Disko metikas A.Gudžius – penktas tarp „Kylančių žvaigždžių“

2010-09-29 16:39
Disko metikas A.Gudžius – penktas tarp „Kylančių žvaigždžių“ / Tomo Raginos nuotr. – A.Gudžius (dešinėje) su treneriu V.Kidyku.

Europos lengvosios atletikos „Kylančių žvaigždžių“ rinkimuose penktąją vietą užėmė pasaulio jaunimo disko metimo čempionas Andrius Gudžius.

Trenerio Vaclovo Kidyko auklėtinį tradiciniame lengvosios atletikos specialistų, žurnalistų ir sporto mėgėjų balsavime aplenkė trišuolininkas prancūzas Teddy‘s Tamgho, šuolininkas į tolį ispanas Eusebijas Caceresas, rutulio stūmikas lenkas Krzysztofas Brzozowskis ir 110 m barjerinio bėgimo meistras prancūzas Pascalis Martinot-Lagarde. Apklausos nugalėtojas T.Tamgho šį sezoną triumfavo pasaulio uždarųjų patalpų čempionate Katare. Šiemet A.Gudžius planetos jaunimo pirmenybėse Kanadoje iškovojo aukso medalį, nusviedęs diską 63 m 78 cm.

Tarp merginų „Kylančių žvaigždžių“ konkursą laimėjo Kroatijos disko metikė Sandra Perkovič.