D.Zubraus klubas išsiveržė į priekį konferencijos pusfinalyje

2012-05-04 14:25
D.Zubraus klubas išsiveržė į priekį konferencijos pusfinalyje / Scanpix nuotr.

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos pusfinalyje iškovojo Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ klubas. Ketvirtadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 4:3 (2:1, 0:1, 1:1, 1:0) nugalėjo Filadelfijos „Flyers“ ekipą bei serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Pirmąjį pusfinalio mačą sekmadienį išvykoje „Devils“ varžovams pralaimėjo po pratęsimo 3:4 (1:1, 1:2, 1:0, 0:1), o antradienį svečiuose sugebėjo iškovoti pergalę - 4:1 (0:1, 0:0, 4:0).

Ketvirtadienio rungtynėse 33-ejų metų lietuvis per 23 su puse minučių trissyk metė į svečių vartus (2 metimai buvo netaiklūs), blokavo varžovo metimą ir per pratęsimą (68:23) gavo dvi baudos minutes.

Įvarčiais prie pergalės arenos šeimininkų gretose prisidėjo Patrikas Eliašas (12:33), Ilja Kovalčiukas (12:53), Zachas Parise'as (47:29) ir Aleksejus Ponikarovskis (77:21).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Braydenas Schennas (6:08), Mattas Carle'as (24:44) bei Danny'is Briere'as (51:04).

Ketvirtąsias Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes komandos Niuarke žais sekmadienį.

Kitame ketvirtadienio NHL pirmenybių mače Los Andželo „Kings“ klubas namuose 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) nugalėjo Sent Luiso „Blues“ ledo ritulininkus bei Vakarų konferencijos pusfinalio iki keturių pergalių serijoje pirmauja 3-0.