D.Motiejūno rezultatyvus žaidimas komandai atnešė pergalę

2012-03-14 15:29
D.Motiejūno rezultatyvus žaidimas komandai atnešė pergalę / Scanpix nuotr.

Antrą pergalę trečiosiose Lenkijos vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo lyderių grupės (1-6 vietos) turnyro rungtynėse iškovojo ir į trečią vietą pakilo čempiono titulą ginantis Donato Motiejūno Gdynės „Asseco Prokom“ (surinktų taškų ir rungtynių santykio koeficientas - 1,667) klubas, antradienį namuose po pratęsimo 92:84 (18:18, 16:20, 17:12, 24:25, 17:9) įveikęs antroje vietoje esančią bei Dainiaus Adomaičio treniruojamą Slupsko „Energa Czarni“ (1,704) komandą su Mantu Česnauskiu.

Donatas Motiejūnas nugalėtojams pelnė 21 tašką ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Jerelui Blassingame'ui, kurio sąskaitoje 22 taškai.

Per 35 su puse žaidimo minutės puolėjas iš Lietuvos prametė abu tritaškius, pataikė 9 dvitaškius iš 16 bei realizavo 3 baudų metimus iš 5. Be to jis po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei kartą prasižengė.

15 taškų prie pergalės prisidėjo Przemyslawas Zamojskis.

M. Česnauskis į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 13 taškų, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir dusyk prasižengė. Per 26 minutes jis pataikė 1 tritaškį iš 2, 3 dvitaškius iš 6 bei visus 4 baudų metimus.

Rezultatyviau už Lenkijos pilietybę turintį krepšininką iš Lietuvos pralaimėjusiųjų gretose žaidė Davidas Weaveris (17 tšk.) ir Darnellas Hinsonas (16 taškų).

Pirmauja turnyre Sopoto „Trefl“ (1,778) komanda su Sauliumi Kuzminsku, o Giedriaus Gusto Zgoželeco „PGE Turow“ (1,630) ekipa smuktelėjo į penktąją poziciją.