D.Rasimovičiūtei - Europos čempionato sidabras

2010-03-02 21:09
D.Rasimovičiūtei - Europos čempionato sidabras / delfi.lv nuotr.

Estijoje prasidėjusiame atvirajame Europos (iki 26 metų) biatlono čempionate sidabro medalį iškovojo Vankuverio olimpiados dalyvė Diana Rasimovičiūtė.

Lietuvos sportininkė 15 km asmeninių lenktynių keturiose ugnies linijose prašovė tik kartą ir užėmė antrąją vietą, distancijoje sugaišusi 50 min. 51,9 sek. D.Rasimovičiūtė 37,9 sek. atsiliko nuo 23-ejų vokietės Kathrinos Hitzer. Bronzos medalis įteiktas 22-ejų vokietei Franziskai Hildebrand, kuri prašovė du kartus ir lyderei pralaimėjo 1 min. 7,1 sek. Varžybose dalyvavo 55 sportininkės.

Šeštąją vietą vaikinų 15 km asmeninėse lenktynėse užėmė Mindaugas Kavoliūnas, kuris šaudykloje suklydo 2 kartus ir 3 minutes 43,5 sekundės pralaimėjo auksą iškovojusiam rusui Andrejui Turgenevui. Sidabrą iškovojo ukrainietis Andrejus Vozniakas, o bronza tenkinosi prancūzas Remy'is Borgeot'as.

Kiti lietuviai šioje distancijoje gerokai atsiliko nuo lyderių. Tomas Kaukėnas buvo 34-asis, Karolis Dombrovskis - 48-asis, o Andrius Timochinas tarp 58 rungties dalyvių (startavo 59) liko 51-asis.

Vyrų 20 km asmenines lenktynes Karolis Zlatkauskas baigė 55-asis, o Eivydas Musteikis tarp buvo 65 finišavusių (startavo 67) buvo 58-asis. Europos čempionato auksas atiteko vokiečiui Christophui Knie, aplenkusiam ukrainietį Olegą Berežnojų ir rusą Aleksejų Volkovą.