Eurolyga: pakartotas visų laikų rezultatyvumo rekordas

2013-01-05 13:27
Eurolyga: pakartotas visų laikų rezultatyvumo rekordas / (Scanpix nuotr.)

Fantastiškas rungtynes sužaidęs Bobby Brownas surinko 50 naudingumo balu, o Sienos „Montepaschi“ (2/0) ekipa „Top 16“ etapo rungtynėse svečiuose 98:92 (26:26, 19:25, 24:22, 29:19) įveikė be pergalių liekančią Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (0/2) komandą.

39 minutes aikštelėje praleidęs gynėjas pelnė net 41 (dvitaškiai 8/12, tritaškiai 4/6, baudos 13/13) tašką, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 12 pražangų, suklydo ir prasižengė po 2 kartus bei surinko net 50 naudingumo balų.

Šis rezultatas – rezultatyvumo rekordo Eurolygoje per vienerias rungtynes pakartojimas.

19 taškų prie pergalės pridėjo Viktoras Sanikidzė (8 atk. kam.), 9 – Danielis Hackettas.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Bojanas Bogdanovičius (31 tšk.), Bo McCalebbas (17 tšk.), Emiras Preldžičius (15 tšk.) bei Romainas Sato (11 tšk.).

„Olympiakos“ pranoko „Bešiktaš“

Pirmąją pergalę Eurolygos „Top 16“ etape iškovojo čempionės titulą ginantis Pirėjo „Oympiacos“ (1/1) klubas su Martynu Gecevičiumi, kuris F grupės rungtynėse namuose 77:64 (20:13, 17:14, 20:19, 20:18) įveikė be pergalių liekančią Stambulo „Bešiktaš“ (0/2) komandą.

Lietuvis buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštelėje nepasirodė.

18 taškų aikštės šeimininkams, kurie šiose rungtynėse pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės, pelnė Vassilis Spanuolis (7 išprov. praž.), 14 – Giorgios Printezis (tritaškiai 2/3), 9 – Kostas Sloukas, po 8 – Kyle'as Hinesas ir Aciu Law.

Stambulo komandoje išsiskyrė Danielis Ewingas (15 tšk.), Damiras Markota (14 tšk. ir 10 atk. kam.) bei Curtisas Jerrellsas (13 tšk.).

CSKA ir be S. Weemso įveikė „Alba“

Antrąją pergalę iš eilės Eurolygos turnyro „Top 16“ etape iškovojo Rusijos čempionė Maskvos CSKA ekipa, kuri svečiuose 75:57 (24:13, 16:15, 17:19, 18:10) įveikė be pergalių liekantį Berlyno „Alba“ klubą.

Svečiai, kurie šiose rungtynėse žaidė be lyderio Sonny Weemso, jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą ir po to varžovams priartėti jau neleido. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas pasiekė dvidešimties taškų ribą, o rungtynes CSKA laimėjo 75:57.

Po šios pergalės Rusijos čempionai pakilo į pirmąją E grupės poziciją.

Nugalėtojams 17 taškų surinko Milošas Teodosičius (tritaškiai 3/6), 15 – Nenadas Krstičius (baudos 9/10), 10 – Viktoras Chriapa (10 atk. kam.), 9 – Aaronas Jacksonas.

„Alba“ komandoje išsiskyrė Dashaunas Woodas (14 tšk.) bei Derrickas Byarsas (11 tšk.).