„Kaunas Triobet“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alytų“

2009-04-04 21:24
„Kaunas Triobet“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alytų“ / Ingos Juodytės nuotr.

Dėl galimybės patekti į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamąsias varžybas kovojusi „Alytaus“ ekipa prarado visas galimybes pasivyti Kauno „Aisčiai“ ekipą ir užimti aštuntą vietą. Šeštadienį alytiškiai namuose 90:97 nusileido „Kauno Triobet“ krepšininkams, praneša basketnews.lt.

Pirmasis kėlinys pasižymėjo rezultatyvumu. Abi komandos bendrai pelnė 58 taškus, o alytiškiai buvo priekyje - 31:27.

Artėjant didžiajai pertraukai, po Valdo Gabšio taiklių baudos metimu, ekipas skyrė 8 taškai (54:46). Svečiams per likusį laiką deficitą pavyko sumažinti vienu tašku - 47:54.

Po ilgosios pertraukos ir toliau vyko atkakli kova, o trečiojo kėlinio pabaigoje po Vytenio Jasikevičiaus tritaškio ir Gedimino Žylės dvitaškio komandas skyrė vos 2 taškai (70:72).

Lemiamame ketvirtyje, po Gabšio tritaškio, alytiškiai įgijo 10 taškų pranašumą (82:72), tačiau tada Jasikevičius pataikė du tritaškius, Marius Valukonis ir Žylė pridėjo po dvitaškį, ir rezultatas tapo lygus - 82:82. Tuo svečių spurtas nesibaigė. Žylė pataikė vieną baudos metimą iš dviejų, Mindaugas Jaruševičius prametė dvitaškį, o Vytenis Lipkevičius pridėjo dar vieną baudos metimą. Netrukus skaudų smūgį šeimininkams smogė ir Valukonis, kuris pataikė dvitaškį su pražanga ir pridėjo taiklų baudos metimą (87:82).

Dviejų su puse minučių atkarpą „Kauno Triobet“ krepšininkai laimėjo 14:0 ir rungtynių eigą pakreipė į kitą pusę. Nors po Andriaus Aleksandrovo tritaškio komandas skyrė 3 taškai (90:93), tačiau Lipkevičius pataikė du baudos metimus ir pridėjo dvitaškį, o rungtynės baigėsi 7 taškų skirtumu - 97:90.

„Alytus“: Nerijus Varnelis 32 (15 atk. kam.), Mindaugas Jaruševičius 19, Vilius Gabšys 13 (7 atk. kam.), Andrius Aleksandrovas 11.

„Kaunas Triobet“: Vytenis Jasikevičius 24 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Marius Valukonis 21 (7 atk. kam.), Gediminas Žylė 11, Vytenis Lipkevičius ir Adas Juškevičius - po 10.