Reikia skaityti laikraščius | kl.lt

Reikia skaityti laikraščius

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
janinai-

kas sunkiai dira, tas tiek neuždirba. nebent kokia viršininkė buvo kaip čekiukininkai. Kiek ašdirbau, jiper 10 metų tiek nepadirbs. Bet toikių sumų neturiu.
1
0
Janinai

Man, irgi pensininkei tie sukčiai skambina vos ne reguliariai. Lenda iš FB. Siunčia elektroninius laiškus. Net į namus kelis kart atėjo ,,skaitiklių tikrint''(bet neįleidau nesjų pažymėjimai kad ir per akutę bet buvo aiškiai suklastoti ) Puikiai žino kad aš pensininkė, kad gyvenu viena ir t.t. Nežinia iš kur. Nesmerkčiau šitos ponios atidavusios sumą galimai taupytą gyvenimo pabaigos svajonei-išlaikyt tokias ,,atakas"gana sunku. O kur dar jei turi puokštę ligų ir senatvinių simptomų (jų niekas nenori bet jie vistiek ateina) trukdančių ne tai kad susikaupt bet net greitai atsimint kur kas namuose yra?
8
-1
Patyręs

Dar viena "silpnųjų" grupė - žmonės, mokantys rusų kalbą. Apsimestų, kad nemoka - išvengtų problemų. O šiaip, žmonių neišprusimas kaip dirba policija, mokesčių inspekcija, kurjeriai ar policija irgi "kerta" per pinigus. Užjaučiu senus žmones
3
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

,,silpnoji''

grupė? "))))) Okupantai-,,silpnoji'' grupė??? Nejuokink. Jie, ar jų tėvai okupantai žudė, tėmė lietuvius,NEGAILĖJO jų. PUIKIAI turėjo galimybės išmokti lietuvių kalą,bet jie čia SAVĘ laikė šeimininkais, lietuvių kalba jiems- šiukšlė.
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

gerbtų

šališ, kurioje nugyvena amžių-kalbętų valstybine kalba, nebūtų to. Viena sena ruskė pareiškė-Зачем мне этот поганый язык ??? NEI lašo negaila šios ruskės.
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)