Italijos taurę į viršų kėlė K.Lavrinovičius ir R.Kaukėnas

2011-02-14 12:04
Italijos taurę į viršų kėlė K.Lavrinovičius ir R.Kaukėnas / SCANPIX nuotr.

"Montepaschi" Italijos taurės nugalėtojais tapo trečius metus iš eilės. Turnyro finale Rimanto Kaukėno ir Kšyštofo Lavrinovičiaus komanda 79:72 (20:12, 14:24, 24:19, 21:17) pranoko Armino Urbučio Kantu "Bennet".

K.Lavrinovičius per 28 minutes pelnė 21 tašką (4/7 dvit., 3/3 trit., 4/6 baud.), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet suklydo 2 ir prasižengė 3 sykius.

R.Kaukėnas aikštėje praleido 22 minutes, surinko 11 taškų (4/7 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą bei prasižengė 4 kartus.

Nikos Zisis prie pergalės pridėjo 16, Marco Carraretto - 11, Davidas Mossas - 9 taškus.

Pralaimėjusiems Maartenas Leunenas (6 atk. kam.) ir Mike'as Greenas įmetė atitinkamai 16 ir 15 taškų.

A.Urbutis nebuvo registruotas susitikimui.