D.Šakinis vienetų varžybose iškopė į aštuntfinalį

2012-03-15 18:51
D.Šakinis vienetų varžybose iškopė į aštuntfinalį / Tomo Lukšio (BFL) nuotr.

Lietuvos keturiolikmečiams tenisininkams ketvirtadienį Turkijoje startavusio Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) rengiamo Rytų Europos čempionato (ITF/Tennis Europe Development Championships Week 1) pradžia susiklostė permainingai.

Berniukų vienetų varžybų pirmame rate Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis Domantas Šakinis 7:6 (7:1), 6:3 įveikė Maksimą Mičkovičių iš Juodkalnijos ir iškopė į aštuntfinalį.

Tuo tarpu vilnietis Emilis Rusakevičius (sporto klubas „Notas“) šešioliktfinalyje 3:6, 0:6 pralaimėjo septintai turnyro raketei estui Kristjanui Tammui bei tęs kovą dėl 17-24 vietų.

Merginų vienetų varžybas nesėkmingai pradėjo Vilniaus teniso akademijos auklėtinė Gabija Druteikaitė, kuri šešioliktfinalyje nesugebėjo rimčiau pasipriešinti šeštajai raketei Valerijai Gorlac iš Estijos - 1:6, 1:6.

Paskutinė Lietuvos rinktinės narė - palangiškė Emilija Kravtaitė - pirmo rato mačą žais ketvirtadienio vakarą, o lietuvaitės varžove bus ukrainietė Natalija Malenko.

Teisę žaisti Rytų Europos keturiolikmečių čempionate D. Šakinis, E. Rusakevičius, G. Druteikaitė ir E. Kravtaitė iškovojo vasario pabaigoje Vilniuje vykusiame atrankos turnyre.