Dziudo rinktinėse - dešimt kauniečių

2009-01-06 14:08
Dziudo rinktinėse - dešimt kauniečių / judo.lt nuotr. E.Žilinskas (kairėje) pernai tapo Europos jaunimo vicečempionu.

Pagrindinės 2009-ųjų varžybos Lietuvos dziudo meistrams bus Europos ir pasaulio čempionatai.

Senojo kontinento pirmenybės vyks balandžio 23-27 d. Tbilisyje (Gruzija), o pajėgiausi planetos dziudo imtynininkai rugpjūčio 25-30 d. susirinks į Roterdamą (Olandija).

Lietuvos dziudo federacijos (LDF) patvirtintose šalies rinktinėse - 10 Kauno atstovų.

Moterų komandai atstovaus trenerių D.Novikovienės ir L.Dudėnienės auklėtinės Gintarė Micytė (svorio kategorija iki 57 kg), Giedrė Šileikaitė (iki 70 kg), Raimonda Gedutytė (iki 78 kg) ir Sandra Jablonskytė (daugiau nei 78 kg).

Vyrų ekipoje - trenerių V.Sinkevičiaus, P.Vinciūno, J.Imenicko ir A.Valionio auklėtiniai Vytautas Skilinskas (iki 66 kg), Karolis Bauža (iki 90 kg), Marius Labalaukis (iki 100 kg) ir Marius Paškevičius (daugiau nei 100 kg) bei Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos atstovai Šarūnas Urbas (iki 90 kg, tr. E.Bunevičius, R.Balta) ir Egidijus Žilinskas (iki 100 kg, tr. R.Gricius).

Pernai E.Žilinskas Kroatijoje įvykusiame Europos jaunimo (iki 23 m.) čempionate iškovojo sidabro medalį, o M.Labalaukis užėmė 1-ąją vietą pasaulio taurės etapo varžybose Norvegijoje.