos centrą be GP. Tai - provokacija. Optikos salonų yra ir ne prekybos centruose, galėjo ten užsisakyti. Dar po to verkė, kad negali pasiskiepyti, nes paėmė policininkai per sulaikymą jo asmens dokumentą. Tai nereikia nusikaltimų daryti, ir niekas nepaims. Juokdarių karalius, ne kitiap

tai

tai portretas
Už ką bauda? Už tai, kad norėjo atsiimti užsakytus akinius? LT režimas jau nesiskiria nuo raudonųjų kchmerų.

Ne svetimšalių provokacijoms

Ne svetimšalių provokacijoms portretas
Celofanas yra provokatorius važinėjantis belotusiška mašina už batkos babkes,nepavyks vatai sugriauti Lietuvos.

Jonas

Jonas portretas
Greičiau tą Celofaną uždarytų į kalėjimą, juk jau nuteistas už finansinius nusikaltimus. Jau atsibodo jo nesąmonės. Galės kameros draugui aiškinti apie savo teises

Užuojauta likimo nuskriaustam celofanui-Kandrotui

Užuojauta likimo nuskriaustam celofanui-Kandrotui portretas
matomai jį kūdikystėje ar tai mama, ar tai kas nors kitas vis išmesdavo visą laiką iš rankų ant žemės ir vis ant galvos.........štai dabar ir viso to pasekmės ant protelio.......arba vis norisi šitam apipešiotam žvirbliui paskraidyti ereliu, bet kaip sakoma gimęs šliaužioti, skraidyti negali.........

tik nereikia gąsdinti tom baudom

tik nereikia gąsdinti tom baudom portretas
Policija gali išrašyti ką tik nori, bet teisme reikės realiai įrodyti, kad buvo pavojus užkrėsti. Pvz žmogus sirgtų tuberkulioze... o čia - nei patys vietoje buvo, jokio tyrimo neatliko, niekas niekuo gi neserga - koks dar užkrėtimas ? Rašinėtojai ...

rašeivos

rašeivos portretas
Ar dar neišsiblaivėt, kad visiškus kliedesius rašote? Nesivarginsiu argumentuoti autoriaus nesąmonių. Nejuokinkit skaitytojų, nes po tokių rašliavų jų gali nelikti.

Riaušėm ne

Riaušėm ne portretas
Rodos mažas gabaliukas celofano o kaip dvokia.

Adva"kotas \\\\\\.../////

Adva"kotas \\\\\\...///// portretas
Tas "pasas" niekinis,popieriuka užpakaliui nusivalyti tai nusikalyėlių išmislas pasipinigauti,tai kokia gali būti bauda.Šiaurės Korėja,o gal dar ir baisiau ir kvailiau.

pagaliau

pagaliau portretas
visuomenės interesai riaušininkui pradeda veikti.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
autoriui su galva viskas gerai? Pats gerb. Antanas kvietė milicija ir kokios baudos gali būti taikomos, jei jis nebuvo įleistas.

AMŽIAUS AFERA

AMŽIAUS AFERA portretas
Fašistinė chunta siautėja toliau.tuo tarpu jos atstovai seime vakar prastūmė įstatymą,kuriuo Sodros pinigai,Lietuvos biudžeto pinigai galės būti laikomi užsienio sąskaitose,tai yra ofšoruoseŠimonytės vriausybei turėtų būt nedelsiant paskelbta APKALTA.

fntt

fntt portretas
šaunu
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių