Laurynas Grigelis tęsia sėkmingą pasirodymą D.Britanijoje

2012-03-22 20:33
Laurynas Grigelis tęsia sėkmingą pasirodymą D.Britanijoje / Gedimino Bartuškos nuotr.

Antrą pergalę Didžiojoje Britanijoje vykstančio „Challenger Tour“ serijos „AEGON GB Pro-Series“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 42,5 tūkst. eurų, vienetų varžybose iškovojo 20-metis Laurynas Grigelis.

197-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantis lietuvis ketvirtadienį aštuntfinalyje per 1 valandą ir 19 minučių dviejuose setuose - 6:4, 6:4 - įveikė 26-erių metų austrą Oswaldą Philippą, kuris ATP klasifikacijoje užima 247-ąją poziciją.

Užsitikrinęs 15 ATP reitingo taškų ir 1245 eurų čekį Lietuvos tenisininkas penktadienį ketvirtfinalyje susitiks su antruoju pagal skirstymą turnyre 31-erių metų vokiečiu Michaeliu Berreriu (ATP-116), kuris antrajame rate 6:3, 6:2 nugalėjo 25-erių metų čeką Mareką Michaličką (ATP-327).

Vienetų turnyro nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks 80 ATP reitingo taškų ir 6150 eurų.