Edinburgo „Hearts“ patyrė apmaudžią nesėkmę

2009-08-24 14:04

Lietuvos verslininko Vladimiro Romanovo valdoma Edinburgo „Hearts“ komanda Škotijos futbolo čempionate patyrė apmaudžią nesėkmę rungtynėse su čempionu Glazgo „Rangers“ klubu 1:2.

Lietuviškasis klubas turėjo visas galimybes pasiekti net pergalę. 13 min. iš aikštės buvo išvarytas „Rangers“  žaidėjas Kevinas Thomsonas, o 31 min. Davidas Witteveenas taikliu smūgiu iš vietų pakėlęs „Hearts“ sirgalius, išvedė Edinburgo komandą į priekį 1:0.

Tačiau po pertraukos šeimininkams pradėjo nesisekti. 63 min. Lee McCullochas išlygino rezultatą. O paskutinę rungtynių minutę Krysas Boydas, aikštėje pasirodęs prieš kelias minutes, smūgiu nuo 11 m baudinio žymės išplėšė pergalę svečiams.

Susitikime, kurį stebėjo 16 300 žiūrovų, nežaidė Marius Žaliukas, o Arvydas Novikovas aikštėje pasirodė 69 min., pakeitęs vos 8 min. žaidusį Calumą Elliotą.

Tai buvo antroji „širdžių“ nesėkmė naujajame čempionate. Pirmajame ture Edinburgo klubas 0:2 svečiuose nusileido „Dundee United“ vienuolikei.