Eurolyga: „Regal FC Barcelona“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“ 69:55

Eurolygos ketvirtojo turo mačą Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai 55:69 pralaimėjo praėjusio sezono šio turnyro nugalėtojai „Regal FC Barcelona“ ekipai.

Tai buvo ketvirtoji iš eilės vilniečių nesėkmė Eurolygoje šį sezoną.

Komandos rungtynes pradėjo šiais starto penketais: „Regal FC Barcelona“ - V.Sada, J.Lakovičius, B.Ndongas, E.Lorbekas ir R.Grimau, „Lietuvos rytas“ - S.Babrauskas, J.Valančiūnas, A.Jomantas, K.El-Aminas ir K.Bajramovičius. Daugiau nei pusę pirmojo kėlinio abi varžovų ekipos buvo ne savo kailyje - klydo, netaikliai mėtė. Rezultatas augo lėtai - 4:4. Po pirmojo kėlinio 11:10 priekyje buvo vilniečiai. Antrasis kėlinys ilgokai vyko pagal panašų scenarijų. Pirmoji į priekį šovė „Regal FC Barcelona" - 24:17. "Lietuvos rytas" buvo priartėjęs - 27:23, bet tuojau pat tritaškį įsmeigė J.C.Navarro - 30:23, baudas įmetė B.Ndongas - 32:23, kontrataką baigė P.Mickealas - 34:23.

Pirmosios rungtynių dalies akcentai. Rezultatyviausi žaidėjai: P.Mickealas ir K.Perovičius po 9 taškus, J.C.Navarro 8 ir K.El-Aminas 10, J.Valančiūnas 6, M.Bjelica 3. Komandų rodikliai („Regal FC Barcelona" - „Lietuvos rytas"): tritaškiai - 3/9 (33 proc.) ir 0/7 (0 proc.), rezultatyvūs perdavimai - 9 ir 4.

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Ispanijos atstovai. Vilniaus ekipa pagaliau pataikė pirmą tritaškį, tačiau tai buvo menka paguoda - 46:32. Aikštės šeimininkai diktavo savo sąlygas ir ketvirtajame kėlinyje.

Rungtynių statistika. „Regal FC Barcelona" - „Lietuvos rytas" 69:55 (10:11, 24:14, 17:12, 18:18). P.Mickealas 16 taškų, K.Perovičius 12, T.Morrisas 10, J.C.Navarro ir E.Lorbekas po 8, B.Ndongas 6, R.Rubio 5, J.Lakovičius ir R.Grimau po 2/M.Bjelica 13, I.Miloševičius, J.Valančiūnas ir K.El-Aminas po 10, M.Gecevičius 8, K.Bajramovičius 4. Komandų rodikliai: dvitaškiai - 21/37 (56 proc.) ir 19/32 (59 proc.), tritaškiai - 7/22 (31) ir 2/18 (11), baudų metimai - 6/9 (66) ir 11/13 (84), atkovota kamuolių - 32 ir 29, perimta - 4 ir 8, rezultatyvūs perdavimai - 17 ir 13, klaidos - po 14.

Katalonijos ir Lietuvos ekipos kovėsi ne stipriausių sudėčių: „Regal FC Barcelona“ gretose nebuvo ir dar mažiausiai tris mėnesius nebus traumą besigydančio snaiperio italo Gianluca Basile‘s, o vilniečiams negalėjo padėti pėdą susižeidęs puolėjas australas Bradas Newley‘s.

Šiame straipsnyje: Lietuvos rytasEurolyga