A.Skujytė iškovojo Europos sidabrą

2011-03-04 23:44
A.Skujytė iškovojo Europos sidabrą / AFP nuotr. – A.Skujytė (kairėje) gerai pasirengė Europos čempionatui.

Po pertraukos į daugiakovę grįžusi Austra Skujytė triumfavo Paryžiuje - Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate ji iškovojo sidabrą.

Penkiakovės pirmoje rungtyje – 60 m barjeriniame bėgime – lietuvė pasiekė asmeninį rekordą 8,60 sek. ir bendroje įskaitoje buvo aštunta. Antros rungties – šuolių į aukštį – varžybose A.Skujytė liko antra – 1,83 m ir pakilo į ketvirtą poziciją.

Jokių vilčių varžovėms Austra nepaliko rutulio stūmimo sektoriuje, o rezultatas – 17,53 m – yra geriausias Lietuvoje šį sezoną. Lyderės pozicijoje A.Skujytė išsilaikė ir po šuolių į tolį (6,25 m, 4-a vieta).

Lemiamos rungties – 800 m bėgimo – varžybose Austra finišavo trylikta (2 min. 26,54 sek.) ir su 4706 tšk. taškais užėmė galutinę antrą vietą.

Nugalėjo prancūzė Antoinette Ida Djimou Nana (4723 tšk.). Bronzos medalį pelnė olandė Remona Fransen (4665 tšk.).