„Cavaliers“ pranoko L.Kleizos ekipą

2009-10-13 12:08
„Cavaliers“ pranoko L.Kleizos ekipą / Scanpix nuotr.

Nesunkią pergalę šiąnakt draugiškame mače iškovojo Klyvlendo „Cavaliers“ komanda. Ji savo aikštelėje 111:94 (31:25, 29:19, 30:21, 21:29) nugalėjo Lino Kleizos Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas buvo išaugęs iki 27 taškų (92:65), tačiau rungtynių pabaigoje „Olympiakos“ krepšininkams skirtumą pavyko kiek sušvelninti.

Pralaimėjusiems L.Kleiza per 26 minutes pelnė 16 taškų (8/15 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 0/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius bei 3 kartus prasižengė.

Klyvlendo ekipai Žydrūnas Ilgauskas per 21 minutę surinko 7 taškus (3/8 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė, praneša basketnews.lt.

„Cavaliers“: Danielis Gibsonas 15, Andersonas Varejao 13 (8 atk. kam.), J.J.Hicksonas 13, Shaquille'as O'Nealas 12, LeBronas Jamesas 12 (7 rez. perd.), Anthony Parkeris 10, Coby Karlas 10, Andre Barrettas 9.

„Olympiakos“: Linas Kleiza 16, Joshas Childressas 16, Yotamas Halperinas 14, Patrickas Baverley 11, Nikola Vujčičius 9.