D. Šernas Turkijos aukščiausioje lygoje įmušė 5-ąjį įvartį

2013-04-22 11:23
D. Šernas Turkijos aukščiausioje lygoje įmušė 5-ąjį įvartį / Scanpix nuotr.

Penktąjį įvartį Turkijos futbolo čempionate įmušė puolėjas Darvydas Šernas, o lietuvių „Gaziantepspor“ klubas XXX turo rungtynėse svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo šešioliktojoje pozicijoje esančią Stambulo „Istambul BB“ (33 tšk.) ekipą ir su 39 taškais pakilo į dešimtąją vietą.

Visą susitikimą nugalėtojų gretose žaidė vartininkas Žydrūnas Karčemarskas, o iki 85 minutės rungtyniavęs Darvydas Šernas 49-ą minutę padidino svečių persvarą iki 2:0.

Dar po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Dorge'as Kouemaha (45 min.) ir Abdou Razakas Traore (83 min.).

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiu pasižymėjo Samuelis Holmenas (70 min. iš 11 m baudinio).

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja šalies čempionas Stambulo „Galatasaray“ (62 tšk.) klubas, lenkiantis Stambulo „Fenerbahce“ (55 tšk.) vienuolikę bei Stambulo „Bešiktaš“ (49 taškai) futbolininkus.