A.Velička debiutinėse rungtynėse patyrė traumą

2009-08-19 12:55
A.Velička debiutinėse rungtynėse patyrė traumą / Futbolas.lt nuotr.

Anglijos antroje pagal pajėgumą lygoje "Coca-Cola Championship" vakar debiutavo naujasis "Bristol City" puolėjas Andrius Velička.

Debiutas lietuviui buvo itin nesėkmingas - sužaidęs kiek daugiau nei penkias minutes jis buvo pakeistas dėl gautos traumos, rašo futbolas.lt.

Vos prieš kelias dienas prie komandos prisijungęs puolėjas iš Lietuvos šio vakaro susitikimą pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio. 34-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais vilkintis Andrius savojo šanso sulaukė įpusėjus antrajam kėliniui - 64-ąją minutę.

Deja, puolėjas ant vejos praleido vos penkias minutes bei anglų publikos savu žaidimu sužavėti nespėjo - nes jau 69-ąją minutę dėl patirtos rimtos traumos buvo priverstas aikštę palikti.

Lietuvos rinktinės puolėjas pats nesėkmingai pastatė koją ir iš aikštės buvo išneštas neštuvais.

Traumos rimtumas turėtų paaiškėti po laukiančių tyrimų.

Mačą "Bristol City" laimėjo rezultatu 1-0, o pergalingą įvartį pelnė iki finalinio švilpuko likus dešimčiai minučių.