„Athletic“ kyla trimis pozicijomis aukščiau

2011-04-05 11:20
„Athletic“ kyla trimis pozicijomis aukščiau / SCANPIX nuotr.

Vėlų pirmadienio vakarą Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse pasibaigęs 30-asis turas susiklostė be netikėtumų. Fernando Llorente vedamas Bilbao „Athletic“ klubas išvykoje nugalėjo lygos autsaiderę „Almeria“.

Rungtynių pradžia kur kas sėkmingiau susiklostė aikštės šeimininkams, kuomet jau 6-ąją minutę įvartį pelnė argentinietis Pablo Piatti, tačiau, maždaug po 20-ies minučių įmušto Ikero Muniaino įvarčio rezultatas tapo lygus.

Antrojo kėlinio pradžioje scenarijus apsivertė aukštyn kojomis. Šį kartą 52-ąją rungtynių minutę rezultatą savo komandos naudai persvėrė „Athletic“ komandos žaidėjas Gaizka Toquero, o dar po dešimties ji buvo padidinta saugo Pablo Orbaizo.

Mačo pabaigoje rezultatas nepakito, todėl nuaidėjus finaliniam arbitro švilpukui pergalę rezultatu 1 – 3 šventė „Athletic“ komandos futbolininkai.

Po šios pergalės „Athletic“ ekipa kyla net trimis pozicijomis aukščiau ir dabar turnyrinėje lentelėje rikiuojasi penkta, už nugaros palikdama Madrido „Atletico“, „Espanyol“ bei „Sevilla“ klubus.

„Almeria“ 1 – 3 „Athletic Bilbao“
6‘ [1 – 0] Pablo Piatti
29‘ [1 – 1] Ikero Muniaino
52‘ [1 – 2] Gaizka Toquero
61‘ [1 – 3] Pablo Orbaiz